Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano pratele prave zde nachazim se na RAUTU kde mam vinikajici svedsky stoly!!! Mam nabrane skvele syry nejakou tu klobasku zavarovany cibulky a kukuricky cerstvou zeleninu no je to skvele!!! Takovy zivot mi levicova svoloc muze jen ZAVIDET!!! *15*
    • Nás tady nikoho nezajímá co máte, v ústavu pro mentálně opožděné, nafoceno na plakátech.
    • Kontejnerovej raut, není co závidět!!!
    • a tak to má být,soudruzi do sebe nahustí točeňák za 39,.kč kilo a pak nadávaj na špatné potraviny *3*
      • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
        samozrejme!!! Nejlevnejsi salam ktery kupuji je rakouska sunka za 390kc/kg!!!
        • dobré chutnaní soudruhu
        • Nevím jak ostatní, ale já jsem už na pohádky moc starej !
          Pane Bc., když jste takový gourmet, co takhle dostudovat VŠ ? To by měla být tzv. brnkačka, ne, navíc s těmihle kvalitními potravinami, jak tu opakovaně "prášíte" ? *3*
  • A v pondělí požádám o potravinovou pomoc Kim Konga z KLDR. Soudruh mě jistě nezklame.
  • Mi chóčeme chljebá tovóryšč Půtin! Hilfe! Help!
    • Gulag dostaneš!
  • Nechtěla bych žít v Islamistickém nebo Rusofilním státě. Ta představa mě děsí.

    V jednom musí otroci mlátit hlavou o zem a oslavovat Mohameda který potřeboval
    vojáky aby uchvátil moc a tak jim sliboval bohatou kořist v životě a krásné
    dívky po smrti které jim dá Bůh.

    V Rusku zase usí otroci od roku 1917 poslouchat rudé zločince. Kdo neposlouchá
    toho mlácením k falešnému přiznání že je nepřítel lidu nebo mu do čaje dají polonium.
    Pro prosté mužiky pak hrdina Putin v TV statečně pohladí ochočeného tygra. *2* *2*
  • Ano, vůdce Putin opravdu vyhraje válku s Ukrajinou!
    • Zm.de. *11* *11*
      • brzdiči,zmínusuj ho *15*
      • Ano, jsem komunistickej zm.d!
        • To seš, máš pravdu.
  • Rubl je nejpevnější toaletní papír na světě podložený kočičím zlatem!
    • Zm.de. *12* *11*
  • A chljéba bůďet tovóryšč Půtin?
  • Putin není čistokrevný mongoloid; částečně se u něho projevuje i několik drobných europidních znaků, spíše náznaků.
    • Ale jen opravdu VELMI drobných ... *3*
  • O tem, esli bude na světě mír bude rozhodovat naša pokroková strana a nigdy jinak!
  • Ukrajinci jsou potomci Mongolů, kterým se nepodařilo z Ruska utéci za Čingischánem. Ale bratři Rusové jsou stejní slovanští bohatýři jako my.
    • Soudruhu Peppone, je rozdíl mezi skutečností a zbožným (zmarxovatělým, zleninovatělým, zgottwaldovatělým, zputinovatělým...) přáním. *2*
      • Jak vidno, soudruh mlčí - a to dokonce zatvrzele. To už je na kolektivní "pomrd" před rozvinutou (rudou !) zástavou ... *2*
    • Trochu jste to popletl, no nic ... *3*
      • Á, opět velký naklikávač v akci. Doufám jen, že to provozovatel Tiscali prověří a třeba zarazí - tyhle klikající debílky (debílka ?) ... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší