Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nejsou vojácí, to jsou turistí, přijeli tam na dovolenou, Krym je přece světoznámé letovisko.
    A protože se jim tam bude líbit, ostanou tam dočasně na 20 let. Tak jako u nás! *6* *7* *8* *16*
    • Jestli to tak půjde dál ,tak už vidím, jak putin jde na pomoc Karlovým Varům ,tam je taky přerususováno
  • Cenzura v Novinkách.cz aneb Novinky omezují tlachání v Názorovém fóru
    __________________________________________________________________
    Vážená redakce,
    nevím, zdali jste zaregistrovali nové „opatření“(v platnosti dva dny) na diskusním fóru na Novinky.cz – nově může každý registrovaný uživatel vložit do Názorového fóra pod každým článkem jen dva příspěvky. Jelikož jste o tomto na svých stránkách nepsali, a nezdá se mi nepravděpodobné, že jste to opravdu nezachytili, domnívám se, že tak (ne)činíte z profesionální solidarity. Jistý si ale nejsem.Nicméně, chtěl bych vás požádat, jestli byste byli ochotni zveřejnit tento můj dopis, případně napsat svůj vlastní článek. Rád bych, aby se eventuálně vyjádřili i diskutující na Vašem fóru. Zde je můj názor:
    Je mi naprosto jasné, že si Novinky mohou na svém portálu „dělat co chtějí“, a zavádět opatření, jaká uznají za vhodné. Ale nevím, do jaké míry je z celospolečenského hlediska v současné době vhodné a únosné omezovat na diskuzních fórech počet vložených názorů a následně ještě posuzovat tematickou hodnotu příspěvku, a případně (pokud nevyhoví představám cenzora) ho mazat. Připomíná mi to chování RUDÉHO PRÁVA v „dobách své největší slávy“. A paradoxem je, že toto „opatření-omezení“ zavedli ve chvíli, kdy tam probíhaly diskuse pod články s tématikou Ukrajiny. V okamžiku, kdy se zvedla vlna nevole ze strany přispívajících diskutérů a ozvali se formou příspěvku, začali jejich připomínky (jež neobsahovaly jediné nekonvenční nebo vulgární slovo) tvrdě cenzurovat, mazat a jednotlivce blokovat s odůvodněním, že tyto nejsou k tématu. Zaráží mě už skutečnost, že „někdo“ dokáže posuzovat tematickou hodnotu jednotlivých názorů. Pokud je totiž člověk člověkem, tak nebude nikdy zcela objektivní. A navíc tam zřejmě o tomto rozhodují jednotliví „cenzoři“, kteří jsou kdoví jakého vzdělání a kdoví jaké společensko-politické orientace.Jako svůj důkaz pro Vaše vlastní posouzení Vám přepošlu e-mailovou komunikaci, kterou jsem s nimi osobně vedl kvůli mému zablokování. A to ještě upozorňuji, že komunikovat se mnou začali (milostivě byli ochotni mi odpovědět) až v okamžiku, kdy jsem jim napsal, že s tímto jejich jednáním chci na veřejnost. Mou hlavní otázkou je, co je to vlastně za „diskuzi“, pokud nesmím diskutovat. Jestliže napíšu názor, a někdo na mě reaguje, tak mám jen jednu možnost mu odpovědět. A přitom nejde o nějaké „napadání“, ale já jsem rád, pokud na můj názor někdo odpoví, a já mám takto jakousi zpětnou vazbu. A přijde mi doslova jako sarkastické, pokud se diskutuje pod jejich článkem o totalitních manýrech na Ukrajině a oni do toho začnou nejen cenzurovat názorový obsah příspěvků, ale začnou korigovat i jejich počet.
    A jejich další argument, že mnozí přispěvatelé jsou nespokojení s přebujelým tlacháním…no tak co k tomu říci ? Jak může někoho znepokojovat množství příspěvků v dané diskusi? Přece čtu, jen co uznám za vhodné a co mi vyhovuje ! Nevěřím, že dostali jedinou stížnost tohoto druhu.Opravdu, s takovouto praxí jsem se v porevoluční době na veřejných diskusních fórech ještě nesetkal. Je to středoevropská rarita.Samozřejmě, že kdokoli může namítnout, že na Novinky nemusím chodit. Jistěže nemusím. Určitě se dá žít plnohodnotný život i bez Novinek J, ale člověk někdy žasne. Přece já bez nich opravdu budu, ale oni beze mne, resp. bez čtenářů, NEBUDOU. Krásně to vystihují slavné verše Viktora Dyka: „Opustíš-li mne, nezahynu. Opustíš-li mne zahyneš…
    Nevím, je to čistě můj názor, ale netuším, jakým způsobem může omezení počtu příspěvků „zpřehlednit“ diskuzi ??? Zde dokládám komunikaci s „cenzorem“, abych dokreslil, jakým tónem s Vámi jsou ochotni (pokud vůbec) diskutovat:..................

    Celý článek na: http://www.czechfreepress.cz/
    • Honza- Myslím si ze vsichni co se neumeji slusne chovat by meli dostat po tlamě!A to na Všech stranách!Západ i Východ.Mají se slušně chovat a zabývat se třeba sexem a ne válčením!!Dobře tem blbum tak!At se pozabijeji,blbové.
    • Zde už jsem to dnes psal, že zde je cenzura pod články formou absolutního zničení diskuze trapnými neodhalitelnými provokatéry viz člen KSČM. Tyto "aspekty se nikdy neobjevují v tématech ve kterých "o nic nejde". Je to zajímavý jev, kdy pp připisuje ihned 3 body, aby ovlivňoval bodováním názor lidí. Jinak zde není mimo vybraných slov cenzura a myslím si že je to dobře. Ačkoli nikdy nikdo neví, kdy to přijde a kdo to sleduje.
  • Jo, teď chtějí pomoc Ruska, ale až se jednou Ukrajina dostane do EU, což se stejně jednou stane, tak budou mezi prvníma co půjdou ochotně na zlej západ pracovat.
    Nicméně bychom měli rusáky rychle vyprat z Varů, kdyby se jim tu pak něco nelíbilo, aby jim Putin nemusel na pomoc. *7*
    • Zmetci bolševičtí co vy jste se nadělali mrzutostí, táhněte do ruska tam si s vámi v gulacích poradějí
    • Cikáni ti nevadí? Vietnamci ti nevadí? Co kdyby Indie, vlastně celý svět chtěl chránit cikány u nás. Nebo Vietnam Vietnamce. Nebo Slováci co? Jsi magor.
    • V případě KV by zasáhnul Izrael *1* Putin je rád,že se chazarů zbavil.
  • Ještě jsem chtěl podotknout, že se Rusko snaží stále situaci řešit diplomaticky. Opičí USSA už by tam házelo bomby, humanitární, grafitové a pak kontejnerové, které se nesmí používat. Stop opice můžou.
  • Válka bude, víc vám neřeknu!
    • lidí je jaksraček.....
  • Referendum o odtržení Krymu bude 30 března 14. Jestli bude.
    • takže podle Vašeho názoru bylo připojení Sudet k Říši o.k., protože tam žila většina Němců?
      Vždyť Rusko je veliké tak , ať si přestěhují tu většinu rusáků domů -území je to ukrajinské
      • To nelze srovnávat, protože Krym na rozdíl od Sudet byl vlastnictvím Ruska. Pojebal to Ukrajinec Chruščev, který v deliriu jej nechal připsat Ukrajině. Tehdá to tak nevadilo, bylo to všechno svazové území. Na rozdíl od Krymu ale Sudety nikdy nepatřily Německu, v předchozích dobách, kdy Čechy patřily do Habsburské říše (násilným dobytím bitvou na Bílé Hoře) se mnoho Němců přemístilo na bývalé české území, které v té době patřilo vlastně Rakousku násilným dobytím bojem. Rakousko a Německo jsou stejnojazyčné národy. Zde pak měli 300 let na své rozmnožování, proto jich tam bylo tolik. Zbytek historie netřeba psát - po I. světové válce bylo toto území navráceno Čechům a němečtí starousedlíci zůstali v Československu, jako národnostní menšina, nikdo je nevyháněl a Češi žili se Sudetskými Němci ve shodě a přátelství. Všechno změnil nástup Hitlera a následně jeho obdivovatel Konrád Henlein zahájil masové vyvražďování českého obyvatelstva, které bylo nuceno uprchnout do vnitrozemí. Nebýt uvedených událostí, tak by sudetští Němci tam žili dodnes a žádný odsun by se nekonal...naopak by měli své zástupce v parlamentě. Za svůj osud si tedy mohou sami a nikoli Češi.
      • Přečti si něco z historie a dozvíš se, že Krym daroval Ukrajině v r. 1954!! ,když se dostal k moci sovětský generální tajemník N.S.Chruščov - původem Ukrajinec. Předtím nikdy Krym k Ukrajině NEPATŘIL. Tak srovnání se Sudety může provést jenom neználek a nebo provokater, placený Schwarzenbergem.
      • Je spousta příkladů z historie, kdy došlo ke změně mapy. A na Krymu jsou Rusové doma. Přes to vlak nejede. Sudety je jiný příběh, Tady nedělalo gestapo revoluci ani nesvrhlo legitimně zvolenou vládu pomocí cizí moci a vandalů. Pokud by jste měl v palici víc než mozeček na řízení základních potřeb, sledoval situaci, tak takhle blbou otázku nemůžete položit.
        • synku " Švejku" vím toho víc , než si myslíš. Jestli to tak půjde dál ,tak už vidím, jak putin jde na pomoc Karlovým Varům ,tam je taky přerususováno
  • Jeho Jasnost Kníže Schwarzenberg údajně čtyřikrát vypálil salvu do kalhot. Že by už začala třetí světová,?
    • To nezačala válka, to se jenom tak hlasitě připosral a museli mu měnit plenky...
  • Jestli ten hnědý mor,který se chopil vlády Kyjevě nebude rázně a rychle zlikvidován,můžeme se něčeho podobného dočkat i jinde. Nezapomeňte,Ukrajina je v Evropě.Všiměte si,kdo stál za rozpoutáním a financováním teroru.A taky kdo,to podporuje dnes i z ČR - mimo tradičních lumpů jako je Pankáč, Kocáb, Pánek a Štětina, tak i novodobý MZ s.Zaorálek!!!
  • Krym - bezletová zóna
    • Pro civilní provoz do 1900 místního času
  • http://www.vesti.ru/videos?vid=onair

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit