Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To: fašistické zrůdy jako - jiřík, antiblb, jako anonym.
    Podívejte se koho obhajujete:

    http://czechfreepress.cz/evropa/usa-pripravili-na-ukrajine-fasisticky-puc.html
    • Lery, většinou se neshodneme v názorech, ale myslel jsem, že máš jistou míru inteligence. Ale věřit takové primitivní ruské propagandě může jenom ožralý ruský mužik, ale nikoli Evropan. Pokud tedy vůbec jsi Evropan.
      I když máme diametrálně rozdílné názory, nenazval bych tě pro to "fašistickou zrůdou".
      • Ta partie, kterou jsem označil si nic jiného nezaslouží. Do včerejška jsem Vás toleroval, nyní nikoliv. A nezlob se, pokud si nevidíte na špičku nosu a přehlížíte fašismus na Ukrajině, tak ho podporujete a řadíte se mezi ně.
  • To: soudružkaPusinka, opět plácáš nesmysly,že? Po přebalení se Ti udělalo dobře, tak si ještě přečti následující.

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vyznamny-evropsky-politik-Na-Ukrajine-vladnou-fasiste-z-masa-a-kosti-312603
    • Jsem mladá holka zlato a nebyla jsem tu 12 hodin.
      Ráno jsem se oblékla a vzala si bílé kalhotky pokud tě to zajímá.

      Děti jsem přebalovala a hlídala. Každý se neštítí práce jako ty.
      • Neboj soudruzkoPusinko teď ti občas něco pěkného napíšu a pošlu mailem, když už tvou adresu znám. *15* *2* *3* *3*
      • To je mi jedno,že jsi tu nebyl 12 hodin. Důchodce jako Ty se musí po dlouhé noci přebalit. A odkdy pemprskám říkáš bílé kalhotky?
        • Lery tak teď jsi klesl opravdu hodně hluboko. Když nemá vaše rusofilní strana
          argument přijde s podpásovkou a pomluvou.

          Jsem mladá holka a holky kalhotky nosí. Je smutné pokud to nevíš.

          Dostala jsem čtyři žádosti o fotografie. Dvěma pánům jsem je poslala.
          Nabídla jsem rande.

          Tak nepomlouvej. Nikdy tvá pěkná Simona.
          • Jsem mladá holka Lery a jdu nakupovat. V úterý odjíždím na dovolenou.
            To jen aby zase někdo nelhal že jsem tu byla 24 hodin.

            Ty bereš Rusko jako protiváhu a jiní ho berou jako hrozbu.
            Zvláště ti co s ním mají špatné zkušenosti.
          • Proč bych měl mít fotku nějakého dementního dědka? Tvé názory a projevy Tě bohužel zařazují tam kam patříš. Nepřijímáš fakta, nejsi schopný se k nim vyjádřit,meleš nesmysly. Výsledek je ten, že jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá. Nemusíš mít Rusáky ráda, ale nelze přehlížet skutečnou, politickou realitu. Nebudeš mi věřit, ale já Rusáky taky nemusím, ale je to protiváha, proti násilnické,vraždící společnosti, která se neštítí vyvolat vojenský konflikt kdekoliv na světě. To Rusáci nedělají. Taky mě vadí, že se USA pletou do politiky Evropy a pak mi vadí, že politici,soustředění do Bruselu již nevědí, jak by se do zadní části USA dostali.
  • To: jako anonym.
    Pokud se Ti ještě nerozsvítilo a umíš aspoň slabikovat, tak si to přečti.

    http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/proc-praskl-vred-ukrajinskeho-fasismu.html
    • Lery, pokud nerozeznáš primitivní ruskou propagandu, tak těžko můžeme diskutovat.
      Chybou ruských tajných služeb je jejich ruská namyšlenost, s níž se snaží v Evropě servírovat svou ubohou goebelsovštinu-putinovštinu určenou pro ožralé ruské mužiky, aniž by pochopili, že evropské myšlení je jiné než to jejich východostepní.
      Jestli těm blábolům věříš, tak to samo o sobě je vizitkou inteligence.
      • Stejně, ale obráceně. Pokud nerozeznáš americký fašismus,alespoň na dokumentech, které nejsou primitivní ruskou propagandou, jako :

        //www.youtube.com/watch?v=g2_dzuljlzM

        //www.youtube.com/watch?v=RY2Hmyc2vLk

        //www.youtube.com/watch?v=EM31myP0tqE

        A nechápeš, kdo vlastně Evropě servíruje velice propracovanou a lživou propagandu, kdo je např. u nás majitelem sdělovacích prostředků a médií a jak jejich prostřednictvím ovlivňuje myšlení lidí, tak se nezlob, ale Tvé vyjádření je naprosto mimo.
  • Zlej Trolle ty patříš před soud za vlastizradu!

    Jsme ČR člen EU a NATO: Žádné Novočesko neexistuje. Stejně tak neexistuje
    žádné NovoRusko - to území už jméno má Ukrajina.

    Pokud zkusíte Ukrajinský scénář v ČR budete platit a to tvrdě.
  • jen jsem zvědavý co bude s Babišem až to praskne v Novočesku *15* *12*
    • Necháme to na Zemanovi,jak ho znám tak má určitě plán jak dostat republiku z tohohle srabu,proto rozumně stojí na straně Ruska a tak je to dobře
      • Zeman je pouze kladeč věnců. Poklud překročí své pravomoce a zahraje si na diktátora
        - Putina bude sesazen a potrestán.
  • Já jsem nedávno čistila svůj kozí chlívek a bylo tam hnoje, jé, vozila jsem to na trakaři do noci, tak vím co to je.
    • Přestaň krást nick Rusofile a lháři. Ničíš celou debatu.
      Když neumíš argumentovat tak sem nelez.
  • Než se Ukrajincům podaří vykydat a vyvézt ten staletý ruský hnůj, to dá hodně práce. Nejvíc by pomohlo, kdyby Rusko začalo s deputinizací země.
    • Nepodaří, protože tam jsou takoví vypatlanci jako ty. V hlavě prázdno a snaha obrat bližního svého. S fašistickým myšlením dojdou do pekel a zatáhnou do toho celý svět.
      • Ano, ruské fašistické myšlení táhne svět do pekel. *16*
        • Je vidět, že nemáš politický přehled, protože jsi pravicový zabedněnec. To se těmto bezmozkům stává. Takoví jako ty vyvolali dvě světové války a na třetí se chystají. Ale vždy dostali pořádně přes hústa. Tak doufám, že dostanete opět. Fakt je, že díky vám - fašistickým pohůnkům, to řada lidí neuvidí (ty snad taky ne).
  • Rusofile přestaň krást nick a najdi si vlastní - kolaborant a lhář.
    To je jméno pro tebe.

    Váš Putin si své zloděje z řa oligarchů hýčká a nechává je v klidu okrádat ruské občany.
  • Laka je do Ruska a vse jim odpusti. Pravdomluvny Putler . TV ROSSIA vsichni se vraceji -HURA !!!!
  • Brzy se tam lidé budou stěhovat do zemljanek. *15* *3*
    • Zloději nicků - pokud se začne trestat lhaní tak dostaneš doživotí rusofile.
      Civilizovaní lidé žijí ve vilách mrakodrapech a domech.

      Zemljanky používají jen tvoji stepní rusové.
    • Zemjanka je pořád lepší než průvan pod mostem. Ale když se pod tím mostem přikreješ americkou demokracií, třeba ti bude teplo. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit