Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zřejmě se nám sem dostal negr s notebookem na dluh, nebo nekde ukradený a dává mínusy. Za pravdu se lidi perou.Ale uvědomte si, tady doma nejste a doufám že nikdy nebudete. Jste svoloč a na tu je třeba malý dvůr a velký bič chapišto????? *16* *16* *16* Pokud s vámi něco neudělá lid český, tak mu za chvíli budete rozkazovat. Každá vaše ku*va už má v 14 pupek s dalším harantem do vaší rozvětvené rodiny. Blil bych když vidím tu vaší "kulturu"
  • Situace s cikány je taková jaká je. Je to otázka protěžování tohoto etnika již řadu let. Dřívější režim to řešil invalidkami, tento to neumí nijak. Na jednu stranu chtějí aby jim byli vytvářeny místa, na druhou stranu je ani nevyhledávají. Samozřejmě nelze paušalizovat, ale těch snaživých je minimum, pak samozřejmě převažuje komplexní negativní náhled. Je však potřeba řešit nezaměstnanost všech občanů. Jak je možné, že stát umožní dovážet sem dělníky z půl Evropy, hromada jich pracuje na černo a nikomu to nevadí. Udělejme přísnější postihy a dejme tím práci našim lidem, ať jsou jakékoliv barvy. A zbyde více peněž na jiné programy. Pravdou však je, že celá řada gaunerů by neměla tučné zisky z těchto nelegálních, nebo i legálních agentur peníze. A všichni se tak vesele šábnou. Stát je jako dojná kráva, tak proč ji nedojit. Ale cožpak naši představitelé jsou hlupáci, že to nevidí?
    • Naši představitelé to vidí ale je jim to fuk, Hlavně co nejvíc nahrabat a držet se u koryta. Ve volbách 2010 inu bylo co slavit. Budoucnost koryta prakticky bez problémů dost sena na 4 roky + nejaká malá domů. Co obyčejný lidi? ty jsou mi u prdele, ty budu potřebovat až u voleb
  • Každý cikán ví že lhát gadžovi není hřích do jsou romové nevím všude ve světě jsou to cikáni leda že by to byl nějaký nový kmen a kde se tu vzal mě nejde hlavou *6*
  • "S prací jsem musel skončit, protože nějaký cikán tam kradl a odnesl jsem to i já. Jen skrz to, že jsem taky cikán,"

    Tento clovek by si mel najmout pravnika a zazalovat byvaleho zamestnavatele za neopravnene ukonceni pracovniho pomeru. Zadat odskodne za dobu, kdy byl bez prace a mel by ziskat soudni potvrzeni, ze pracovni pomer stale existuje. Soucasne by mel dostat zpet vsechen usly vydelek.
    Mozna, ze JUDr. Emil Scuka by ho byl ochoten zastupovat...???
  • Tipická výmluva a hra na city. Až já přijdu o práci tak mi nikdo nepřidělí delegáta který mi jí bude hledat nýbrž se budu muset starat sám. Chce to represe a zase represe , tento pokus o převýchovu tohoto etnika evidentně nefunguje.Jen se podívejte na hydepark v pátek 16 9 jak se tam chová cikánská tlama. Když umí a znají své výhody, tak se můžou postarat i o své povinnosti *16* *16* *16*
  • Nevim, nevim... když ale vzpomenu LTO, Sazka, Pandury, privatizace či jiná špína... jsou cikáni žabaři :-)))
  • Jako mu i věřím ale já mám jiný příklad.Právě v N.Boru je třeba stavební firma,kterou vlastní róm/známé jméno jeho otec vystupoval i v televizi/ a zaměstnává vlastně jenom "bílé" dělají prakticky neustále včetně sobot a nedělí a když majitel potřebuje tak mu i myjí auto po práci nebo v zimě si zavolá a musejí mu u domu uklidit sníh!!! A za to berou 200kč NA DEN !!!!!! Je pravda,že mají jako i zaplacenou ubytovnu.Nebo stavby načerno a bez jakékoliv dokumentace"Oni nejsou přeci na papíry!!!"
    • Musím doplnit! Ale žádných 8 hod.ale minimálně 12 hodin!!!!
  • Ohledně rozmachu zlodějny ,po údajné revoluci,s tímto cikánem souhlasím.Mně připadá,že ta zlodějna,se od těch,kteří se po údajné revoluce dostali ke korytům,rozrostla ,po celé zemi.Je to jako velice infekční nemoc.Za komunistů kolovalo,že ten kdo nekrade,tak okrádá rodinu.Tehdy to frčelo jako vtip.Po údajné revoluci se začalo ukazovat stále více lidí,které uvedené začali brát vážně.Už kradou i ti s titulem,před i za jménem.Už se kradou i objevy,vytvořené v době tehdejšího Československa.Je to velice jednouché.Cizí práce se v zahraničním prestižním časopise zveřejní pod svým jnénem.A je to hotovo.
    • Poku se sečtou jejich zlodějiny, dávky, úniky na daních a zlikvidovaná sídliště, tak v tom budou nastejno *16*
    • Souhlas. Ovšem cikánům je protřeba říct jednbo. Kolik bílejch - gažů okradlo cikána? A naopak kolik cikánů okradlo bílýho. Tak ať si cikáni okrádají ty, co kradou. Myslím, že pokud by takto činili, málokdo by jim to vytýkal. Ať si okrádaj zloděje a ne slušný a poctvý lidi. Před velkejma zlodějema maj ovšem panickej strach. Jsou to tedy vpodstatě zbabělci. Stejně jako při oněch útocích na bílé. (To je vidno i v posledních akcích na severu. Jak nejsou v převaze, zalezou.
  • Žlutí - to je kdo? Cigáni kradou od jakživa, mají to v krvi. Okrádají bílé.
  • Cikáni už z principu makat nebudou.To je již známá a stará pravda a ani vláda v tom nic nezmůže.Možná tak jen pracovní tábory.
    • Přesně,hákes nebudou a ani nechtějí mají přeci sociálku,a mají to i v genech.Ale jak vyrazit ze státu peníze to mají v malíčku.A když né tak jsme rasisti,a šup s tím ke komisi EU k prošetření.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit