Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...je to pouze stav této společnosti...výchova zločince neprezidenta a neváženého nečlověka KLAUSE a spol!!!!!!
    Vždyť to jsou tyto lidské hyeny a sociopaté co nás denně spolu s našimi pravičáckými Topolánky,Nečasy,Kalousky a Schwarzenbergy učí svou politikou, že uplácet, krást a neohlížet se na staré, nemocné, chudé a invalidní, či postižené občany je normální a můžeme jim způsobit jen to nejhorší a žádné postihy nejsou, naopak...kdo okrade a podvede nejvíce svých bližních dostane ještě pochvalu jako výborná"podnikatel"
    .............................................
    stydím se za tyto odpadky lidské společnosti,....a dnes ještě začíná další kolo...
    Kdy se ještě vyplatí dávat miliony ročně na léčbu těžce nemocných pacientů a kdy už ne- tak už těžce nemocné pacienty budeme nechat umírat...skvělý nápad jak uštřit_((((((
    ..........................................................
    • Pane Gorine,dle mně máte špatný pohled na věc.To co s námi tato Nečasova ,před tím Topolánkova vláda a i p.býv.prezident(osvoboditel-ale lupičů a zlodějů všeho zrna) provedli to nemá s pravičáctvím nic společného.Pravičáctví je chápáno jako odpovědnost v myšlení a ekonomice, rozpočtové zodpovědnosti.Tohle co s námi provádějí dnes, to je ten nejsprostější postkomunistický výsměch slušným odpovědným lidem.To co komunisti nestačili za 40 let vládnutí zašantročit,tihle novodobí paraziti stihli zlikvidovat(dokrást)za posledních 20 let.Tak se pravice rozhodně nechová.
      To je obrázek vlády lůzy posledních let.
      • Je zajímavé, že to komunisti zašantročili, ale po "velké sametové" tu byla země bez dluhů a dodnes mají ti správně orientovaní co rozkrádat!!! Tak jak to tedy bylo?
        • Prosím Vás, kde jste žil, na dluh žila republika od roku 1974. Vše co bylo navíc se poslalo soudruhům do SSSR.
          • Zapoměl jsi se podepsat: " Bůůůůůůůůůůůůůůůůůů !!! Bůůůůůůůůůůůůů !!!
  • Vážení spoluobčané jsem celkem mírumilovný člověk a klidas,ale jsou situace které mě dokáží okamžitě vytočit.Nedávno jem nakupoval v Bauhauzu a když jsem dával nákup do kufru auta přikročili ke mě dva přičmoudlí spoluobčané do kufru mě hodili jakousi kazetu ve které byl velký jídelní příbor a chtěli za něj 1200 Kč.Já jsem to odmítl,tak přitvrdili,že prý když jsem jel na parkoviště tak jsem je ohrozil a támhle že mají dva ka marády tak abych si to rozmyslel.No a tento signál mě stačil abych okamžitě zaůtočil pro mě to nebyl problém protože se věnuji bojovím sportům tak jsem s nimi vobouchal zem.
    • *1* *1* *1* A pak se Ferda probudil *1* *1* *1*
    • Velmi správně !!! Ale senioři už bojové sporty těžko použijí. Pro takový případ je dobré namísto hrnců a podobných blbin ssebou vozit "pepřáky, silné paralyzéry a obranné obušky. Nejprve paralyzér a hned po něm pepřák a pak obušek. No někdo třeba má i ZP a pak je nejlepší mít ssebou ostře nabitou pistoli, jako ten důchodce někde v Tanvaldu... Ono si to pak rozmyslí. V každém případě to vyjde levněji, než jeden jejich hrnec.
      • Tečko anonyme já už nejsem nejmladší je mě 75 roků nikdy jsem nepil nekouřil stále sportuji měřím 180 a vážím 78 kg kdo mě zná nechce věřit že je mě tolik,je to prostě o životním stylu.Makám na zahradě hodně jezdím na kole a co je důležité zdraví mě slouží.
        • Byl jsem na tom stejně a tento dobytek mě vyhodil s dalšími cca 200 z práce v 59 letech.Dnes je ze mě troska na předražených práškách.Výsledek husákových dětí a šmejdů normalizace po 1968 .Snažím se,abych udržel kalašnikova až přijde den D.
        • Jo, tak buď rád a važ si toho. Ale když jsi nebyl se podívat třeba v nemocnici, nebo v hospicu, tak to takhle napíšeš. Ale každý nemá to štěstí. Přeji ti, ať ti to vydrží i nadále, ale svůj názor si raději uprav, ano ??? Já už jsem viděl mnoho starých lidí být na tom daleko hůře !!!
          • Tečka anonym souhlasím co říkaš,ale život je taky hodně o štěstí o tom pokakaným štěstí jak se zpívá v jedné známé operetě já jsem měl v životě štěstí jako kluk jsem byl zavlečen do rajchu,přežil jsem nálety na Dráždany,později jsem potkal hodnou slečnu kterou jsem si vzal máme spolu dvě děti,postavil jsem dům a paní pracovala v nemocnici takže o utrpení jiných lidí vím bohužel dost.Ale takovej už bejvá někdy život
      • Je to sice radikální řešení, ovšem v tíživé situaci je lépe ubránit život či majetek.
        Je nutné abychom jednali na svou obranu a svého majetku nekompromisně, když njsou schopny státní instituce zakročit, je nutné dále jít ke všem volbám a volit dle svých životních zkušeností a pocitů ty politiky , kteří jsou pro nás alespoň menším zlem a postaví se za naše názory a situaci v této zemi i činy ne jen slovy!!!!
        • Správně Martine, ani já nejsem "zabiják", ale pokud by šlo do tuhého, tak mám názor, že je lepší, když mne povedou 2 policajti, ale ti čtyři funebráci ponesou je, namísto mne !!! Nezaváhal bych !!!
    • Mel si jim rozslapat drzku a vykopat zuby!!!
      • Not CSSD máš hochu pravdu ale etika tohoto sportu mě nedovoluje zneužít toto umění.
        • zase jeden dědek, co si myslí,že je pořád Rambo *1* *1* *1*
  • Jsou to šmejdi a já osobně bych je skopal ze schodů, kdyby mi přišli něco nabídnout. *12* *12* *12* *16*
  • Jsou to věci, který s tržními přístupy už nemají co dělat. Já bych ty prasata trhu, co to pořádaj střílel bez soudu do zátylku. Je tu moc špatně pochopené demokracie.
  • Tyto akce jsou jen sprostým a nemorálně i nelidsky drzým zneužíváním stavu ve společnosti za uprděného přihlížení státu, který takto nastavil pravidla co tohle svinstvo umožňují. To, že je někdo "naivní a nepoučitelný" v některých situacích ještě neznamená, že má společnost ve které tento jedinec žije se na tohle krátkozrace i nečinně dívat a nezakročit proti takovým gaunerům či dokonce to bagatelizovat v tom, že to takovým "naivním" lidem dokonce patří, protože se jedná o všeobecný jev podrazáctví, před kterým nikdo nikdy není zas až tak fundovaný, aby mohl ve všem sebevědomě tvrdit, že zrovna jemu by se to nikdy nemohlo stát, protože tohle je dvousečný problém, kdy nikdo sám neví jak jednou dopadne. Takovým podřadným hajzlíkům se musí dát jasně najevo, že takhle už tedy ne !!!. Ty páky by na to byly ne, že nebyly a nejsou ! To jen ti co to mají na starosti do toho nechtějí jít a rázně i pro výstrahu ostatním toto řešit. Stát se raději stará o blaho "celoživotně udřených cikánů", než o důstojnost i bezpečí vlastních lidí co mu celý život či většinu života odváděli ze své práce peníze přes účtárnu do státního rozpočtu a dnes se k takovým nezná jako by byli všichni prašiví... Pak se nikdo nemůže divit, že takoví se stávají snadným a vlastně i společností nechráněným cílem různých vyčuránků a podvodníků, kterým se nechce normálně jít pracovat a konají tak ve falešném pocitu, že si mohou vše dovolit a že se jim nemůže nic stát..
    • Ano, ve smyslu hesla vše pro svobodné podnikání, vše pro dosažení co největšího zisku, přece stát nebude kazit něčí podnikatelský záměr. To je syrový kapitalizmus po česku.
  • Rád seniorům pomůžu na podobných akcích.Pokud se k nim začnou chovat jak se děje opětovně,promluví má magnum ráže 9mm.Bude rázem po akcích a přestanou otraovat a zneužívat staré lidi !! jen tak mimochodem,co dělá stát ?? jako vždy HO*NO ! *16* *16* *12*
    • Jen slibuješ a neplníš. *15*
  • To máte těžké. Dnešní důchodci byli vychováváni v režimu, který by tyto prodejce poslal z fleku do šatlavy. Za jejich mládí se takovéhle lumpárny neděly. My to víme dávno, že to jsou hajzlíci a proto se napálit nenecháme. Důchodci to bohužel nevědí. Ale od toho jsou příbuzní a děti aby je ochránili. (pokud jsou). A samozřejmě stát. Ale tomu o nic nejde, navíc si taky omočí zobáček ve formě daní.
  • Mám 90ti letou maminku, která se párkrát nechala zlákat na zájezd samozřejmě koupila co nepotřebovala.Protože je stále fit a není dementní tak po čase zjistila, že v Penny marketu mají totéž zboží o polovinu levnější a tak se naštvala a už je z těchto akcí vyléčena. Určitě ji však vezmu na film Šmejdi, aby se ještě více utvrdila v tom, že dělá dobře.
  • Důchodci u nás to nemají lehké a mnozí se cítí osamělí a proto jsou tak snadno zranitelní
    pro svo neomezenou důvěřivost.
    Zde má konat stát,zajistit kontrolu firem a prodejců zboží,které je na zájezdech prodáváno.
    To vše se neděje a podvodníci toho využívají s tichým souhlasem státních orgánů.
    Další důkaz toho,že stát neplní svou funkci a nechrání své občany.
  • na jedne straně je chyba, že senioři na takové předvaděci akce chodí a na druhé straně je vina na státu,protože toto nezakaže a podvodníky nepotrestá
    • Konečně přesné pochopení podstaty problému !!! Za 1+ !!! Je to tak, důchodci by tam neměli na takové akce jezdit, ale mohli by, kdyby tam byl dohled a tvrdé sankce za brutalitu vůči bezmocným. Peněz moc nemají, ale jenom žít , dýchat, jíst a vyměšovat, je ke slušnému životu ve stáří málo. Po celoživotní dřině mají právo na odpočinek a nějaké zajímavé akce - např. jet na takový zájezd, třeby trochu dražší, ale bez předváděček a brutality. Za komunistů třeb apro důchodce pořádalo ROH "Setkání důchodců", přichomýtl jsem se tam náhodně ještě jako aktívní, ale viděl jsem, jak byli staří lidé šťastni a plni vzpomínek. Jenomže Nečasovskop-Kalouskovská vláda pro ně připravila jenom brutální zacházení a potajmun v kuloárech by důchodce nejraději vyvraždili, aby si mohli nakrást jejich i tak nízké důchody. Ne, že by sami důchodce zabíjeli, ale svými zlodějnami je vraždí nepřímo, a nechávají je umírat a páchat sebevraždy z bídy, což je horší, než ty komunistické lágry... Tohle mají staří od mladých za to, že jim dali život !!! Fůůůj !!!
      • U firmy, kde jsem pracovala, je do dnešní doby Klub důchodců. Dělá různé akce, každý měsíc se scházejí... Firma jim za jejich dlouholetou dřinu v její prospěch přispívala částkou 300 tis na jejich činnost. Začátkem dubna koupil 44% firmy korejský subjekt a prý na činnost klubu přispívat nebude.
        Škoda. Ač nejsem důchodce, ráda jsem mezi ně zašla. Jsou to lidé, kterých jsem si vážila, a kteří něco znamenali v době, kdy já jsem nastoupila a byla úplný kuře neopeřený.
        • Jo, určitě to jsou jihokorejci. Poameričtili se a jsou z nich také jen obyčejní lumpové !!! A pak že jsou lumpové jen severokorejci !!!
    • A co by senioři měli podle vás se svými důchody dělat, Na pobyt ve Španělsku to není a není to ani na pobyt v českých lázních. Myslím, že se nadělali v životě dost tak by si měli ve stáří také něco užít a ne pouze živořit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit