Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Já nevím. Obávám se, že Kypr je ten poslední stát, který by do tohohle měl tlačit. Jejich pochybné napojení na podnikatele, anonymita vlastnictví a nedohledatelní majitelé firem zapříčinili, že díky Kypru v Bělorusku a Rusku vyrostla spousta pofidérních podnikatelů. Neříkám, že offshory a podobně jsou špatně. Ale když je někdo šikovný, poslouží ke špatné věci. 

  • Přečtěte si pořádně, o co jde - pan Strašík to píše naprosto srozumitelně:

    "Opatření blokuje Kypr, který požaduje, aby EU na oplátku rozšířila 

    současný rámec sankcí proti Ankaře za průzkumnou tureckou těžbu 

    u kyperských břehů."

    Nic více ale také nic méně!

  • Jistě rudochu

  • Já se nezlobím - nejde se na tebe, jedince ducha mdlého, zlobit ...

    Jen si zasloužíš za ty své kecy přes hubu...

  • Za pravdu se zlobíš 😄

  • Myslím, že by mě nikdo nekritizoval, kdybych ti za zato slova dala přes hubu...

  • Soudruh je tvůj fotr a ty

  • Takže PÁN súdruh - kdybyste uměl číst a trochu myslel, pochopil byste, že jsem holka a neoslovoval mě rodem mužským...😀

  • Raději mám problém s pravopisem než s oslovováním souverníku soudruhu.Coz vám asi soudruhům problém nedělá.

  • Aha, soudruh je pro mne Pán, považuje mne zjevně za svého nevolníka. 😯

    Ale s tím pravopisem má stále nějaké problémy. 😉

  • 😄😄😄

  • Soudruh je patrné váš otec ale prosím.tak se oslovujte doma pokud jste na to zvyklí. Ja jsem pro vás Pán. Ale na rozdíl od Palackého vím kdo byl Lomonosov, Mendělejev s podobní rusove co přinesli světu dobře věci. A propos Palackému bych poděkoval za jeho zkur.ení vztahu s Německem.

  • Děkuji. 🙂

  • Nojo, Palacký nestudoval na Vokovické Sorbonně jako s velkou pravděpodobností soudruh Fji1. 😀

  • I když jsem dyslektik, číst umím a chápu -- na rozdíl od vás - dobře...

  • Já jo ale to by jste musel umět číst a chápat

  • Nápodobně

  • A co vy...?🙂

  • Pane kolego, ani já to tady nemám na věčné časy a nikdy jinak, jak jeden soudruh obhajoval své řiťolezectví do ruské "píp". Ten soudruh už je v pekle - budiž mu odpuštěno.

    I Vy TAM také jednou půjdete. Přeji Vám, aby to bylo ještě za hodně dlouho a aby ten odchod byl bez utrpení. 🙂

  • Díky za poznámku a teď k tématu mate co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit