Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať tam pošle prachy primát s žiďáčkem, když to rozvrtal. Nebo to budeme platit zase my?
    • a vy jste primát nebo židáček (pro zajímavost, primáti jsme všichni), vy vzdělanče
      • No tak mým předkem pokud vím byli Keltové a Druidové.
        Dle mého si pan Charles Robert Darwin jen dělal popularitu mezi nevzdělanci,konec konců nevím byť o jediném zdokumentovaném případu od vzniku této teorie kdy by se páru opic narodilo něco co alespoň vzdáleně připomíná člověka,mebo žeby Babrák s bombama byl ten chybějící evoluční článek ??
        To asi ne sice tu nějaký ten rys možná je,ale opice pokud vím zcela jistě nazabíjí jedince svého ani jiného druhu jen tak pro zábavu.
        Jsem přesvědčen,že nejsem nijak příbuzný s těmito vývovojovými zrůdami !
        Možná by se těm primátům a jeho přisluhovačům hodilo nám namluvit,že jsme jedna smečka,ale veřejně prohlašuji,že jsem příslušníkem Homo sapiens sapiens a,že s jistotou s primáty co se dnes snaží přetočit svět naruby nemám nic společného ! *16* *16* *16*
        • tady melete o Keltech a Druidech ? Druidové byli přeci keltští kněží ! *1*
          • ja vím ,ale osvětli to pusince když si myslí,že jsou vymyělení nebo,že jsme všichni příbuzný s tím primátem *1*
        • no Keltové byli jakýmsi těstem na mnoho národů a druidové byli jacísi - možná i vymyšlení -. kněží a i oni byli primáti a pokud máte děti, pak alespoň jedna opici podobná osoba zplodila dítě snad(?) člověku podobné ne?. Jinak samozřejmě žádný článek nechybí, my i opice a také lidoopi (nejsou opice) jsme se od sebe prostě vývojově oddělili. R¨Takže čekání na spojovaní článek je čekáním na Godota. a opice (paviáni například) zabíjejí jedince svého druhu a možno říci, že i pro zábavu. Z lidoopů třeba šimpanzi, kteří jsou nám velmi blízcí jsou agresivní a svádějí nemilosrdné a vražedné boje. Vaším předkem mohl být kdokoliv a vzhledem k tomu, že celé neafrické lidstvo pochází z malé skupinky, která vyrazila z Afriky na sever, pak máte společného předka v podstatě s každým. Homo sapiens sapiens je prostě zkrátka a dobře primát jako každý jiný - a to i kdybyste teď na místě pukl. Jo a ti vaši Keltové, patřili ke starověku k nejkrutějším, zajatce dávali do proutěných klecí a ty pak pro své pobavení zapalovali . o Slovanech se nic takového neříká
          • Slovani ? Není Rus Slovanským národem ? Rozumím-li tomu dobře je tedy i onen Rus potomkem Vámi zmiňovaného Afrického Křováka??? Proč tedy ten domestikovanej křovák svadí kde jen ve světě může ty nemilosrdné a vražedné boje,vraždí po tisících své vývojové příbuzné aneplácá si bábovičky na svém písečku jako jeho příbuznej??
            Opravdu jste přesvědčena,že veškerý světový xindl co ho kde měli pověsit či jinak utratit a on utekl v panice naskákal do necek a pádloval přez velkou louži kde vyvraždil nebo zotročil původní obyvatelstvo zakotvil někde u Ruských břehů??
            Toto odmítám ,ale připouštím dle Vaši ubohé citace,,a pokud máte děti, pak alespoň jedna opici podobná osoba zplodila dítě snad(?) člověku podobné ne?. ,, že vy primát asi budete *9*
            Myslel jsem,že se zde jedná o debatu dospělých lidi a netřeba se druhému otírat o děti. Ale ono je to jedno zřeba má můj syn smůlu a má opičí ksicht po mě jak si myslíte Vy a váš syn je jistě po vás ztělesněním krasy a dokonalosti,ale pokud to tak bude dál oba dostanous zbraň a budou odvedeni kamsi hájit ty vaši primátní spravedlnost a kdo ví zda tam někde nezkončí ve společném masovém hrobě.
            Ale kdo ví třebas přijde doba kdy všechny neamerické děti budou jako podrasa transportovány dobytčáky kdo ví kam neboť historie se stále opakuje a maminka krasavečka bude plakat stejně jako tatinek opičky *1* Ale dle Vašeho projevu bych o Slovanech moc nemluvil spíše mi to zavání tak nějak kapku rasovou čistotou a nesnášenlivostí Slovana nehodnou takže se ptám, jste vysokého vzrůstu, se světlou kůži, světlými vlasy a modrýma očima.?? Nebo jste černovláska a máte taková ta welká wopalená wočadla ??
            Nešlo by fotečku na email abych teda věděl kdo z nás má doma tu malou opičku??
            Dáte kontakt nebo zde na mne v rakci začnete jako pavián vřeštěr aby mě cholera vzala?? *1* *1* *1*
  • Mnohé to možná překvapí, ale Evropská unie se nezabývá jenom vymýšlením dalších sankcí proti Rusku, aby tak „dohnala a předehnala“ bratrské Spojené státy ve fatálních hospodářských potížích a přivedla opět svět do požehnaného stavu „jaderné studené války“. Nezapomíná v tvůrčím rozletu ani na další oblasti našich životů, jež, hrůza, zatím nejsou dostatečně „regulovány“. Stránky z tajného deníku evropského úředníka o tom dobře informují:

    Svátky v EU je třeba sjednotit

    Většina evropských zemí reguluje otevírací dobu velkých supermarketů a obchodních center. Myslím, že je zapotřebí toto snažení napříč Unií sjednotit. Není možné, aby například Česká republika neděli co neděli zneužívala konkurenční výhody, kdy jsou brány obchodních domů v sousedním Německu zavřené.

    Komise se nyní zabývá mým návrhem, aby zůstaly všechny obchody během svátečních dnů zavřené. Je povinností bruselských úředníků občanům umožnit nerušený odpočinek nejen o nedělích, ale také během všech evropských svátků . Evropa je multikulturní, proto (pokud chceme nadále slavit např. tradiční Vánoce) musíme akceptovat i potřeby našich muslimských spoluobčanů. Součástí mého návrhu je proto také zákaz prodeje alkoholu po celé Evropě v období Ramadánu
  • Pro pusinka. Kam mám podat tr oznámení, že se cítím v tomto státě diskriminovaný menšinou, na kterou doplácím, řvou mi pod okny, kradou a fízlové nevědí co s nimi, protože se bojí takových krav jako jsi ty? A za jejich podporu bych tě nakopal do p,,,,
    • se oznámit u dr.Chocholouška. To je příjemný pán s bazukou ...
    • ty chudinko rasistická jdi bydlet na samotu, vsadím se, že žádného cikána nebo muslima ani neznáš, jen se potřebuješ vybít seber se a jdi včas k lékaři, dokud je naděje
      • Pusinko, ty jsi cigoška?
        • Tak to bylo dobrý *3*
    • Rusové se niky nevzdávají,řekl ruský miliardář, a o tom to je.
  • Bombardéry útočící na civilní cíle na Východní Ukrajině létající s označením Ukrajinského letectva byly vysledovány na letištích Rumunska, Moldávie a Ázerbájdžánu, kde jsou vyzbrojovány a politovány Poláky a Izraelci. Kanadský žurnalista Geoffrey West pracující se skupinami „sledování letadel“ online už identifikoval bojové letouny létající s „balíčky“ do ukrajinského vzdušného prostoru, jak vzlétají z letišť NATO i jiných. „To, co jsem objevil ve čtvrtek večer pomocí sledovací webové stránky …, bylo množství letů ‚neodpovídajících navigačním systémům‘ zjištěných v regionu ukrajinského Černého moře.

    http://www.ac24.cz/
    • vším hledej žida nebo poláka .....
      • já hledám spíše agresivního blbce
        • Koukni do zrcadla.
        • To musíš letět do ameriky huso!
          • Stačí, když se ty sám podíváš do zrcadla !
            • ve slově "trotle" 2 T, chudáčku blbej Erasure !? *9*
            • Najdi si to na wiki trotle!
            • Definuj ten termín, troubo. Jen nemám rád, když howno zpívá !!!
            • Táhni nacisto *10*
  • Co je to zase z nesmysl. Všichni přeci vědí, že celá ukrajinská armáda přeběhla k separatistům a do Ruska a ten zbytek nemá náboje a naftu do tanků. Takže , nevymýšlejte si pohádky o Luhansku když nepatrné zbytečky ukrajinskýh gard prchají ve zmatku do Kyjeva . S takovou propagonou neuspějete . V Luhansku je vše v pořádku, radost a štěstí a lidé tancují na ulicích .
    • tam tedy teď nebyl - vy ano, že to tak dobře víte !?
      • No, všichni to tady na diskusi píší a tak určitě mají z moskevské pravdy nejnovější informace.a nepodléhají prozápadním štváčům. Proč bych jim nevěřil ?
        • jsem z toho voľaký zmatený ! A čo vy si predstavujete pod slovom pravda - na Tiscáli ? *1*
          • Z toho si nic nedělejte . Pravda je relativní pojem. Každý má tu svoji.
            • slovo boží. Amen.
    • *1*
  • Já rád zemřu za Bilderberg-NWO - USA., aby nepřišli o svůj nakradený mamon, abych jim neubíral životní prostor, abych jim neujídal chlebíček .
    • Ano, chci co nejrychleji a spolehlivě umřít pod bombami a kulkami made in USA, protože to je umírání humanitární, demokratické a lidsko-právní. Už se nemohu dočkat.
      • Ano vážení diskutující, já rád položím svůj život za americké zájmy, za jejich celosvětovou hegemonii.
  • ...jsem velmi zvědav zda Člověk v tísni a Adra nějakou pomoc pro ty chudáky zorganizují?

    O fašisty z Pravého sektoru se přitom starali v době Majdanu jako o své.
  • Kozácký ataman předává ukr. zajatce jejích rodičům:
    www.youtube.com/.../
  • Však ona vám tam opice pošle pomoc formou bratrských tanků. Můžete se najíst demokracie a přikusovat k tomu svobodu po emericku. Tohle totiž primáti umějí dobře. Ničit a bourat. Jestli by nestálo za to, jak vyřvává šéf CIA, sejmout Putina, spíše sejmout tuhle hambu opic!
    • vy pracujete v cirkuse? nebo kde máte tu opici? a ano, primáti umějí ničit, však člověk je také primát
  • s čírem povede

    16.8. pochod Prague Pride, sraz ve 12 hodin u koně.Budou tam poprvé i chlapci s Ugandy,když budete mít štěstí EBOLU nechytnete. Praha město svobody!!!
    • At zije svoboda a AIDS! Vzhuru do osvety!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit