Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý večer, může mi, prosím, někdo vysvětlit, (nejlépe autorka paní Helena Kalendová) jakým způsobem Karel Brabec - nebo jak se jmenoval- přeplaval Dunaj z Bratislavy do Vídně ? Je to totiž cca 80 kilometrů proti proudu. Kdo tam někdy jenom vlezl, tak ví, že vyleze o kilometr dál po proudu. Díky.

    • V článku se o tom přímo nepíše, ale zkonstruoval si miniponorku,se kterou se pravidelně přepravoval mezi Bratislavou a Vídni.))😬

  • Ahoj. nikdy jsem do ŽÁDNÉ diskuze nepřispěl... Na Seznamu je to velmi komplikované, protože je diskuze rozporuplná a bohudík hlídaná.... Ale tady...?,  víc dementních "reakcí" (máme svobodu-rozuměno PO ČESKU!!!!- můžu pindat a "psát" co chci...) .pod sebou jsem NIKDY neviděl....

    TISCALI??? -tak to je opravdu SBÍRKA uživatelů :-D

    • Jinak máš premieru a koneckonců nemusíš  a to je na této době hezké - možnost rozhodnutí ,no a jestli tě vadí že se tu špičkujem tak sem prostě nechoď ,to je jako s hospodou.

      Někdy mě napadá udělat takové setkání diskutujcích bez ohledu na názory, ale v hopodě kde maj stoly a židle řádně přišroubovaný a půlytry z pěnovýho tvrzenýho polystyrenu .Takže všem diskutujícím zdar.

    • Tak zase už jdi.

      • kuokám že se ti to kradení líbí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit