Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • guten abend *15*
  • Novočesko,Novočesko...vivat budoucímu českému prezidentovi Putinovy
    • Zm.de zlodějská. *11* *12*
      • to je určitě tečka,zase jsi o kus blíže ke zhroucení viď ty rudej žalude? *15*
        • Jdi se vycpat s těmi hovadskými kydy.
          • Já múžu,jsem Kid psanec *5*
            • To se máš čím chlubit, kyde. *1*
  • Soudruzi zas mají v dějinách pořádný guláš!!

    Rusko bylo spojencem Nacistů v letech 1939 - 1941: Tato dohda byla porušena
    Hitlerem a ne Ruskem. To bylo věrný spojenec který plnil úlohu zásobovacího
    důstojníka Nacistů. Tak si to Stalin představoval: Německo bude válčit a on bude
    dostávat drobky které budou z porážených států padat.

    SSSR měl také koncentráky jen jim říkal Gulag. Lidi neposílal do plynu ale nechával
    je udřít se k smrti. Vraždu Polských důstojníků SSSR až do roku 1989 sváděl na nacisty.
    SSSR nepřinesl svobodu ale pouze hnědou diktaturu nahradil Rudou.
    • Pakt o neútočení není spojenecký pakt huso!
    • bezregistrace
      A co dělali tvoji předci ohli hřbet a vesele makali pro říši. A pokud tady budeš krkakt něco o odboji tak kecáš protože jedinej odboj který bys s tvým genomem mohl dělat je to že by spatně mydlil co by kostka tukovýho mýdla
      • můj děda umřel v koncentráku .tak že bych bejt tebou mlčel
        • A co jako? tady se jedná o současnosti. Tahle husa sem pořád tahá dějiny, které vůbec nezná. Jinak dědy je mi líto, ale bylo jich víc. A dnes se omlovají, právě těm, kdo Vašeho dědu zabil. I Lidice zapírají k....
          • Znám je až moc dobře a právě to vám strašně vadí. Rusko v nich totiž hraje úlohu
            zloducha a ne hodného anděla. *2* *2*
    • no a? pořád platí že jim vděčíš za život. a víš proč protože po dohodě z usa a britanie (která nás podruhé zradila) nás osvobodili oni.....
      • Vaše erotické fantazie spojené s rudou armádou jste měl ventilovat na jiném serveru *11*
  • http://cdn.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/2238399/82450337.jpg
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Vladymir Putin = valecny stvac!!!
  • dobrý večer přátelé,tady se to ale zvrhlo *15*
    • Ale vážený ! Pořád lepší, než kdyby se vrhlo ... *2*
      • nějak se tu v tom přestávám orientovat a to jsem si dal jen jedno pivko,každopádně si myslím,že už se tu "vrhá" *15*
        • Ano, velký klikač maká na 227,5% ! Jak jsem na to přišel ? Jen mezi námi, to jsem si vymyslel, jako někteří zdejší pomatenci.
          Jedno pivko je zatraceně málo ... *3*
          • jj,stachanovci se najdou ve všech sférách,diskuze nevyjímaje *1*
  • Pokud by někdo chtěl opravdu informace o Ukrajině a ne číst tyto bláboly hodné ústavu mentálně postižených, tak ať si otevře www.vlkovobloguje.com(worldpress.com). Zprávy vypadají věrohodně, jsou z obou stran a je to svodka současného čerstvého dění. Je to podrobné , naše media i vlezdoprdelky pozvaní hosté vám neřeknou nic a čiší z nich právě to přicmrdávání současné věrchušky našeho státu. Opravdu nevěrohodné, přímo prolhané a nedůvěryhodné. Tak s chutí do toho, potom si spíše vytvoříte objektivní názor.
    • Bohužel: opakované hlášení "Server nenalezen" *7*
      • No když máš volšový pazoury a v palici nas.áno, tak se není čemu divit, že.
        • Hlavně, že ty jsi dokonalý. Dokonalý debílek - bohudík si to zde mohou všichni, co mají zájem, hezky načíst. Ti rozumnější raději ignorovat.
          Je to s takovým arogantním a tupým hovádkem jako ty pouze ztráta času, ale kdysi mi někdo vysvětlil, že s lidskou blbostí a zlem se musí neustále BOJOVAT.
          • bobo, všechno je marný, trotl je v.l od narození a do konce jeho života se na tom nic nezmění.
            • Není tohle (lidská) tragédie ? Jeho ...
            • Trottle - neopisuj, nenapodobuj. Něco svého, z vlatní hlavy ! Nic ? Chápu ... *6*
            • Nápodobně.
          • Já nemám pocit ani vědomí, že jsem dokonalý. To tvrdíš ty. No a jestli chceš neustále bojovat s jakousi blbostí a zlem, jak ti nějaký tupec poradil, tak to máš už za pár. No jo, trefil jsem to přesně, truse. *1*
            • Werich to řekl jenom na veřejnosti pro blbce jako ty. Jeho život ovšem vypadal jinak, že jo. Viz jeho podpisy na prohlášeních kulturní obce, které podepsat musel, jelikož nebyl blbej a měl nemocnou dceru, že jo, truse. Jooo a ještě jsem zapomněl tu jeho komunistickou slátanimu Heeej rup! To je tedy něco! *1* *1*
            • Skutečně ? Teď jsem si už docela jist, že už nejsi jenom hlupák, ale i lhář. Ovšem amatérský, to je problém. Vidím, že jsi velice arogantní až dementní a sebestředná osobnost, s takovými je bohužel život očistcem na zemi.
              On to nebyl tupec, ale J.Werich. Při tvém údajném vzdělání na fil.fakultě máš značné mezery ve znalostech. Proto operuješ výhradně s trusem, viď trottle ? Znal jsem soudruha, který si celý život vystačil s jedním komunistickým heslem. Jako ty ... *3*
      • V odkazu je navíc "("
        https://vlkovobloguje.wordpress.com/
        • O.K., děkuji vám za návod.
          Zkouknul jsem letmo. Kdo to platí, popř. kdo je řídícím důstojníkem ?
          Jakási "Zpráva dobrovolníka" atd., atd. - promiňte, je to dost srandovní, věrohodné již mnohem méně. Přidám se také jako "zpráva bobo" a je to.
          • Ty idi.te, ty jenom konzumuješ a sprostě kritizuješ. Ty bys potřeboval pořádně rozmlátit držku. Takovej mamlas je zadarmo drahej. Ty se válíš na pracáku a jenom žereš, fuj tajbl. *11* *12*
            • Zase píšeš hovadiny, truse. Kdybys nebyl tak blbej, tak bys věděl, že v tlustém střevě je závitů, čili záhybů a kliček velmi mnoho. Na to ostatní nereaguji, seš mi ukradenej.
            • Už jsem ti dnes jednou psal, že když myslíš prdelí namísto hlavou, kde není ANI jeden závit, tak je to bohužel tragédie - zejména pro tvé okolí ... *15*
            • Hmm, nejsem konzument ani sprostý, tupý kritik jako ty a opakuji si zcela něco jiného, ale na to tvůj jeden závit nemá dispozice, truse.
            • Tak tohle si opakuj HLAVNĚ sám sobě, nejlépe několikrát denně ... *2*
            • Však se brzy jistě dočkáš. Jestli se tak chováš i v životě, tak to bude velmi brzo. *1*
            • Tak mi ji přijeď rozmlátit, virtuálně-anonymní frajere, výhradně jen na dálku. A přijeď hned v sanitce, ať to nezdržujeme, ty tuponi hloupý ! *7* *12*
    • Je to marná práce. Už jsem ty svodky sem vkládal, jsou i na http://www.novarepublika.cz/2015/02/ukrajinska-svodka-ze-dne-6-2-2015.html , ale ti pitomci mají tak vymydlený palice, že to nemá cenu.
      • tak pokus najít jiné zaměstnání,mozkem ti to nejde,budeš hold muset oprášit lopatu *15*
        • Nerozumím tvému hotentotskému nářečí, kočovníku. *1*
          • na jaký nick by se ti hodilo abych ti odpovídal? vyber si,jsi můj oblíbenec *3*
            • Nemám jiný nick, nicko. *3*
      • Pro velké hlupáky opakuji - plátek Nová republika mě moc nepřesvědčil.
        Takže já si nechám "vymytou palici" a ty si nechej jakési tendenční, mnohdy podivné, "zprávy" atd. ! *3*
        • Jdi do hajz.u s těmi svými dementními pindy. Nikdo na tebe není zvědavej, truse.
          • Mluv výhradně za sebe, trottle duracij ... *15*
            • Nezamlouvej to, ty chodící diagnózo křížená s durakem, možná i tím tvým trusem ...
            • Zase píšeš cypoviny. Je vidět, že jsi skutečně pěkný přiblblo. Jak jsem mohl popsat svoji osobnost dle tebe, ty tele, když mě zkrátka neznáš. To chce více vědět a méně konzumovat, truse. *1*
            • Celkem přesně jsi popsal svoji "osobnost", trottle ! Gratuluji za upřímnost a prezentaci sama sebe.
              Je tu očividné, jaký jsi intelYgent a demoGrat. Když nemáš zrovna sám poslední slovo a není hned po tvém, je zle. Asi tě doma málo fackovali, že z tebe vyrostl takový "pěkný" kretino ... *15*
            • Však mluvím, neumíš ani číst češtinu, truse? Ty si zjevně myslíš, že když tvoje vymamlasené ego něco považuje za blbost, tak to tak je a všichni se tím budou řídit, podle toho příspěvku výše? A víš co to je za diagnózu? Narcistická porucha osobnosti, truse. *1*
  • Diktátor Putin posílá na smrt svoje poddané a nutí je vraždit děti a civilisty na Ukrajině!
    • Souhlas!
      • Nějaký soudruh naklikávač (nelíbí) se zase tuží ! Je to úderník a geroj ... *2*
      • Oba jste zlodějští zm.di !!! *11* *12*
        • co kradeš nicky ty hulváte?
          • zm.de!!! *12* *11*
  • Putin kráčí pevně ve stopách Adolfa Hitlera - anšlus Krymu, zábor Ukrajinských Sudet doprovázená korupcí levicových vládiček v bývalých satelitech. Pokud ho aliance USA a Evropy včas nezastaví, je jeho cílem blitzkrieg v Evropě, zotročení jeho obyvatelstva, i za cenu III. světové války.
    Je čas odhalit zkorumpované zrádce a narkomanské kolaboranty této fašistické velmoci, kteří rozkládají demokratický stát a jeho obranyschopnost a odeslat je za jejich chlebodárcem do Kremlu. *11*
    • Ano, všechny rusy okamžitě vyhostit, nebo zavřít.
  • vivat Novojičínsko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit