Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já chci na hrad Bolka Polívčičku :)))
  • ... ta p**a vedle něj musí mít silný žaludek a dutou makovici
  • Jak to tak sleduji, Macek působí na značnou část lidí jako červený hadr na býka, při tom to ale odvádí pozornost od podstaty věci. Nejsem popíračem Holocaustu, nechci vyvolávat averzi vůči židům, ale představa, že bych měl být státním příslušníkem země v jejímž čele stojí žid nebo např. japonec mě nutí zajímat se, co se všemi důsledky obnáší pojem " zřeknutí se občanství ". V třetím tisíciletí by mělo být úplnou samozřejmostí, že člověk stojící v čele civilizovaného státu může stát pouze člověk, jehož náhled na svět je je v souladu s aktuálním letopočtem na kalendáři.
  • Vy vůbec nevíte... atd, pane Macek, to ale neplatí jen pro tento speciální případ, spíše je to tak obecně, a myslím, že není ani moc vůle to odstranit.
  • To je ten pravej, ten ať radši drží hubu. *12* *12* *12*
  • Jákel (nebo jak se píše),debil na ENTOU. Poslouchal jsem jeho odpovědi( zdůvodnění milosti prezidentem 16.2.) na ČRo. Je ředitelem Prezidentské kanceláře. Ty jeho debilní odpovědi, přesně sedí na to: Že koho chleba jíš toho píseň zpívej. Něco tak hloupého jsem snad nikdy neslyšel. V počátku jsem nevěřil, že by byl prezident úplatný. Po rozhovoru s ředitelem Prez. kanc.,už o tom přesvědčený nejsem. Je to tam pěkná banda - prezident, jeho manželka a celá Prez. kancelář. Pěkně si hrají do NOTY!!! *16* *16* *16* *16*
  • Kandidát na prezidenta, na kterého nakydají týpci z podobných kruhů nejvíc špíny, bude ten nejlepší.
    • Jedine snad pro toho, kdo si nedokaze udelat vlastni nazor. *1* *1* *1*
      • a to ty nedokážeš
      • Nevypadáte, že právě vy máte vlastní názor.
  • Macek išel do Malacek a ty běž do pryč ATRAPO
    • Takový Jarga Jágrů je proti této atrapě skutečný Čech. Vtipný, soudný, na nic si nehraje a nikoho nevyžírá :)))))))))))))))))))
  • NO JO, ALE JAKPAK TO ŽE KDYŽ VYBÍRALI - TAK SE UŽ 3x.... kde byla chyba???
  • myslím,že budoucí prezident by neměl mít historii svého bytí spojenou s KSČ,což žid Fišer má,to je alespoň můj názor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit