Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě tedy přes inzerát nic nebrat, jednou jsem takhle naletěl alespoň mě to ponaučilo do budoucna. Rozhodně pokud pořídit ojetinu, tak v nějakém větším autobazaru kde jsou o autě veškeré informace a není problém s reklamací.
  • Zhruba třetina ojetin nabízených na českém trhu pochází z jiné země, než je uvedeno v inzerátu a každé druhé bude minimálně jednou stočené nebo bourané... Menší šanci, že naletíte podvodníkům máte spíš ve velkém autobazaru než při koupi na inzerát.
  • Magyar
    Tak ono stejně se dneska vyplatí chodit do bazarů, nejlepší je si vybrat auto po prvním majiteli, co má nalítaných pár tisíc a nemůže tomu prostě nic být. Pak už to jenom záleží na mě, jak se o to auto budu starat
  • Jirka41
    Nojo, tak člověk musí nejdřív přemýšlet než si chce pořizovat ojetinu. Jak psal třeba Pavel ,koupě auto přes inzerát je na dvě věci ,nevyreklamujete ani fň. Na to je autobazar lepší.
  • SkrivanekPaja
    Tyvado ted jsem si pořídil přes inzerát Chrysler Voyager, že si uděláme s rodinou radost a po týdnu zadřenej motor, oprava vyjde asi tolik jako to auto...a myslíte si, že to vyreklamuju? U týpka ani náhodou, zlatě řešit reklamace v autobazaru!! *10*
  • Tak zrovna auto na inzerát bych si nepořídit ani za zlaté prase. Všude se najdou podvodníci a šejdíři. Když už bych si chtěl koupit ojetinu ,půjdu raději do autobazaru, za mě rozumnější varianta. *5*
  • menome
    Projít si trh, přizvat si někoho na pomoc a koupit někde kde to autobazar vlastní, aby nebylo kradené a osobně bych volil a volím osvědčený autobazar. Žádnej dovoz a žádnej pidibazar.
  • Pomáhá se jedině vzdělávat v podvodech s auty a někdy se i jednou nechat "povinně" napálit. Je úplně jedno pak kde auto kupujete, klidně i v Áčkách, kde jsem koupil sám dobré auto, ale pokud tomu nerozumíte, bez mechanika tam ani nechoďte. Vše je o lidech.
    • Chce to chladnou hlavu a ne nějaké prudké nadšení....
  • český zákazník chce koupit koncernový,vyježděný vrak se stočenými kilometry.Je to součást naší nákupní demence/kultury.Lidé jsou tak hloupí,že to snad ani není možné.Příklad z naší firmy.Odprodávaná auta po obchodních zástupcích: Opel Insignia 2.0 nafta,r.v. 2013-nájezd 275 000,Ford Mondeo 2.0 nafta ,r.v. 2013-nájezd 315 000,VW Passat,2.0 nafta-r.v.2013-nájezd 325 000 km.Všechna tři auta odkoupil známý bazar s názvem nejvyšší canastové karty.Všechna auta se po týdnu objevila na tipcars jako velice zachovalá auta po prvním majiteli v perfektním stavu a světe div se-s nájezdem následujícím: Insignia 93 000 km,Mondeo 107 000 km a Passat s nájezdem 85 000 km.Ke všem byla servisní knížka a doklad o pravdivosti najetých kilometrů Dekra.....pak si kupte ojeté auto.Nutno dodat,že za dva dny se prodal Passat,za 3 dny Mondeo a Insignia do týdne.Takhle to přece chceme.A takovéto vyskákané auto si koupí člověk,kterému to to půl roku obvykle klekne a pak uslyšíte,co jsou to vlastně ty auta za sračky....pravda je někde jinde,není moc špatných aut,ale lidí,kteří se kolem nich točí...A takhle to my Češi chceme,no ne???Je sobota mámo,tak hurá do bazaru *1*
    • Nafťák s tolika kilometry tak jedině zadarmo - velice drahé opravy motoru jsou brzo nevyhnutelné.

      Moderní diesel jedině jako funglovku a nejpozději ve 250 tis. prodat, ať se s tím potom trápí ten blb, co si to koupil...
    • Kámoš dělal v áčkách (AAA) ve výkupu vozidel a vyprávěl, jak se do mladších ročníků aut s velkým kilometrovým nájezdem přendávaly zachovalé díly vnitřního vybavení ze starších ročníků stejného modelu s menším nájezdem a zachovalým vnitřkem. Přendávaly se koberce, tapecírunky, volanty atd, prostě všechno co bylo vevnitř ošoupané aby auto vypadalo, že má málo najeto. Samozřejmě se potom stočil i tachometr. Šlo o to, že mladší ročníky aut jsou pro zákazníky lukrativnější a lze na nich vytřískat více peněz. Dělalo se tak hlavně u firemních aut, vykoupených bazarem za babku které měly najeto 300 tisíc i více km.
  • Jít koupit auto do autobazaru znamená tam jít s tím, že vás autobazar chce mermomocí podsvést, ošulit a co nejvíce na vás vydělat. V Německu většinu autobazarů vlastní Turci a to je záruka toho, že auta mají přetočený tachometr nebo jsou jinak vylepšené. Nejlepší je koupit ojetinu od toho koho znám a to auto a jeho provoz také znám. Bazary - nikdy a AAA už vůbec ne.
    • Ne každý má kamarády, co si pořídí funglovku a za pár let ji prodají, aby si pořídili novou *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit