Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už takovou dobu se o nekalých praktikách na předváděčkách mluví a píše, a důchodci se přesto nechají zlákat na takové akce. Je to většinou proto, že předvádějící nabízejí často lákavé výhody - oběd, pohoštění, nějaký dárek, i když často z toho sejde. Kdyby důchodci nebyli lakomí a nešli tam, neměli by problémy.
    • A co chcete dělat když berete 10000 Kč důchodu. Na výlet vám nezbude a když se vyskytne příležitost a nabídnou vám výlet i s jídlem tak proč nejet. Horší je, že účastníky nikdo nevaruje co bude v programu zájezdu nebo spíš jakým způsobem je program uplatňovaný
    • Houbeles lakomí.Mnoho znich nemá ani na ten teplej oběd.Tak se nedivte,že se dají nachytat.Na jedné takové předváděčce jsem byl a vím svoje.Ten mladík,co mi vyhrožoval málem skončil ve špitále.
      • další ranař....... *1* *1* ....ale že vás tu je... *1*
    • Souhlas !!!
  • Zkrátka a dobře - tak ať tam nelezou a Vy, hodný jejich dětičky,jim to vysvětlete.
  • Jak pořídit dobrou a hlavně teda i kvalitní skrytou kameru? Tak aby opravdu nebylo poznat, že člověk někoho natáčí? 

    • Kam ji chcete dávat? Nebo přesněji řečeno, na co ji potřebujete? Podle toho by se asi dalo poradit, jakou vybrat nebo kam ji dát. 

      • Potřebovala bych skrytou kameru do místnosti, ale opravdu tak aby to nikdo nepoznal. Ideálně asi něco co možná nejmenšího, abych ji mohla někde šikovně strčit a nebylo to poznat. 

        • Když se podíváte na stránky obchodu https://www.1obchod.com/ , tak tam najdete skryté kamery téměř ve všem co vás takhle napadne. Například v hodinách na stěnu ( ty jsem bral já) nebo třeba žárovce, ale i třeba propisce. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit