Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když mohli USA a německá EU odtrhnout Kosovo od Srbska , které jim po staletí patřilo a mají na něho nárok, navíc za pomocí bojovniků Al-Kajdy a teroristické, mafiánské kosovsko-albánské organizace Tatciho, kterého nyní USA i německá EU nominují na Nobelovu cenu míru tak si dnes Rusko s klidem a přehledem může vzít zpět to co mu od nepamětři patřilo , tedy Krym. CHruščev byl Ukrajinec, udělal naprosto ničím neoddiskutovatelnou hloupost v době jednotného SSSR, což dnes již neplatí, tak Rusko má plné právo tento precedens napravit.a Krym po událostech , které nyní proběhly , si opět připojit k Rusku. USA a německá EU bojují o revizi druhé světové války.
    • Rusko neplánovalo odtržení Krymu od Ukrajiny, má tam pronajatou základnu. Ale žije tam mnoho Rusů, jakožto starousedlíků a Ukrajinci tam teprve přivandrovali. Ale Rusů je většina a Ukrajinci je chtějí ozbrojeni vyhánět a teroriziovat, takže budou mít "obrácený Majdan" , aby viděli, co udělali. Ruskio chrání své občany, tož vše a ti chtějí, jakožto většina opětovné připojení k Rusku, protože Ukrajin ajimnezaručuje bezpečnost, ale chce je vyháět a vraždit !!! To ale budou muset dát na oltář i svoje krčíčky...
  • Pokud chcete mít objektivní informace, zadejte:
    mail.ru
  • vy proruští šašci nechť si vás vezme váš bratr k sobě. na sibiři má místa dost a v gulacích se budete moci rozvíjet
    • ty nestojíš za nic jsi PP a ÚB
    • Seber se a odstěhuj se do USA, nejlépe do Detroitu, zbankrotoval, potřebuje pomoc takových jako jsi ty, neváhej a konej. to ,,,,,
    • Chce to mít v hlavě mozek a ne stroj fanatismu. Když porovnám zločiny rusáků se zločinama amíků, tak není o čem přemýšlet. Američani ( lépe řečeno: američtí židé- jak se hájí sami američané) jsou naprostou světovou jedničkou ve vytváření zla na světě. Takže proč zdravě myslícím lidem hned říkat " proruští šašci". A nenechat se zmítat fanatizmem. Teď nám to západní ukrajinci předvedli názorně kam vede fanatizmus, kterého pochybné síly využívají.
    • Ty jseš jen bezvýznamným chujem s holou řití a tvoje výblitky nemají žádnou váhu, i jako provokace stojí za ho.no, ty ubohý čouráku.
  • Arsenij Jaceňuk - nikým nevolený vlastizrádce
  • Vyvíjí se to hezky Některá hnutí se pokouší destabilizovat Krym
  • Ten KSCM je blbeček Pišta tečka, už se vychrápal z opice a zasírá to tady svýmy dětinskýma hovadinama, je to až neuvěřitelné aby byl takový blb v tolika letech, ale je to prostě tak! .Teď zas ukrad nick Pacička, zasloužil by takový vylágoš knutou, že by se týden neposadil,. *15*
  • Je asi mnoho důvodů proč se nevyšetřuje střelba v Kijevě. Asi by se to fandovi Bandery Kliczkovi a EU nehodilo.
  • Já jsem agent sí aj ej, jsem nebezpečnej a jsem zlej.
    Kulomet mám v nosní dírce a samopal v sirce!
  • Zajímavé je, že "méééédia" nezjistila, když v Lybii někteří náčelníci a šamani chtěli udělat převrat, tak ihned přiskotačilo nato s bombardéry a celým leteckým arzenálem, aby zajistili pro některé kmeny ( tedy hlavně pro sebe ) těžbu ropy. Podobně amíci chránili albánské teroristy a zločince z UCK které michodem cvičili údajně před Srby. A nerozpakovali se útočit i na jasně civilní cíle zbraněmi používající ochuzený uran. Zvláštní výklad demokracie " a´la USA ve světě?
    • Demokracie řízena opicí spolu v ruce s gestapem z únie je jen jejich a bude dokud se neřekne a dost! Teď je na to příležitost. Panáčkové nepochopili, že administrátoři Ruska jsou dál než oni. Uesesa Rusku půjčilo a Rusko to pod vedením chytrých lidí bylo schopno vrátit a co víc, má obrovské rezervy díky burzovním zlodějským cenám paliv a energii. Takže se vytvořil autonomní silný stá, který dnes může co chce. V této pozici být UESESA tak už neexistuje zeměkoule. Jediné, co opice zmůže je navyšovat rozpočet prakticky nikde nekrytý. Tak co je na tom? Skvělé kapitalistické svinstvo kradlo a zbyla po nich jen zkáza, zatím co na druhé straně se budoval silný stát. A intervence se nebojím. Opice dobře ví, že v tomto případě by šla s Ruskem Čína. Takže kopání nožičkama a šikana jejich kolonií je jediné co jim zbude, šmejdům
  • Vy tady bez nasej Rassie pochcipat hlady! Unas prace mnogo. Mi postavit dalšu magistralu a gulagy už prazne!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit