Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V dnešní době, mi snad přijde už rozumnější koupit nové auto. Nebo od výrobce - bazarové. Člověk opravdu neví, co se za autem skrývá. Jednou jsme koupili bez zkušeností totální šrot, který jsme následně odvezli na likvidace vozidel. Ještě jsme za to dostali zaplaceno, aspoň tak teda, protože jsme byli opravdu velmi naštvaný a zklamání.

  • Děkuji moc za tento velice užitečný návod :) Já jsem si nedávno také sháněl nějaký ten návod na to, jak sepsat kupní smlouvu a myslím si, že se mi to docela dost podařilo. Kdyby se mi to nepodařilo asi tento komentář nepíši, protože jsme docela i dost oslavili ten prodej, byl to porod :D

  • No, já nevím jak vy,  ale já už si nikdy nebudu kupovat jinak, než tak, že si prostě zajdu na stránky jako je například tato zde a tam se prostě podívám, jestli to někdo neprodává použité. Stejně to není potřeba mít - myslím tím, to auto mít nové... Jezdí to? Jezdí :) Tak kde je problém?

  • No, my jsme si pořizovali také auto z druhé ruky a jediný problém, který jsme s ním měli byl ten, že to auto mělo naprosto zničené alu kola, ale to se nám podařilo vyřešit nakonec tak, že jsme zašli na jeden eshop a tam jsme si ty alu kola pořídili úplně nová a bylo po problému :)

  • Já jsem si nedávno koupila ojetinu a vůbec mi to nevadí. Naopak si myslím, že je to daleko lepší, když si koupíte nějaké starší auto, než dávat několikset tisíc zbytečně za nové auto, které se Vám stejně rozbije... Navíc si ke starším autům už můžete i nechat vyrobit vystřelovací klíč, což je super vychytávka.

  • Před tím, než jsem si auto vůbec vybral, tak jsem si byl nechat spočítat, na kolik by mne přišel úvěr na auto z banky, nechal jsem si to počítat na úvěr 250 tisíc korun. Pak jsem si v aaa auto vybral auto za 248 tisíc korun, a nechal jsem si spočítat úvěr i tam, a mohu doporučit si vyřizovat úvěr přímo v autobazaru, vyšlo mě to výhodněji.

  • Já teda mohu přidat zkušenost s prodejem auta, kdy jsem se ho snažil prodat sám. Jezdilo hodně zájemců, ale každý mi místo 80 tisíc, co jsem za auto chtěl nabízel tak o 20-30 tisíc méně. Pak jsem s autem zajel do autobazaru AAA auto, kde jsem dostal hned 80 na ruku. Navíc jsem byl i u procesu kdy se auto kontrolovalo, a kontrolovalo se na autě opravdu vše snad do posledního šroubku.

  • Já jsem si nedávno koupil ojeté BMW, bál jsem se že náhradní díly budou hodně drahé, ale po tom co jsem našel levné náhradní díly na bmw z https://voton.cz/autodily/bmw jsem si oddychl. Ceny jsou totiž více než příjemné.

  • ivannavratil386
    Díky mockrát za super rady. To se zrovna hodí. Brzy se totiž chystám koupit si nějakou ojetinu. Moje stará Astra tu už totiž asi moc dlouho nebude. Nemáte náhodou nějaké tipy pro nákup auta ze zahraničí? Právě přemýšlím, jestli by nebylo výhodnější si koupit auto například z Německa přes https://www.truck1-cz.com/jina-technika/osobni-auta Díky. :-)
  • Když si chce člověk pořídit ojetinu, tak přece nemůže počítat s tím, že pokud si pořídí šunku za pár tisíc, tak bude jezdit jako funglovka. Je samozřejmě super mít možnost koupit si auto od kamaráda, ale ne vždycky moji kamarádi prodávají auto, když ho zrovna potřebuju žejo *1* V bazarech je třeba si určitě dát pozor a počítat s tím, že jim za prodej něco zaplatíte, ale furt lepší než řešit dovoz nebo inzeráty *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit