Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím s panem Krampolem, s Vámi moc ne. Když má někdo jiný názor než ODS, TOP 09 či VV, tak je hned socdemák a komouš. Říká se, že pro pravdu se každý zlobí, a pan Krampol jí má. Asi nevidíte a neslyšíte co se v tomto státě děje. Jak se rozdávají a kradou peníze, které pocházejí také z Vašich daní, pokud nějaké platíte. Jak to tito rádoby politici z ODS, ČSSD, TOP 09, VV US a bůhví jakých stran ještě za těch 21 let rozkradli a rozprodali cizákům a nechali sem nalézt různou chátru a vlastním občanům házejí klacky pod nohy. Asi to nevidíte a neslyšíte. Chce to zvednout klapky na očích, vyndat ucpávky z očí a pozorovat co se děje v ulicích i mimo ně. Chce to také se oprostit od všech stran co taky parazitují na státě a jeho rozpočtu. A začít myslet střízlivě a nenechat se oblbovat prolhanými řečmi. Atp. ... *3*
  • no s Babisem bych byl opatrnej, ten nejspis sleduje jen svy cile
  • vedle tebe je to porad dusevni gigant, a ted to myslim v tom dobrem smyslu slova
  • dyk ma pravdu, woe a navic se to neboji rict, tak mi ani nevadi, ze je dle tveho jiste vytribeneho usudku "socdemak", takovejdle socdemak budu taky rad
  • No a co, jen proto nemůže být pravda co říká?
  • Já bych ještě dodal. Ať je Krampol jaký je, ale srovnejme jeho negativa s těmi co nám vládnou. Někdo to musí říkat "na plnou hubu" ,když si jiní netroufnou. Jen více Krampolů, Ringo Čechů, Babišů. Čím více se lidí ozve tím to snad s LIDMI KONEČNĚ HNE?? !! V současné situaci není účelné pitvat, jestli podporoval Paroubka či jiné, ale je nutné nastartovat ten moment a projevit nesouhlas s tím, co tato prohilá vláda provádí s touto zemí a jejími lidmi!!! Je nutné dostat lidi do ulic a nepřestat, dokud nebudou tam, kde si zasloží být to je v Nápravném zařízení na věky!!!
  • Chytit za držku, kopnout do prrdele a vyhodit - ano, ale politika Krampola. Pro mě jsi socdemák, krampole a tohle je jen tvá agitka, takže si s tím vytři a krm si s tím ty "své" ovčany.
  • Navrhuji amnestii pro ty lumpíky, co párkrát něco ukradli, aby nechcípli hlady a dnes sedí v báni, aby se uvolnilo místo pro vládu, parlament a senát !!!
  • Není to ten pán co dělal Paroubkovi kampaň ?
  • Vládne nám vláda hrobařů. Pohřbívá všechno, co tu fungovalo, pohřbívá nemocné, invalidní a straré lidi. Pohřbívá rodiny s dětmi. ,Pohřbívá tuto zemi.
  • Přesně takoví jako jsi TY !!!!
  • Souhlasím s paní Věruškou,že Krampol je b...c
  • Kde nepomáhají demokratické volby, pomůže přítel kalašnikov.
  • Vašku, ty jsi stejný duševní mrzáček jako ten Krampol. *2*
  • To právo máme všichni...tedy i umělci....
  • Vážení diskutující, zachovejte si svůj rozum a taky pocvičte paměť! Jirka Krampol- důvěryhodná tvář kampeliček-záruka výnosů/ ...já nic, já muzikant, vzal jsem jen kšeft a co ?/ Jirka Krampol- kamarád Jirky Paroubka na jeho předvolebních akcích /.. není co dodat !!! / Snad jen - komedianti dnes- jako králů šašci dříve, jsou ti poslední, co se mají právo pohoršovat nad politikou!!!
  • Pane Krampole máte úplně pravdu, ale určitě je třeba nejen diskutovat tady, nebo po hospodách. Snad konečně co tak vyjít do ulic , jako v roce 1989! Už by bylo třeba! Tahle vláda + politici ... *16*
  • Krutinožko,určitě by to pomohlo,i sto psích hlasů v nebi uslyší ,ale jsme jako národ strašní srabi. Necháme si kůži sedrat než by chom se ozvali.Tentokrát má Krampol pravdu ,pokud to neřekl jen ,aby se zviditelnil.
  • Pane Krampole, oceňuji Vaši odvahu se veřejně postavit proti současným vyžírkám. Je vůbec
    možné jinde než v Česku, aby seškrtávali vše co se dá, a sami brali měsíční stotiisícové odměny?
    Zdůvodnění už se opravdu ani nedá komentovat .Paní Nagyová " dře jako kůň " A kdo nedře
    za minimální mzdu? Lidi, není pro Vás už toto impuls k akci?
  • Koho považujte za blbce? I Krampola? Nejste ten blbec náhodou Vy? To, co máte na krku je hlava
    a v ní snah mozek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit