Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Já jsem si nedávno koupila ojetinu a vůbec mi to nevadí. Naopak si myslím, že je to daleko lepší, když si koupíte nějaké starší auto, než dávat několikset tisíc zbytečně za nové auto, které se Vám stejně rozbije... Navíc si ke starším autům už můžete i nechat vyrobit vystřelovací klíč, což je super vychytávka.

 • My máme také auto z druhé ruky. Sice by se mi líbilo úplně nové, ale na to nemáme peníze. Máme Škodu Octavii, a i když není úplně nová, tak je v dobrém stavu. Jezdím s ní většinou jen já do práce a na nákup a nedávno mi k ní koupil manžel i vystřelovací klíč, který je mnohem lepší než ten klasický, protože se mi líp vejde do kapsy u kalhot.

 • Před tím, než jsem si auto vůbec vybral, tak jsem si byl nechat spočítat, na kolik by mne přišel úvěr na auto z banky, nechal jsem si to počítat na úvěr 250 tisíc korun. Pak jsem si v aaa auto vybral auto za 248 tisíc korun, a nechal jsem si spočítat úvěr i tam, a mohu doporučit si vyřizovat úvěr přímo v autobazaru, vyšlo mě to výhodněji.

 • Já teda mohu přidat zkušenost s prodejem auta, kdy jsem se ho snažil prodat sám. Jezdilo hodně zájemců, ale každý mi místo 80 tisíc, co jsem za auto chtěl nabízel tak o 20-30 tisíc méně. Pak jsem s autem zajel do autobazaru AAA auto, kde jsem dostal hned 80 na ruku. Navíc jsem byl i u procesu kdy se auto kontrolovalo, a kontrolovalo se na autě opravdu vše snad do posledního šroubku.

 • Já jsem si nedávno koupil ojeté BMW, bál jsem se že náhradní díly budou hodně drahé, ale po tom co jsem našel levné náhradní díly na bmw z https://voton.cz/autodily/bmw jsem si oddychl. Ceny jsou totiž více než příjemné.

 • Já jsem před dvěma lety pořizoval Škodu Octavii, v té době zhruba za 70 tisíc ve výborném stavu, bylo to také z autobazaru, konkrétně jsem našel inzerát na https://autobazar.biginzerce.cz/ a pak jsme se bavili s prodejcem přes telefon. Do dneška jsem s autem moc spokojen a vím, že jsem udělal skvělé rozhodnutí, takže musím doporučit ;-)

 • ivannavratil386
  Díky mockrát za super rady. To se zrovna hodí. Brzy se totiž chystám koupit si nějakou ojetinu. Moje stará Astra tu už totiž asi moc dlouho nebude. Nemáte náhodou nějaké tipy pro nákup auta ze zahraničí? Právě přemýšlím, jestli by nebylo výhodnější si koupit auto například z Německa přes https://www.truck1-cz.com/jina-technika/osobni-auta Díky. :-)
 • Ne každý má kamarády, co si pořídí funglovku a za pár let ji prodají, aby si pořídili novou *12*
 • Když si chce člověk pořídit ojetinu, tak přece nemůže počítat s tím, že pokud si pořídí šunku za pár tisíc, tak bude jezdit jako funglovka. Je samozřejmě super mít možnost koupit si auto od kamaráda, ale ne vždycky moji kamarádi prodávají auto, když ho zrovna potřebuju žejo *1* V bazarech je třeba si určitě dát pozor a počítat s tím, že jim za prodej něco zaplatíte, ale furt lepší než řešit dovoz nebo inzeráty *11*
 • Za mě tedy přes inzerát nic nebrat, jednou jsem takhle naletěl alespoň mě to ponaučilo do budoucna. Rozhodně pokud pořídit ojetinu, tak v nějakém větším autobazaru kde jsou o autě veškeré informace a není problém s reklamací.
 • Zhruba třetina ojetin nabízených na českém trhu pochází z jiné země, než je uvedeno v inzerátu a každé druhé bude minimálně jednou stočené nebo bourané... Menší šanci, že naletíte podvodníkům máte spíš ve velkém autobazaru než při koupi na inzerát.
 • Magyar
  Tak ono stejně se dneska vyplatí chodit do bazarů, nejlepší je si vybrat auto po prvním majiteli, co má nalítaných pár tisíc a nemůže tomu prostě nic být. Pak už to jenom záleží na mě, jak se o to auto budu starat
 • Jirka41
  Nojo, tak člověk musí nejdřív přemýšlet než si chce pořizovat ojetinu. Jak psal třeba Pavel ,koupě auto přes inzerát je na dvě věci ,nevyreklamujete ani fň. Na to je autobazar lepší.
 • SkrivanekPaja
  Tyvado ted jsem si pořídil přes inzerát Chrysler Voyager, že si uděláme s rodinou radost a po týdnu zadřenej motor, oprava vyjde asi tolik jako to auto...a myslíte si, že to vyreklamuju? U týpka ani náhodou, zlatě řešit reklamace v autobazaru!! *10*
 • Tak zrovna auto na inzerát bych si nepořídit ani za zlaté prase. Všude se najdou podvodníci a šejdíři. Když už bych si chtěl koupit ojetinu ,půjdu raději do autobazaru, za mě rozumnější varianta. *5*
 • menome
  Projít si trh, přizvat si někoho na pomoc a koupit někde kde to autobazar vlastní, aby nebylo kradené a osobně bych volil a volím osvědčený autobazar. Žádnej dovoz a žádnej pidibazar.
 • Chce to chladnou hlavu a ne nějaké prudké nadšení....
 • Nafťák s tolika kilometry tak jedině zadarmo - velice drahé opravy motoru jsou brzo nevyhnutelné.

  Moderní diesel jedině jako funglovku a nejpozději ve 250 tis. prodat, ať se s tím potom trápí ten blb, co si to koupil...
 • Kámoš dělal v áčkách (AAA) ve výkupu vozidel a vyprávěl, jak se do mladších ročníků aut s velkým kilometrovým nájezdem přendávaly zachovalé díly vnitřního vybavení ze starších ročníků stejného modelu s menším nájezdem a zachovalým vnitřkem. Přendávaly se koberce, tapecírunky, volanty atd, prostě všechno co bylo vevnitř ošoupané aby auto vypadalo, že má málo najeto. Samozřejmě se potom stočil i tachometr. Šlo o to, že mladší ročníky aut jsou pro zákazníky lukrativnější a lze na nich vytřískat více peněz. Dělalo se tak hlavně u firemních aut, vykoupených bazarem za babku které měly najeto 300 tisíc i více km.
 • Pomáhá se jedině vzdělávat v podvodech s auty a někdy se i jednou nechat "povinně" napálit. Je úplně jedno pak kde auto kupujete, klidně i v Áčkách, kde jsem koupil sám dobré auto, ale pokud tomu nerozumíte, bez mechanika tam ani nechoďte. Vše je o lidech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit