Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Porošenko složil funkci? *15*
  • fašisti se začnou vraždit mezi sebou,noc dlouhých nožů je za dveřma
  • To: fašistické zrůdy jako - jiřík, antiblb, jako anonym.
    Podívejte se koho obhajujete:

    http://czechfreepress.cz/evropa/usa-pripravili-na-ukrajine-fasisticky-puc.html
    • Lery, většinou se neshodneme v názorech, ale myslel jsem, že máš jistou míru inteligence. Ale věřit takové primitivní ruské propagandě může jenom ožralý ruský mužik, ale nikoli Evropan. Pokud tedy vůbec jsi Evropan.
      I když máme diametrálně rozdílné názory, nenazval bych tě pro to "fašistickou zrůdou".
      • Ta partie, kterou jsem označil si nic jiného nezaslouží. Do včerejška jsem Vás toleroval, nyní nikoliv. A nezlob se, pokud si nevidíte na špičku nosu a přehlížíte fašismus na Ukrajině, tak ho podporujete a řadíte se mezi ně.
  • asi na jeho "zboží" dostal zálusk jiný mafián.....
  • To: soudružkaPusinka, opět plácáš nesmysly,že? Po přebalení se Ti udělalo dobře, tak si ještě přečti následující.

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vyznamny-evropsky-politik-Na-Ukrajine-vladnou-fasiste-z-masa-a-kosti-312603
    • Jsem mladá holka zlato a nebyla jsem tu 12 hodin.
      Ráno jsem se oblékla a vzala si bílé kalhotky pokud tě to zajímá.

      Děti jsem přebalovala a hlídala. Každý se neštítí práce jako ty.
      • Neboj soudruzkoPusinko teď ti občas něco pěkného napíšu a pošlu mailem, když už tvou adresu znám. *15* *2* *3* *3*
      • To je mi jedno,že jsi tu nebyl 12 hodin. Důchodce jako Ty se musí po dlouhé noci přebalit. A odkdy pemprskám říkáš bílé kalhotky?
        • Lery tak teď jsi klesl opravdu hodně hluboko. Když nemá vaše rusofilní strana
          argument přijde s podpásovkou a pomluvou.

          Jsem mladá holka a holky kalhotky nosí. Je smutné pokud to nevíš.

          Dostala jsem čtyři žádosti o fotografie. Dvěma pánům jsem je poslala.
          Nabídla jsem rande.

          Tak nepomlouvej. Nikdy tvá pěkná Simona.
          • Jsem mladá holka Lery a jdu nakupovat. V úterý odjíždím na dovolenou.
            To jen aby zase někdo nelhal že jsem tu byla 24 hodin.

            Ty bereš Rusko jako protiváhu a jiní ho berou jako hrozbu.
            Zvláště ti co s ním mají špatné zkušenosti.
          • Proč bych měl mít fotku nějakého dementního dědka? Tvé názory a projevy Tě bohužel zařazují tam kam patříš. Nepřijímáš fakta, nejsi schopný se k nim vyjádřit,meleš nesmysly. Výsledek je ten, že jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá. Nemusíš mít Rusáky ráda, ale nelze přehlížet skutečnou, politickou realitu. Nebudeš mi věřit, ale já Rusáky taky nemusím, ale je to protiváha, proti násilnické,vraždící společnosti, která se neštítí vyvolat vojenský konflikt kdekoliv na světě. To Rusáci nedělají. Taky mě vadí, že se USA pletou do politiky Evropy a pak mi vadí, že politici,soustředění do Bruselu již nevědí, jak by se do zadní části USA dostali.
  • Pošlu ti tečko blahopřání k 80 narozeninám, neboj soudruzkoPusinko.!!
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/-Plat-2550-Kc-Voda-drazsi-o-55-teplo-o-73-Propad-vyroby-o-ctvrtinu-Valka-oligarchu-O-ktere-zemi-mluvime-367025
  • tomu se říká - čti a sobě věř *15* *15* *15* oligarcha v čele deoligarchizace.... *15* *15* *15* *15*
  • jen jsem zvědavý co bude s Babišem až to praskne v Novočesku *15* *12*
    • Necháme to na Zemanovi,jak ho znám tak má určitě plán jak dostat republiku z tohohle srabu,proto rozumně stojí na straně Ruska a tak je to dobře
      • Zeman je pouze kladeč věnců. Poklud překročí své pravomoce a zahraje si na diktátora
        - Putina bude sesazen a potrestán.
  • Soudruh tečka má mail adresu soudruzkaPusinka@tiskali.cz ve své nebetyčné hlouposti to tady všem sdělil.!! *3* *3* *3* *3* *3*
    • Aha, zloději nicku nedali ráno sedativum, to je ale nezodpovědnost. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit