Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Liško ty zelené hovádko,vem si pár čmoudů domu a pak kecej.
  • Proč by taky dělali, když jim takovíhle Liškové cpou příspěvky "horem-dolem". *6* *7* *9*
  • Cikáni se musí naučit si vyrábět jenom tolik potomků,kolik dokáží svojí prací uživit.To,že se pasovali do role velkovýrobců svých potomků,které musí většinová společnost dobře živit,bude rychle končit.Bída se řítí i na většinovou společnost .S tím také nechuť většinové společnosti,potomky cikánů dobře živit.
  • každý národ má svoji charakteristiku,když řeknu,že seveřané jsou většinou bloňdáci,francouzi dobří milenci a italové temperamentní,je to všeobecně známo a nikdo to nepovažuje za xenofobii,taktéž je charakteristikou,že romové nechtějí pracovat,co je na tom xenobobní,vždyť to jasně dokazuje statistika!!
  • Liško vem je do své strany, vyhraj volby aby jsi ještě více mohl mrzačit tuto zemi
  • Pro pořádek, aby si každý uvědomil kam směřujeme posílám kratičkou úvahu. V současné době je u nás v naší slavné České republice cikánů okolo 7-800 000 tisíc. co to znamená. cca. 1/12. Počítejte dál. Každý prům. čech má 1,4 dítětě. Což znamená, že češi vymírají!! Potřebný koeficient k zachování společnosti je 2,6. Každá průměrná romka má 7-8 dětí. Rodit začínají už kolem 14 roku věku. Mezitím někdo zemře, nenarodí se jenom ženy atd. Ale prostým výpočtem dojdeme k přibližně přesnému číslu, že za 30-35 let nás bude 1:1 Já se toho možná dožiju, ale je mi líto našich dětí, protože při představě, že za 35-40 let tu bude romská vláda a my je budeme muset poslouchat je naprosto šílené! Je jen na nás co s tím uděláme teď, protože pokud budeme strkat hlavu do písku a dělat že se nic neděje, tak tohle přesně se za pár let stane!
  • Chce se jen zviditelnit, chrapúň. Může si podat ruce s Kocábem a z lásky k CD ROM se Strana zelených přejmenuje na Stranu hnědou, nebo černou, podle libosti. Předseda bude Kocáb, místopředseda Liška, pokladník Koloman a Dežo. Text písničky Kdo to byl, kdo to byl, cikán černý cikán se staně hymnou, skupina Pražský výběr provede novelizaci hymny podle platných zákonů a nařízení a slovo cikán bude nahrazeno slovem gadžo *1*
  • Zase další blb kerej si nevidí do huby
  • Ježíš to je vul,dotahuje biomasu.
  • Stačí škody keré "pan" Liška způsobuje národnímu hospodářství. Teď se rozhodl navíc očerňovat české lidi. Naštěstí s tím volební body nezíská, gauner jeden.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit