Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte Recht Cecilko. EU je už město v Bruselu - zákazy, příkazy etc.. Vesměs jsou to trafikanti a paraziti, kteří si žijí nad poměry a za nic neručí. Co jsme slyšeli třeba od těch našich zvolených ? Do těchto voleb jsem nikdy nešel a nepůjdu.
  • ...moralnim vzorem, kterej hulil, chlastal prvni ligu, pri druhe volbe skemral o hlasy u komunistu a pro jistotu jeste nechal zavrit do basy poslance Sladka a pri tom vsem mel plnou hubu pravdy a lasky... To je ten MORALNI VZOR
  • Vážený pane ministře a vlastně i všichni kdo si tento příspěvek přečtete,,jsem kuřák ale jsem proto aby kuřáci respektovali nekuřáky tím myslím aby se nekouřilo tam kde jsou nekuřáci,pokud jde nekuřák do restaurace kde ví že se kouří tak tam jde na vlastní nebezpečí.Myslím ,že je dnes dost velký výběr v kuřáckých i nekuřáckých restaurací,vináren i barů.Pokud někdo nemá rád pizzu tak si taky nejde sednout do pizzerie,chci tím říci ,že ano pro respektování nekuřáků ale nejsem pro aby se tady zaváděli nějaké rádoby právní definice kdy kouřit,atd,jsme svobodní lidé a je na každém z nás co dělá a jak nakládá se svým zdravím,možná začnete říkat že zdraví kuřáka stojí víc peněz zdravotní pojišťovny ale myslím,že zas tak zásadní to nebude znám plno svých kamarádů co nekouří a mají horší zdravotní problémy než já kuřák.Prostě si myslím,že zakazovat nebo spíše omezovat nekoho něčím je nesmysl,pokud chceme aby mladí už od 12 let nekouřili tak zpřísněme rodičovskou výchovu,zdražme tabákové výrobky ale určitě se to nezmění tím že řekneme ..tady se kouřit nebude,,
  • Ja si mylsim ze pan ministr si koupil hlavne hodne luibrigacniho gelu aby mohl lezt Kalouskovi do riti .to co zase pronasel v Tv je fakt neco .Taky jsem kouril nastesti jsem se tohodle zlozvyku zbavil ,ale na druhou stranu jen jedna vec pokud pretanou vsichni kourit jak pan ministr chce ,normalni lide na to doplati tim ze jim zvednou naprosto vse co se da koupit protoze v tom monete zacne Kalousek hodne ale opravdu hodne nadavat protze mu z rozpoctu zmizi strsna spousta penez z dani z prdane hodnoty a spotrebni dane .Tudiz pan ministr sice usetri zdravi danovych poplatniku ale na druhy strane je ozbraci jestevic.
  • Co řešíte,už staří indiáni kouřili.Sice né tento dnešní sajrajt,ale kouřili.Jak je dnes známo,tabákovník již neroste v plantážích,ale v pěstitelských stanicích.Upřímě,jsem kuřák a neobtěžuji pokud možno tím nikoho.Není to vanilka a myslím že pokud ministersvo bude takto "útočit"na kuřáky,nic nesvede.Jsou to jisté peníze do kapsy,mladí si tím dávají sebevědomí.Jenže výrobci cigaret ovládají hodně a jsou v porovnání s farmacií asi tak stejně u koryt zisku.Myslím že je třeba jedno,bud je to zdraví škodlivé a tím by se to mělo zakázat vyrábět a dovážet,nebo at kouří kdo chce a odpustit si hloupé varování na cigaretové krabičce.Samozřejmě brát ohled na ty co nekouří či si to nepřejí dýchat.
  • On totiž ten první president byl MORÁLNÍM VZOREM. Což se o druhém kvůli jeho lhaní a křiváctví říci nedá.
  • Mluvíme o VŠECH kuřácích a lumpech.Vám se to válející hvado v televizi líbilo?Mně tedy ne! *12*
  • První prezident je pořád, i po smrti pro představitelé současného režimu ikonou, naopak nynější prezident je pro režimní představitele nežádoucí omyl, který se podle jejich plánů prezidentem neměl stát.
  • Rád bych se dožil dne kdy cigarety budou v Č.R. zakázané a kouření se stane ilegální čiností.A nechci vidět jak ministru financí potom spadne brada.Někdo kouří,někdo pije a druhej má rád holky.Svádět vše na cigarety je alibismus.Spousta nemocí je způsobena vlivem civilizačních vymožeností.Počínaje potravinami,chemií v každém výrobku který kupujeme,exhaláty z aut,továren,a kdoví z čeho ještě.Dnes budeme omezovat kuřáky,zítra zase lidi co mají rádi jídlo,potom vlítnem na pijáky a pak to teprve bude bašta budem vzorem sami pro sebe.Už nebudeme lidi ale roboti co jdou do rachoty a dělají jen to co nám nařídí ty nahoře.Také bych dával odstrašující obrázky na balené maso,barvy na vlasy,šampony,prací prášky prostě na všechno.Pak by to bylo OK. *1*
  • Český člověk je prazvláštní živočich. Dva porevoluční prezidenti hulí a bumbají, ale u jednoho se o tom nesmí mluvit a psát, nebo to nevadí, ale druhému to je vyčítáno.
    Nejsem příznivec ani jednoho, takže vysazený nejsem.
  • ale nezůstávejme v půli cesty. Před každými zprávami by měl být přes celou obrazovku obří titulek POLITICI A JEJICH STRANICKÉ MAFIE ŠKODÍ ZDRAVÍ. způsobují zadlužení, exekuce bezdomovectví podvody zločiny jedovaté potraviny nefunkční zdravotnictví zemědělství armádu sociální a důchodový systém. VYHNĚTE SE VOLBÁM!!!!!
  • Není žádné tajemství, že Vašek Havel si také rád přihnul a hulil jak lokomotiva. Takže o kom mluvíte??
  • To je dáno tím, že ženská "myslí" ku.dou a tak se rychle přizpůsobuje tomu co dělají ostatní slepice v hejnu.
  • A co dát tam obrázek Milouše Becher-Hruškovice?
  • Ano, ale jsou tací, kdo v takovém ožralém a vyhuleném hov.du vidí svůj vzor a symbol a při jeho blábolení rádoby bonmotů dostávají orgasmus nebo ejakulují, podle své přirozenosti...
  • Jen slabochům vládne cigareta...
  • Spousta mladých žen- cigáro, mobil u ucha, pes na vodítku, prcek pobíhá poblíž..
  • A k tomu ještě nápis: Z ceny této krabičky cigaret odvedete p. Kalouskovi částku ... Kč
  • A ty si myslíš, že jsi vtipný?Předtav si svoji dceru---
  • Běda tomu skrze něhož pohoršení přichází.Když vidím ožralé a vyhulené hovadu,ke kterému bychom měli mít uctu--zhasnu televizi.Kouření je nekulturní a vzhledem ostatním sobecké a vůbec hulvátské..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit