Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Raději, ať ryje na zahrádce v Lánech...
    • nejde, Chrchla už chcípnul
  • Naprostý souhlas s obsahem článku! Jinak úroveň řady zdejších reakcí na článek p. redaktora Pavla Jégla je žalostně ubohá.
    • Ten článek je velice výstižný. Nedivím se těm podrážděným reakcím toho Zemanova ovčince.
      Ti "ctitelé" toho křiváckého ožraly, "bývalého" komunisty a konfidenta StB a současného ruso- a číno-říiťolezce tady dokazují co považují za svůj symbol vůči světu. Holt vyznavači způsobů východostepního chanátu, co jiného lze od nich čekat.
      • jsi se debilem dne sajmone, jsi pyšný?
    • taky STBák jako on, no jo ruka ruku ...
  • Na pana Zemana nemáte, vy havloidní tříurňáci.
  • O STBácích bych mohl napsat román, vždyť jsme z jednoho hnízda já jsem byl u STB pod číslem "47207" vedený jako "Inženýr", třeba se Srpem jsme donášeli na všechny všechno, co jsme nevěděli, to jsme vymysleli! Ale co, práce jako práce, hlavně, že to dobře vynášelo, já se třeba díky fízlování dostal až do parlamentu za OF a tam nás takových bylo hafo!
  • Jégl,tobě vadí,že si Ringo jako p.ču nevybral tebe,co?
  • Celý svět nám závidí našeho milého Pana prezidenta Miloše Zemana, ale tůdle my si ho necháme!
    • Dokonce i legendární Josef Švejk před ním bledne. *15*
  • Na russianews psali, že náš Ovar je prý populárnější než Trump, lže prý ještě více.
    • Ono je to také tím, že Trump je zarytý abstinent, kdežto Zeman chlastá jak Rus ve stepi a tak z toho má delirium tremens. *15*
      • víme sajmon, zarytý
    • A taky tam psali, Simon je smradlavá bukvice.
  • Nejlepší na našem milém panu prezidentovi Zemanovi je, že dovede vzteky rozplakat tupoblbý trio Chalupa/ Jégl / nonstop teplej Gayínek!!!








    YEAH !!!
  • Mně se zeman nejvíce líbil, když zvracel na české korunovační klenoty, je to frajer!
    • Mě se zase líbil zrzavej Veškrna, když se válel pochcanej v kavárně Slávia v Praze, to bylo pokoukáníčko, to byla legrace, prostě super.
      • Ale Veškrna proti zvracení vůbec nic neměl, naopak. Jednou, možná vícekrát, se válel spolu se Sašenkou Vondrou ve svých vlastních zvratcích, pusinkovali se a blaženě se usmívali. Prostě disidenti na úrovni. Boj za demokracii a svobodu slova si žádá určité oběti.
  • Kavárno a Jégle nešahej na našeho prezidenta ty kavárenskej záprdku.
    • Hele, ty putyko 4.cenové, seberte si to ožralé strašidlo a táhněte zpátky na Vysočinu. *1*
      • den jsi debilem dne, jsi hrd?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit