Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trump přestává sponzorovat organizace OSN: Konečně. OSN je pouze bezzubá organizace
    na cucání peněz. Už právo veta pro velmoci z ní dělá nesmysl. Když se USA nebo Rusku
    něco nehodí tak to vetují a nedodržují. Ti co vlastní atomové zbraně dělají sankce proti
    státům které je chtějí na obranu také. Absurdní.

    Trump stopl přijímání Syřanů. Budou pro ně tábory na území Sýrie kde se neválčí. A pak že to nejde. Jde ale vedení EU nemá zájem. To totiž migraci podporuje, dotuje z našich daní neziskovky které nám sem nelegální migranty svážejí.
    Dopouštějí se tím zločinů vlastizrady, pašování a porušování azylového zákona.
  • Krtek placený Kremlem.
    • neměl být problém.
  • Co si to dovoluješ ty mladej cucáku,zaplať bohu za Zemana,to mu to na rozdíl od tebe myslí
  • V redakci říkali, že tento "článek" vyjde, celou noc jsem nespala, abych tu byla první a podařilo se!








    .
  • Čapisrál, natoč taky video, jako Rostík Adamůj, sím. *3*

    https://www.youtube.com/watch?v=0MpM-NuOiNo
  • Co PAN prezident Miloš Zeman dělá, vždy dobře dělá!
    • Hele, Ovčáku, umíš něco jiného než krást nicky? Děláš tomu svému guru medvědí službu *1* *2* *15*
      • Obama s Killary mi radili
  • asociální degen tu?
    • da *9*
      • Tak táhni budovat kapitalismus, místo plácání howen na Tiscali, degene.
        • *15*
  • Jsem znechucen těmito žvásty.Komunistický převrat části komunistů proti starcům Husák ,Jakeš a další včetně maskotů z chátry,aby to vypadalo za spolupráce Gorbačova,prognostického ústavu tak tomu může věřit pouze snůška hlupáků zde píšících.Toto prodělal můj otec po roce 1945,když on bojoval proti nacistům a hrdinové kolaborovali a pak byli největší odbojáři zza kamnama u maminky pod sukní .Kam se ztratil ten cca 1,5 mil ortodoxních komunistů.Nejhorší na tom bylo lámaní charakterů poctivých komunistů po roce 1968,kteří nesouhlasili s internacionální pomocí SSSR,tedy i té Ukrajiny,Polska,NDR,Maďarska a Bulharska.Proberte se a nepřekrucujte dějiny jsou tady pamětníci.Jsem šťastný,že vyhrál Trump a začne se i tady lépe dýchat.ODS byla přestupní stanice vymyšlená p.Klausem Projděte si ten zázrak po roce 1989 a budete se na to dívat jinak.Teď jsme na všech frontách totálně v pr....
    • Poctivý komunista je asi tolik co humánní nacista.
      Ale je fakt, že někteří těm marx-engels-lenin-stalin... blábolům uvěřili a prosazovali je i když z toho sami moc neměli.
      • víme sajmon, CCCP
    • víme sajmon, Bulharsko
      • Nevím co to je sajmon.Asi názor puberťáka mírně řečeno,ale já na rozdíl od tebe vím co píšu a používám vlastní mozek.
  • KulihrachBTW se může utapetovat. *1*
    • víme sajmon, Kulihrach
  • Á, opět jedna Jéglovka. To už není jen nenávist k Zemanovi, to je psychická porucha. Jak Zeman, tak Trump mají velkou pravdu v tom, že média jsou dnes tím, kdo nejvíce rozeštvává společnost. A pokud zaměstnávají takové nýmandy, jako je autor tohoto článku, tak není divu, že většina lidí jim již vůbec nevěří.
    • tak proč to čteš a smrdíš tu u toho non-stop, táhni radši do práce ty ruskej zmetku
      • nemáš svůj nick zm r de
      • smradlavá ruská prasata do práce nechoděj, za ně hákujou manželky *15*
    • přéééééésně opět, opět, opět








      WOW !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit