Přejít na výpis diskuzí

Kupujete si auto z druhé ruky? Poradíme vám, jak na to

17.3.2017 21:57
Tomáš Chalupa 26 příspěvků

Autobazarům se v Česku daří a prodeje ojetých vozidel stále rostou. Pro řadu lidí je nákup ojetého vozu stále jedinou možností, jak si pořídit auto. Jenže nákup z druhé ruky je tak trochu loterie a rizik je celá řada. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Já jsem si nedávno koupil ojeté BMW, bál jsem se že náhradní díly budou hodně drahé, ale po tom co jsem našel levné náhradní díly na bmw z https://voton.cz/autodily/bmw jsem si oddychl. Ceny jsou totiž více než příjemné.

 • Já jsem před dvěma lety pořizoval Škodu Octavii, v té době zhruba za 70 tisíc ve výborném stavu, bylo to také z autobazaru, konkrétně jsem našel inzerát na https://autobazar.biginzerce.cz/ a pak jsme se bavili s prodejcem přes telefon. Do dneška jsem s autem moc spokojen a vím, že jsem udělal skvělé rozhodnutí, takže musím doporučit ;-)

 • ivannavratil386
  Díky mockrát za super rady. To se zrovna hodí. Brzy se totiž chystám koupit si nějakou ojetinu. Moje stará Astra tu už totiž asi moc dlouho nebude. Nemáte náhodou nějaké tipy pro nákup auta ze zahraničí? Právě přemýšlím, jestli by nebylo výhodnější si koupit auto například z Německa přes https://www.truck1-cz.com/jina-technika/osobni-auta Díky. :-)
 • Když si chce člověk pořídit ojetinu, tak přece nemůže počítat s tím, že pokud si pořídí šunku za pár tisíc, tak bude jezdit jako funglovka. Je samozřejmě super mít možnost koupit si auto od kamaráda, ale ne vždycky moji kamarádi prodávají auto, když ho zrovna potřebuju žejo *1* V bazarech je třeba si určitě dát pozor a počítat s tím, že jim za prodej něco zaplatíte, ale furt lepší než řešit dovoz nebo inzeráty *11*
 • Za mě tedy přes inzerát nic nebrat, jednou jsem takhle naletěl alespoň mě to ponaučilo do budoucna. Rozhodně pokud pořídit ojetinu, tak v nějakém větším autobazaru kde jsou o autě veškeré informace a není problém s reklamací.
 • Zhruba třetina ojetin nabízených na českém trhu pochází z jiné země, než je uvedeno v inzerátu a každé druhé bude minimálně jednou stočené nebo bourané... Menší šanci, že naletíte podvodníkům máte spíš ve velkém autobazaru než při koupi na inzerát.
 • Magyar
  Tak ono stejně se dneska vyplatí chodit do bazarů, nejlepší je si vybrat auto po prvním majiteli, co má nalítaných pár tisíc a nemůže tomu prostě nic být. Pak už to jenom záleží na mě, jak se o to auto budu starat
 • Jirka41
  Nojo, tak člověk musí nejdřív přemýšlet než si chce pořizovat ojetinu. Jak psal třeba Pavel ,koupě auto přes inzerát je na dvě věci ,nevyreklamujete ani fň. Na to je autobazar lepší.
 • SkrivanekPaja
  Tyvado ted jsem si pořídil přes inzerát Chrysler Voyager, že si uděláme s rodinou radost a po týdnu zadřenej motor, oprava vyjde asi tolik jako to auto...a myslíte si, že to vyreklamuju? U týpka ani náhodou, zlatě řešit reklamace v autobazaru!! *10*
 • Tak zrovna auto na inzerát bych si nepořídit ani za zlaté prase. Všude se najdou podvodníci a šejdíři. Když už bych si chtěl koupit ojetinu ,půjdu raději do autobazaru, za mě rozumnější varianta. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit