Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kabelko ty jsi ubožák. Narodila jsem se v roce 1990

    Jsem mladá holka. Nikdy jsem tu nebyla 24 hodin denně.
    Nabídla jsem rande. Dostala jsem čtyři žádosti o fotografie.
    Dvěma pánům jsem je poslala.

    Jinak tím jak se navážíš do starých lidí a vozíčkářů jen prozrazuješ své IQ tykve.
    Jednou budeš sám starý a možná se i dočkáš toho vozíku.
  • Jardo narodila jsem se v roce 1990.

    Tečka neexistuje. Je to jen tvá nálepka kterou dáváš každému kdo má jiný názor než ty.

    Neustále tu básníš o Plzni. Vidíš zlato a já jsem v Plzni nikdy nebyla. *15* *15* *15*
  • bezregistrace
    Dumas uvedl do světa krásnou větu "Cherchez la femme" bohužel však dnes je ji nutno opravit
    for all the money ...
  • na Ukrajině asi tedy proběhne válka gangů, dobře, že mají ve vládě amerického občana a Gruzínce, který rozhasil už Gruzii, ti se ve válce gangů skvěle vyznají *15* *15* *15*
  • Kabelko článek je o kmotrech ne o Simoně.

    Ničíš debatu. a jenom trapně špiníš názorovou odpůrkyni.na debatě.

    Jsem hoka. Dostala jsem čtyři žádosti o fotografie. Dvěma pánům jsem je poslala.
    Pro tebe platí: kdo zaváhá nejede. *15* *15* *15*
  • a dovede Ukrajinu ke svobodě!
    • i kdyby na to měli všichni Ukrajinci zařvat *15* *15* *15*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano pratele nachazim se zde v nemocnici kde musel sem podstoupit operaci a opet se projevila ma SKVELA a SILNA OSOBNOST nebot jiz druhy den jsem zde chodil zatimco plesnivy dedci stale jen tydny lezi a dalsi den jiz nepouzivam vytah a chodim ctyry patra pesky!!! Ano jako v zivote je i tady Bc. Jaroslav K. za HVEZDU!!! A samozrejme sestricky velmi me obdivuji!!!
    • Ty jsi nedostudovaný d e b i l a d e b i l e m zůstaneš až do konce života.
    • i mě se začínáte líbit *14*
  • zdrastvujtě,dneska se mi moc makat nechce,ale nedá se nic jiného dělat, nepřítel nikdy nespí *13*
    • zmr.e *12* *12*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Kdyz je clovek vzdelany inteligemni skvele vipada a vyzaruje znej charisma a silna OSOBNOST pak tedy ostatni si ho vazi a chovaji se k nemu perfektne -takovy je Bc.Jaroslav K.!!! Pak mu lekar da sam od sebe NEJDRAZSI stehy a nadstandardni pristup a sestry k nemu obdivne VZHLIZEJI!!! Jedini kdo to tezko nese jsou zapskly socki-DUCHODCI a jina levcova verbes!!!
    • má z vás husí kůži,jste opravdu formát,chtěl bych vás ocumlat *14*
  • To Putinovští oligarchové jsou i nadále Putinem chráněni a mohou vesele
    ruský lid okrádat o miliardy.
    Stačí se podívat jaká korupce provázela Olympiádu v Soči.

    Putin po nástupu do funkce zatknul pár oligarchů a zastrašil tím ostatní. Těm pak
    vzkázal že se s ním musí o lup dělit nebo je zatkne také.
    Putinovo výpalné. To se tak bohatne když mu zloději platí poplatky. *15* *15*
    • Ale vybudoval v Soči dvojitá WC. Na jedné míse může sedět a do druhé zvracet. Pokud si tam ovšem nepřijde někdo sednout. To je pokrok proti těm jejich tradičním WC, kterou tvoří díra v zemi a dvě šlapadla a s košem kam se házejí použité papíry. *1* *1* *1*
      • Tvoje popsané hajzlíky mají i v demokratické Itálii a Řecku. Je to ten nejlepší záchod. Víš ještě h o v n o, co je v prdeli měkkýho.
    • V americe oligarchové okrádají hloupý americký lid více než století. Mají to tam posvěceno zákonem kterému říkají "demokracie". Tak nevím co tu plácáš o Putinovi za blbosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit