Přejít na výpis diskuzí

Kyjev se musí naučit znovu žít. Bez demonstrantů na Majdanu, přeje si Kličko

11.7.2014 18:30
69 příspěvků

Starosta ukrajinské metropole a bývalý světový šampion v boxu Vitalij Kličko chce znovu uvést do normálního provozu náměstí Nezávislosti (Majdan) a vidí důležitost také v co nejbližší reformě tamního aktivistického hnutí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kličko ty hlavo vygumovaná ještě zdaleka nemáte vyhráno . A to proto že na co sáhnete to patřičně poděláte . Ukrajincům spolu se slavnou EU a ještě slavnějšími USA slibujete nesplnitelné . Vaše neustálé lhaní a vraždění se vám vymstí ! Já vím že umíš rozdávat rány jenomže ono by to chtělo nyní rozdávat spíše rady v tom co mají lidé dělat aby se měli lépe ( jak jste jim sliboval ) jenomže na nějaké dobré rady nemáš a stejně tak ti tvoji souputníci . Jste jedna banda tupců a proto podle toho dopadnete . Jenom doufám že to bude brzy !
  • Běž se pořádně vypotit. Možná přestaneš blouznit.
 • Banderovští fašisti nechtějí dělat a chtěli by jen válčit, ale také by chtěli od EU a Ruska všechno zadarmo, ale neuvědomují si, že toto nebude nikdo akceptovat.
  • Doufám, že Tebe alespoň akceptuje Tvoje stará.
  • Co by jim tak mohlo Rusko dát? Naopak líní Rusáci se bojí, že chcípnou hlady a proto otřebují Ukrajinu.
   • Neotravuj a nelži tečko Hmm, na internetu je jasně už ve světových statistikách zaznamenáno, že posledních 5 let vyváží více obilnin Rusko než USA. Hladem Rusové netrpí. Ukrajinu chtěli jen východní, protože to chtěli ti Ukrajinci na východě, co o EU a USA nestojí a o fašity banderovce už vůbec ne a tam byly závody, kde měly Rusové svoji výrobu. Prostě východ byl spojen s Ruskem . Západní je nezajímá. Černozem má z velké části Čína,protože ji ukrajinští bankrotáři prodali, takže hlad bude na Ukrajině a nejen hlad, bída, zima, nezaměstnanost 60% což povede k dalším majdanům, ovšem nejen na nám. v Kyjevě.
   • A co třeba plyn, hlupáku. *2*
    • Na ten ti dneska sere Bílej Tesák. Plynu bude dost z břidlice na celém světě.
 • Nejdříve ale musí dát Porošenkovi pořádnýho pravýho háka!
 • Ale, ale vypatlaný boxere. Už vám vadí i teroristé z jůesej na vašem Majdanu, kteří dělali mejdan? No to bude tím, že hoši z jůesej asi přestali platit.
 • Kličko se už pučem k moci dostal a tak užiteční idioti, co dělali všechno co se po nich žádalo, už můžou jít a to buďto vraždit civilisty na jihovýchod, nebo domů.
  • Pravej hák a jsi nebožtík, prde.
 • Teda ten má ale sebevědomé plány....po takovém masakru kterým je spoluzakladatelem nemá šanci s východní Ukrajinou .
 • "Dlouhodobým rozborem" jsem dospěl k závěru, že onen Tečka (Hmm, Alice, Honza, Křemílek, člen KSČM, Pozor na komunisty, atd.), není soukromá (pytlem praštěná) osoba, nýbrž cenzor a rozbíječ diskusí který má za úkol potlačovat levicové příspěvky pisatelů! Není to blb (jak je mu stále připisováno), ale bezcharakterní člověk, který pracuje pro zdejší "Tečkali" ve jménu kapitalismu. Má k dispozici klíčovou techniku (viz. přidávání bodů po několika naráz a pokusy "vlézt" vám do počítače).
  Má též asi tři pomocníky na střídání "služeb". Většinou píší primitivním dětským stylem (jako když si nadávají cikáňata), ale někdy píší dlouhé, pravicově lživé "elaboráty" a sami si na ně odpovídají, aby zatapetovali místo před a za levicovým příspěvkem. Toť vše....
  před 3 hod.
  vlákno reagovat

  anonym (anonym)

  Já to tady říkám snad každý den. Tu informaci je třeba stále opakovat, aby to diskutující pochopili a nebrali Tečku vážně. Tihleti internetoví bojovníci jsou na všech diskuzích, hlídají a snaží se usměrňovat a pokrýt všechna choulostivá témata - jako příklad uvádím třeba GMO a MONSANTO. Tam se dozvíme, jak jsou to hodní pánové a jak to všechno dělají jenom kvůli našemu dobru, protože nás mají nade všechno rádi. Na Novinkách, i-Dnes je ten institut placených provokatárů obzvlášt markantní. .
  • Dřívější nemírné fetování marxleninismu a nynější přijmání desinformační geobbelsovké propagandy z ruské ambasády ti zjevně vyvolalo nevyléčitelnou duševní chorobu, nazval bych ji paranoidní dementia communistica. A tak všem okolo podsouváš to co sám činíš. Nedokážeš pochopit, že je tady většina svobodných a samostatních lidí, kteří mají vlastní názor.
   • No vidíš to Tečko, stačí co jsi napsal a hned je jasné kdo je Tečka. Je to nenávistný až fanatický pravičák, ve službách současného kapitalistického režimu. (Moc chytrý opravdu nebude....)
  • Opakování - matka moudrosti!
 • Klickovi doslo ,ze to se co delo pod rvanim na UK ,je jeden velky omyl.Klicko by ted mel podporovat rodiny civilistu,kteri se stali obeti jeho Boje.Jestli je Charakter ,tak to udela.Kez by mu nekdo spocital.
 • Klicka mohl byt starosta i bez doprovodu mrtvych UK.Bohaty je vic nez dost ,ani by nepoznal
  kolik mu ubylo ,kdyby si funkci koupil .V CR je prece stejna praxe.On se o rodiny nevinne padlych civilistu zcela urcite nepostara.Kdyz ma vliv a moc proc se Uk leci na nase naklady v Cesku?Proc sam nefinancuje jejich leceni doma,kdyz po jejich zadech splhal do funkce?
  To zase maji Kijevsti pracujici VES v kozichu.
  • A za co prošustrovali oněch 5 miliard US peněz soudruzi-rádobydemokrati co se teď roztahují v Kyjevě ruku v ruce s pokryteckým kamarádem ze země neomezených možností a vládcem všehomíra, milovaným, podle US propagandy mimozemšťany předurčeným vrchním pánem USA? Doporučuji se projet na Ukrajinských silnicích. Léta již tam místo po silnici jezdí po poli, neb silnice jsou díra na díře. Ale 5 miliard na podvratnou činnost tam jen zasyčelo. Jak vidět zřejmě jsou využity na masakrování vlastního obyvatelstva, které se neztotožnilo s lokální teroristickou akcí v Kyjevě. Tak jim to na většině Ukrajiny ta vyvolená skupinka z Kyjeva vysvětluje po americku- vražděním. Je to asi tak, jako by skupinka fanatiků v 89 roce udělali "sametovou taškařici" na Václaváku a protože by s tím Slováci nesouhlasili, tak by jsme na ně poslali bombardéry. To je dnešní scénář na bývalé Ukrajině.
   • škola ukrajinštiny RIGOL ETO - výraz pro silnici, neplést si s operou Rigoleto
  • Blábol za blábolem.
 • Na majdanu bude asi brzy zase mejdan.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit