Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Udělal jsi fatální chybu soudruhuPusinko že jsi všem sdělil svou poštovní mailovou adresu.
    • Jsem holka. žádosti o fotografie už jsem dostala.
      Dvěma pánům jsem je poslala.
  • Adresa pro soudruhaPusinku Psychiatrická nemocnice Bohnice
    Adresa: Ústavní 91, 181 02 Praha 8, Česká republika

    Tel.: +420 284 016 111
    Fax: +420 284 016 595
    Web: www.bohnice.cz
    Neboj se dědku a nech se převést na tuto adresu a tam budeš moc dikutovat s těmi správnými lidmi.
    • Trošku tě opravím, jak známo tečka se léčí v Plzeňské psychině v Lochotíně, v Bohnicích byl jen na vyšetření.
      • Já jsem Simona zlato.

        Ale ty toho Tečku nějak dobře znáš. Asi to bude tvůj příbuzný. *2* *2* *2*
    • Soudruh? Tak to bude nějaký váš rusofil.

      Já jsem demokratka Simona.
  • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/counterpunch-pouze-rusko-ma-silu-zastavit-spojene-staty/
    • Zajímavý server, nejvíc se mi líbí ta jeho politická vyváženost, kterou putinovci (jinak zvaní též pátá kolona, rusofilové, pomýlení, svedení, zaplacení, ruští agenti ...) od médií vyžadují. Tam se názory předloží jako svatá pravda a komentáře se neumožňují. Tomu říkám "pevná půda pod nohama" pro lidi (např. pan Bašta) se stejným názorem.
      To by mělo asi Tiscali zavést taky, už žádná "pusinka" s neurčitým pohlavím, ale se džbery jedovatých slin, už žádný "tirádor" se svými jednostrannými tirádami, už žádní zloději nicků, píšící, co jim žluč na jazyk přinese. Prostě pod každým, nyní okamžitě strhaným článkem: nic, nada, nothing, ničevó . Co by asi osiřelí putinovci dělali ? Asi by dostali žaludeční vředy *1*
      • že by kopíroval přístup našich médií? tedy ve vyváženosti? ty články jsou vyvážené, jenže ne tak, jak by se vám hodilo
  • SoudružkoPusinko,ty starej smradlavej dědku,dej si pozor ať se zase nezereš na tom tvým vozejku a nestarej se o ukrajinskej scénář,protože tvrdě platit budeš ty za pleny,který musíš nosit,aby nebylo vidět jak jseš pořád zesranej dědku plesnivej,smradlavej.
    • Mladá holka Simona. Jsi lhář a používáš hnusné StBácké metody.
  • tečko tečko, můžeš uvádět že žiješ třeba na Nové Guinei, my víme dobře kde tě hledat a nyní máme i tvou mailovou adresu!! *3* *3* *3* *3*
    • Tečka neexistuje. Je to pouze tvá nálepku kterou od tebe dostávají lidé
      co mají než Putinovský názor. Snážíš se tak snížit váhu jejich příspěvků.

      Holka Simona.

      Jinak na to jsi přišel až teď že soudruzkaPusinka@tiscali.cz je mail?
      Tak to máš dost opožděné uvažování. *2* *2* *2* *2*

      Dostala jsem čtyři žádosti o fotografie a dvěma pánům jsem je poslala.
    • netečkuj Zlej Trolle,jsi jak paranoidní truhlík *7*
  • Je to určitě potomek Tarase Bulby, to to dopadne!! *3* *3*
    • Putin je potomkem alkoholika a přesto ho tu trapně oslavuješ Ivane - zloději nicků.
      • Putin je bratr dvou sourozenců, kteří zemřeli hlady za blokády Leningradu
      • A koho jste potomkem Vy. Myslím si, že je nutné při veřejné presentaci své osoby se chovat slušně a důstojně a je úplně jedno o koho jde.Výhodou je, že všechno co se zde píše je pro pobavení jejich čtenářů.
  • Brzy se tam lidé budou stěhovat do zemljanek. *15* *3*
    • Zloději nicků - pokud se začne trestat lhaní tak dostaneš doživotí rusofile.
      Civilizovaní lidé žijí ve vilách mrakodrapech a domech.

      Zemljanky používají jen tvoji stepní rusové.
    • Zemjanka je pořád lepší než průvan pod mostem. Ale když se pod tím mostem přikreješ americkou demokracií, třeba ti bude teplo. *1*
  • To: jako anonym.
    Pokud se Ti ještě nerozsvítilo a umíš aspoň slabikovat, tak si to přečti.

    http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/proc-praskl-vred-ukrajinskeho-fasismu.html
    • Lery, pokud nerozeznáš primitivní ruskou propagandu, tak těžko můžeme diskutovat.
      Chybou ruských tajných služeb je jejich ruská namyšlenost, s níž se snaží v Evropě servírovat svou ubohou goebelsovštinu-putinovštinu určenou pro ožralé ruské mužiky, aniž by pochopili, že evropské myšlení je jiné než to jejich východostepní.
      Jestli těm blábolům věříš, tak to samo o sobě je vizitkou inteligence.
      • Stejně, ale obráceně. Pokud nerozeznáš americký fašismus,alespoň na dokumentech, které nejsou primitivní ruskou propagandou, jako :

        //www.youtube.com/watch?v=g2_dzuljlzM

        //www.youtube.com/watch?v=RY2Hmyc2vLk

        //www.youtube.com/watch?v=EM31myP0tqE

        A nechápeš, kdo vlastně Evropě servíruje velice propracovanou a lživou propagandu, kdo je např. u nás majitelem sdělovacích prostředků a médií a jak jejich prostřednictvím ovlivňuje myšlení lidí, tak se nezlob, ale Tvé vyjádření je naprosto mimo.
  • Já jsem nedávno čistila svůj kozí chlívek a bylo tam hnoje, jé, vozila jsem to na trakaři do noci, tak vím co to je.
    • Přestaň krást nick Rusofile a lháři. Ničíš celou debatu.
      Když neumíš argumentovat tak sem nelez.
  • Zlej Trolle ty patříš před soud za vlastizradu!

    Jsme ČR člen EU a NATO: Žádné Novočesko neexistuje. Stejně tak neexistuje
    žádné NovoRusko - to území už jméno má Ukrajina.

    Pokud zkusíte Ukrajinský scénář v ČR budete platit a to tvrdě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit