Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autor článku má možná snad i pravdu. Prvoplánově možná nešlo o promyšlený a plánovaný útok na naši kulturu, tradice a hodnoty, ale "pouze" o předposranost a "Hujerství" nějakého marketingového oddělení, či snad dokonce jen jednoho manažera. Ale není právě toto na celé věci to nejzrůdnější? Není nejzrůdnější fakt, že je v dnešní zvrácené době ve všech oblastech našeho života neustále vyvíjen enormní tlak převracet všechno přirozené a normální, negovat všechno tradiční, vyvolávat umělé problémy, tam kde doposud nebyly? Není nejzrůdnější, že dnes takový všudepřítomný mediální tlak donutí grafika vůbec uvažovat o vyretušování křížků na tradiční křesťanské stavbě? Je to právě ta otrávená a pseudohumánní mediální atmosféra, která se v posledním desetiletí plíživě šíří do celé společnosti. Tatínek se bojí vyfotit si své vlastní roční nahaté dítě na pláži u moře, aby nebyl obviněn z pedofilie! Militantní feministky v Německu volají po odstranění jezdecké sochy císaře Fridricha, protože jim připadá moc masculinní! Požaduje se odstranění bust a soch významných osobností (a to např. i vědců a učenců) ze západoevropských škol, muzeí a univerzit, protože to jsou všechno "JEN BÍLÍ MUŽI", což přece dnes neodpovídá politické korektnosti! V Londýnském metru zrušili tradiční oslovení v místních hlášeních "Ladies and Gentlemen", prý aby se to nedotýkalo transsexuálů! Genderově neutrální pasy pro lidi, kteří se neumí rozhodnout, zda jsou muži nebo ženy! Atd. atd. atd. Tady už ani náhodou nejde jen o TOLERANCI, která je pochopitelně v pořádku. Tady jde o pomalou a plíživou sebevraždu, kterou člověk páchá pod falešnými prapory nejrůznějších pseudosociálních experimentů.
    • vYBORNE!!!! propag
    • I špatná reklama je reklama. Něco jako Kaufland se svou naci pokladní
  • by měl prodávat pokud možno nezávadné potraviny a neměl by se podílet na převýchově obyvatelstva. Různých politruků je kolem nás i bez Lidlu dost.
  • Lidlovská loajalita vůči merkelovské politické korektnosti je až zhoubná.
    • https://zpravy.tiscali.cz/islam-patri-k-nemecku-prohlasila-v-predvolebni-debate-merkelova-302443
  • Lidla není třeba křižovat, stačí jen nechodit tam nakupovat. Také jsem tam chodil nakupovat. Když se ale ukázalo, že prodává prošlé a dokonce zkažené potraviny, začal jsem chodit do jiných supermarketů, je jich tady dost.
  • Fajn. Teď budeme jenom sledovat, jestli budou mazat půlměsíce na mešitách a na vlajkách tričkách a t.d. A pokud ne, takto chce prostě k soudu.....
  • BOJKOT, bojkot a zase bojkot.A ne jen řeckého zboží, ale Lidlu jako takového.
    Žádám a prosím spotřebitele v Lídlu nekupujte ani když zlevní !!!!!
    • já například bojkotuju Penny.....přece nebudu nakupovat "hezkyčesky" když jsem na Moravě.
      • Nic proti tomu, klidně si nakupuj hezky moravsky. *2*
        • Sajmone
  • Jasně, stručně a výstižně: Ve vedení Lidlu musí být doopravdy neskutečná hovada, když tuhletu zhovadilost (vyretušování křížů) připustí!!!
  • Přidá mi to v posledních dobách nějak zvrácené. Minulý rok tam prezentují černochy a teď vymažou kříže. Příště už tam budou mešity.
    V sobotu jsem byl se známou která byla za dcerou (někde Diesedorf) týdně jsou tam 2x demonstrace proti imigrantům i se tam střílelo. Utíkala se schovat. Tu o tom ani zmínka. Jen jak je ta kra.. Merkelová a Němci opěvují. Hov.. všechno se nám tu snaží překrucovat. DEFENESTRACI... a potápět.
    Ty kříže nebyli vymazány jen v ČR, ale i jiných státech.
    • Jo a máslo tam stálo 28Kč na naše. Češi jim to asi dotují.
  • Nechápu čemu se divíte. Lidl vlastní Němečtí muslimové a ti žádné kříže nechtějí. Proto je tam půlměsíc. Na sprostou aroganci Lidlu odpovězte tak, že tam nebudete chodit. Proč byste chodili k obchodníkovi, který si vás neváží?
  • Je to ostuda a neuvěřitelné pohrdání svou kulturní s náboženskou identitou.Být Řeckem jako takovým,okamžitě podám na obchodní řetězec Lidl žalobu za znehodnocení Řeckých kulturních památek.
    • mate pravdu ale ono se jaksi poradne nevi kdo je majitel, skryva se ,vetsinou je inkognito reznik z Holandska a poradne chamtivy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit