Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • američané budou krvácet, za Stropnického a jeho rodinu
  • A pak že je NATO agresor *1* *1* *1*
  • Minulý týden mi byl zrušen příspěvek,názor,že jsem reagoval na hloupost tohoto redaktora na +1den.Nedá mi opět reagovat,protože to byl pro mě důkaz,že demokracie tady neexistuje a o tom jsem se opět přesvědčil.Jsem potěšen,že tento článek byl mnohými smeten jako pokus o rozeštvávaní lidí.,což vyjadřují kladnými názory.Jsem rád,že konečně lidi lidí chápou o co se tu jedná.Nikdy nám nikdo nepomohl,ale vždy to bylo špatně ,jsme malý stát ,o který nikdo nebude krvácet a ani já a ani nikdo z mé rodiny.Můj otec stačil a dnes kromě krádeže majetku co si otec vybudoval do 30.6.1949 a cenzura jeho syna za názor tak proč bych měl.
  • NATO? na co? na nic. banda našich trapných vojáčků zase řádila, to se musí ruská armáda válet smíchy
    https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/cesti-vojaci-se-poprali-u-nocniho-klubu-v-litve-pri-incident/r~c6540a7ef76811e698c20025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-0
  • Proč by menstruovaly za Evropu,vzdyt mají pod palcem tampóny z Bruselu. Japonci nesmějí mít armádu od konce 2.svetove a německý Bundeswehr bude velet švejkum proti Rusům? NATO má bránit hranice před clunama z Afriky aj. Až se to tu bude mydlit,nebudou vědět kam dřív skočit.
  • Takové jednoduché názory jsou pro Čechy typické nic neberete vážně jste takový opravdu švejkové. To Poláci jsou daleko odhodlanější a nakoupily si u nás v Německu tanky. My sami jich máme teď asi 200 boje schopných, tak Rusy případně zastavíme na demarkační čáře v Rokycanech 120 kilometrů od německých hranic. Dál to opravdu nejde kvůli dopravě střeliva a pohoných hmot. Jak to dopadne si můžete dočíst ve Zjevení Svatého Jana. Ani bych se nedivil, že nějakým zázrakem skutečně dojde i na Blanické rytíře, ale to vám, už nijak nepomůže. S pozdravem Velitel třinácté pancéřové brigády ve Würtsburgu.
  • Jsem rád, že podle počtu příspěků je blbců menšina.
  • Jsem šokován doslovným překladem čl.5 zakládajícího dokumentu NATO,tedy t.zv.Washingtonské smlouvy.Z něho vyplývá,že každý člen při napadení jiného člena je vázán tím,že podnikne takovou protiakci,kterou považuje za nutnou.Je tedy na jeho libovůli a ne povinností přispěchat na pomoc všemi prostředky.Novému Mnichovu tedy nic nebrání.Bo je jen na zvážení zbylých členů NATO,zda nám pomohou.Samozřejmě,že NATO je nám přítulnější než Varšavská smlouva..Ale výklad čl.5 mi zvrásnil mysl.
    Na druhou stranu chápu výtku USA,že členské státy NATO neplní své závazky z členství vyplývající,t.j.že do vyzbrojování svých armád každoročně investují 2% HDP.Je tedy ostudou států z bývalého východního bloku SSSR,že se utekly pod deštník NATO,ale daň za to platit nechtěly.Brzy zapomněly na to,co by za to kdysi daly.V tom má Trump pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit