Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V české kotlině vyspělá pivní a hospodská kultura byla tvrdě zdecimována nájezdy zdivočelých zdravotnických inkvizitorů, kteří prosadili neslýchanou věc - zákaz kouření v hospodách, což si nedovolili zavést ani přední protagonisté nacistické či komunistické diktatury. Jako primitivní barbaři si počínají ti omezenci, kteří dupou po hospodské kultuře svým zlotřilým zákazem kouření a brojí proti požívání alkoholických nápojů, aniž by někdy byť jen uslyšeli fakta o ušlechtilém pijáckém umění a intimitě hospodského prostředí, které provoněné tabákovým kouřem navozovalo pohodu a vytvářelo z hospůdky oázu klidu a blaženosti. Dnes v atrapách hospod lemtají  primitivové pivo podobně jako zástupci domácího skotu, tedy bez tabáku a bez stavu osobní pohody, aby byla ukojena chorobná libovůle zdravotních inkvizitorů. Lidé mající pohodu, kteří vědí, že k dobrému zlatavému moku a štamprličce rumu patří i dobrá cigareta, jsou schopni pro své záliby obětovat větší sumy, z čehož by pochopitelně profitoval stát. Právě stát by  neměl ohýbat hřbet před projevy chorobné libovůle zdravotnických inkvizitorů. Současný ministr pro svůj tvrdohlavý postoj vůči zákazu kouření v hospodách by měl okamžitě rezignovat. On nechápe, že v hospodách se kouřilo celá staletí a hospody vždy byly svatostánkem kuřáků. Kde jinde by měli kuřáci kouřit ? V kostele ?
    • "Což je možné pít a nekouřit?"

      Luis Buñuel Portolés, nedatováno. 

      Jinak: Vadí vám kuřáci na ulici? Běžte do hospody, tam nejsou!

      • Zakázat kouření v hospodách je jako zakázat modlení v kostelech.
        • Je na čase podívat se třeba maličko kolem sebe, ne jen plkat v českém rybníčku.

          Co třeba takto státy kde platí téměř absolutní zákaz kouření na všech místech, kde vás "napráská" i pokojská hotelu když najde na pokoji "vajgla". Zapálit si kdekoliv mimo vlastní uzavřenou domácnost je zatraceně drahá "legrace", .... 

          A žijí spokojeně, nemají pindavý průjem, nestresuje je to, ....

  • Pro romka v. :

    Váš názor je tak hloupý, že se na něj nedá neodepsat. My kuřáci jsme dobrodinci národa. Tak je to. Z každé mnou zakoupené krabičky cigeret platím 73 Kč spotřební daň. Kouřim od té doby co pracuju, čili od 18 let. Mohl bych spočítat kolik jsem přispěl na spotřební dani za cigarety a tím přispěl ke společenskému blahobytu. Ale je to na dlouhé lokty. Pokud chcete plkat o tom jak z veřejného zdravotnictví utíkají peníze. Tak běžte volit nějakou pravicovou stranu, která zavede soukromé zdravotnictví. I přesto, že jsem kuřák tak to tak chci. Nelíbí se mi, že platím za lidi, kteří nepřispeli do vašeho veřejného zdravotnictví ani korunu. A na nějakou sociální spravedlnost z vysoka kálím. Až někde jako starej děda uklouznu a doktor mi řekne, že dostanu jen umělej kloub, protože titanovej stojí penize. A já řeknu ale já si platil celej život zdrav. pojištění. A k čemu k h... u. Takže podporuje pravicový vlády. Ta zavede soukromý zdravotnictví a máme po problému. Vy i já. Co se týče smradlavého dechu a žlutých prstů. Všechno má svoji kulturu pane. I kouření. Z pusy mi nesmrdí - žvýkám. Prsty žlutý nemám. Nejsem degeš. Vajgl by mne na ulici nikdy nenapadlo zahodit. Od toho jsou veřejné koše. A ještě jedna věc 10 let jsem nemarodil. Vaše názory jsou stejně hloupé jako některé Babišovi výroky. Ale jak se zpívá v jedné písni. Budoucnost nikdy nepřijde do země idiotů. 

    • Ještě jedna věc. Jsem pro aby se v hospodách a restauracích nekouřilo. Na druhou stranu jako pravicově přemýšlející člověk mě to nemůže nechat chladným. Je to zase jenom trapná regulace hloupě přemýšlejících levicových vlád všude po světě. Tyhle regulace nám mají vzít všechny práva a svobodu myšlení. Aby potom tito politici mohli říct. Tak stejně už máme na všechno regulaci a zákon. Tak proč byste měli chodit volit. Nechte nás u moci pořád. A jsme tam kde jsme byli. Přemýšlejte o tom. 

  • Zdravím, přemýšlím o přejití z klasických cigaret na ty elektronické. Co myslíte? Je to cesta? 

    • Tak pokud si koupíte dobrou a kvalitní, tak určitě to cesta ke zdravějšímu kouření je. Já jsem to prvně řešila pomocí jednorázových elektronických cigaret. Ty si vlastně můžete koupit v několika příchutích a variantách. 

      • A jak ji mám vybrat tu dobrou a kvalitní? Můžete mi poradit na co se podívat? Kde prodávají ty jednorázové? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit