Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevolejte o pomoc, pomozte si sami. Vyzente sepatisty z mesta do Ruska, maji to kousek. Pripomina to situaci podobnou v Gaze. Teroriste se kryji obcany mesta. Jeste bych dodal, aby z USA poslali domu z universit deti zbohatliku a vudcu , kteri se snazi znicit Ukrajinu.
    • no jistě !!! Pořadek musi byt, tak je to spravne ! Dovolte mi odejít.
  • Uteklo mi slovo:OPUSTIT
  • Po VŘSR tam také neměli vodovod. natož elektriku. Ani MHD tam nebyla.
    Jen se tak vrátili o 90 let zpátky, do dob komunistického ráje a blahobytu CCCP.
    PS: v 19 století nebyl vodovod, elektrika a MHD ani v Praze, než to Křižík zavedl. *1* *1* *1*
    Tedy vodovod byl v pár domech boháčů, jinak ne.
    • elektrifikovalo se za Lenina, historiku
      • No, rudý náměstí a kreml, jinak udusaná podlaha, došky.
  • Ať žije báťuška, car Putler, sluníčko nejjasnější.
  • a ono tam ještě něco žije že chtějí služby jak v interhotelu ?
    • Vsak zde muze nastat stejna situace,co si pani vymysli na lidi,kteri vse nevinne vzdy odnesou.Lidi i zde,se stali fovli,levnymi otroky,kterym je skoda dat kvalitu,staci je zkrmovat ochuceninami,E,sizeniny vsude,braky,kterych se zbavuji v akcich,pro duchodce..,kramy co nabizeji jsou nove a kolikrat nefunguji,jen za ne chteji z lidi vytriskat moc penez...Bez vody v Luhansku..,muze ze spatne hygieny pribyt nemoci atd.Pani jiste vodu ale maji,i energii,ty jsou zvykli na blaho a nevydrzeli by situaci,co musi trpet lid.Co se deje v tomto stoleti,je hnus,co by se melo dostat do dejin,jako varovani generacim....
  • KIMCID
    Luhansk v kritické situaci: Neteče voda, není elektřina a nefunguje veřejná doprava.Tak že normál?Jen novináři to neznají *1* *1*
    • Neplácej kraviny, když to tam neznáš.
      • měl na mysli "normál" za války. To by odpovídalo.
  • No já myslím, že hrdinný ruský lid se s tím snadno vyrovná. Elektřinu nepotřebujou, na to jsou zvyklí, doprava po svých, voda na mytí nepotřebná, místo pitný vodka, tý určitě mají dost, když bude hlad sežerou slabšího souseda, akorát nevím, jak se vyrovnají s tím, že neuvidí v telce vůdce puntina. To bude p r ů s e r. *1* *1* *1*
    • Už aby sežrali tebe, ty h o v a d o...
      • KIMCID
        rumun je Tečka?
    • Nazdar kryple!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit