Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten tečka má fantasticky malého pinďoura, má ho jako tenký provázek, pozastavujou se nad tím hoši kteří chodí do Gay klubu, prý je to extrém, ti hoši chodí do naší hospody,,
    • Prej mu ho pořád oblizuje ta jeho koza Líza a on si myslí že mu tím trochu poroste!!
      • Co si myslí ten vybouchanej boxer nikoho nezajímá, fakt je že budou mít hlad a rozlízat se po Evropě, už se na ně těšíme.
  • Em Béčko zde zasírá diskusi. Používá desítky nicků, různé styly a s neznalými poměrů hraje špinavou hru. Diskutuje s nimi, ale de facto sám se sebou. Redakce mu to umožňuje, asi z neznalosti, co to ten dobrák provádí za prasárnu. Já jsem pro něj oříšek, tak přemýšlí, jak by mne "umlčel". Urážky nezabírají, intelektuálně také nemá převahu, tak jak by to ještě zkusil? Pokud se tady, v diskusích již "neukážu", tak v tom bude mít prstíky taky on. protože jsem jej takto odhalil. *12* *16* *12*
    • Máš to Tečko marný, marný, marný......
      • Zbabělec, který se v takovém sporu bojí použít nějaký svůj nick, ač jich denně pouýívá desítky, to je "Em Béčko". Takto zbaběle reaguje na mne ve více článcích, nepoužije žádný nick, ale "reaguje" s nenávistí, že byl mnou odhalen. No, je to primitivní chudák, to se pozná. *1* *1* *1*
        • Reaguje na tebe, Tečko? Tím jsi se odhalil provokatére! Tvoje jedovaté sliny mi nedostříknou ani po kotníky, to si pamatuj najatej primitive!! Když tvrdíš že nejsi Tečka, proč používáš jeho nick "střelec", kradeš nebo to máš vypatlaný v palici? To si nemůžeš nějaký nick sám vymyslet, zbabělče? Jak dlouho jsi ty vandráku vymýšlel to "Em Béčko", dva nebo tři dny? Nyní bys ho rád někomu "přišil", ale ono se ti to nedaří, viď, no máš holt smůlu, ty modrej nactiutrhači!
          Tak si pěkně zčerstva polib pr.el a jdi vymýšlet jiný nick! Čest tvé duševní práci!
  • Ten tečka má fantasticky malého pinďoura, má ho jako tenký provázek, pozastavujou se nad tím hoši kteří chodí do Gay klubu, prý je to extrém, ti hoši chodí do naší hospody..
    • Plzeňáku, vaše společné choutky a úchylky si řešte v Plzni a ne tady, na tiscali! *16*
  • Fašista Putler si však přeje pravý opak.
    • Putler... to je nejaky tvuj pribuzny, tecko? Nebo co to vlastne je ten Putler? *7*
      • Putin - Hitler . Ale tvoje dutá makovice to nebere hňupe. Ve škole jsi byl nejtupější z celé třídy. Naštěstí jsi seděl až v poslední řadě.
        • Táhni do hajzlu, ty kurewský mamrde.
          • Šulíš tak akorát sám sebe. Svět je někde. Ve škole jsi měl víc zabrat.Spolužáci Ti dobře radili.
          • Ten je plný komunistů.
        • Jo je to tak, seděl tam vzadu a celé hodiny na nás tupě zíral. Na nikoho nepromluvil. Vůbec nevím, proč tam chodil. Možná se proto dnes tak zviditelňuje. Asi chce dnes všechno dohnat. Ztracená léta života.
  • Klička by měl vyzvat teplouše Putina na souboj a poupravit mu ten mongolský ksicht!
    • Už jen to jméno Chrobok je něco jako Ukrajinská 3,14ča.
      • gzu - Grázl z Uralské stepi./odhalený Putinův agent KGB operující na území Čech a Slovenska /
    • To není mongolský ksicht, von je tak vyblitej z podoby.Důsledky ''tvrdého¨ výcviku agenta KGB.
    • skřítek Putin by s Kličkem nevydržel ani půl minuty.
      • To není skřet,ale Skutr / Pozn. pro některé místní idio.y . .kurvený trpaslík
    • Tak, svoje nejtajnejsi sexualni fantazie jsi nam popsal a ted bys mohl tecko konecne napsat neco smysluplnyho... *4*
  • Putin je krvavý diktátor,fašista a především mezinárodní terorista!!!!
  • Kličko je noční můra bolševiků a rusofilů, protože má pravdu. Proto se tady tak rojí a chrlí jeden blábol za druhým.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit