Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už je fakt zle. Cikáni vyhrožují podřezáváním dětí, varují politici:
    http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Uz-je-fakt-zle-Cikani-vyhrozuji-podrezavanim-deti-varuji-politici-223181
  • Za Fišera se ztratilo víc peněz ze státní kasy, než za celé období vlády Topolánka a Paroubka. Stejně se kradlo jen za Standy Křišťála. Byl to zatím po Standovi ten nejhorší premiér co jsme tu měli. *6* *5* *6*
    • ty taky,to co kolega PEPA nad tebou.
      srovnej si to v hlavě než něco vypustíš.
      fišer tam byl moc krátkou dobu na to, aby to tam pohlídal.a byla to vláda dočasná,která nemohla nic dělat,s tím je tam ti dnešní zloději na čas pustili.
      možná mu něco úředníci z jednotlivých ministerstev rozkradli,ale byl to nepatrný drtek toho co od 89 z tohoto státu rozkradají a převádějí jedni a ti samý lidé z politiských stran které tam jsou do dnes a budou,jak to vypadá napořád.
      *2*
  • Toho komunistického úředníka židovského původu nechci ! *11*
    • běž za roh a dej si 2 facky,nebo radši tři.
      je vidět že je potřebuješ.
      *2*
      • ... nebo brnkni Rathovi *1* "na revanč" *10*
  • Švejnar je prázdná nádoba, která nemá lidem co přinést. V tom má Macek pravdu. Jinak je to stejný grázl jako většina politiků v této zemi, ba jeden z největších.
    • Tak prrr, Macek je gauner *12* ale na profesora Švejnara mi nesahejte, protože vás odnese *16* do pekla *6*
  • Macek má co se týká Fischera bohužel pravdu.Fischer byl klasický karierní komunista který zahodil stranickou knížku až po roce 89 když ji už nepotřeboval.Nyní se vehementně dere na hrad jako nestranický kandidát!!!Je to proto nedůvěryhodná osoba která jde jen po kariéře.Byla by to jen prezidentská loutka která by nás směřovala k pokračující Judaizací země.
    • no vidis, Kalousek je uplne to samy a jak dlouho se drzi v nejvyssi politice... A nikomu to nevadi...
      • Lez. Kalouzek zadny "klasický karierní komunista který zahodil stranickou knížku až po roce 89 když ji už nepotřeboval", nebyl.
  • Fischer,není žádná loutka. Prostě pochopil, že za komunistů taky nebylo vše v pořádku. Vztoupil do ODS a opět odešel. Proč asi?! Opět vidí, že to nikam nevede . To naoapak svědčí o tom, že chce této republice pomoci ale v podstatě nemá ským!!! Viděl jsem, jak má zpoutané ruce,jak je znechucen politikou když dělal PREMIÉRA. Byl to náš první, nejschopnější PREMIÉR. Vy, všichni Mackové,klausovci,bakalové - prostě zloději z ODS, se ho BOJÍTE!!! *16* *16* *16*
    • Fischer je loutka to hadrová , nechal se ovlivnit z korupce podezřelým Bartákem aby podepsal megalomanský projekt na stavbu ubytovny ve vojenské nemocnici a to prosím na posledním zasedání své vlády rozpočtové zodpovědnosti!!! Kariérní komunista o němž Topolánek prohlásil že vždy uhne a měl pravdu.
    • Totalni blabol, ze ani nezaslouzi vecny komentar. *1* *1* *1*
      • Asi bych řekl, že reagovat je nad Tvoje síly
        • Ty "zpoutané ruce" vypovidaji o urovni autora vic, nez cely blabolivy prispevek.
          • Opět, určitě z ODS. Tak si můžete o sobě udělat obrázek. Největší zlodějiny, tu byly za ODS . Ty co znám s kterými aji npřátelím, co dělají v polostátních podnicích- tam kde se dá ještě beztrestně KRÁST, vždy obhajují ODS! ZVLÁŠTNÍ - NE?!!! Zpousta z nich(po 22 letech),ještě neví co to je dělat u SOUKROMNÍKA-PODNIKATELE. *16* *16* *16* *16* *16*
        • Na zjevný "blábol" se reagovat opravdu nedá.
  • Pane Macku, nenut´te mne býti hrubým! Děkuji, že mlčíte.
  • Pan Macek ma pravdu, to nelze poprit. Je take fakt, ze mezinarodni lhar Svejnar je odborna nula, ktera jen parazituje na povesti sveho zamestnavatele a u nas na CSOB. Tohoto ultralevicoveho "ekonoma" uznavaji jen levicovi diktatori Jizni Ameriky. Sam zadne odborna vysledky nema a jeho "odborne" clankly jsou na urovni ekonomickych komentaru denniho tisku. V jeho vlasti se ho nikdo na jeho primitivni nazory nepta, ale pro slepou oranzovou mafii je samozrejme "jednooky kralem"...
    • Paní nebo slečno Radko. Přeji pěkný den. Můžete Vaše tvrzení doložit? Uveďte ověřitelné údaje. O panu Švejnarovi nic nevím, jen to, že učil snad v USA??? Děkuji
  • Fischer to vyhraje a bude PREZIDENTEM. To je první člověk(POLITIK),kterému věří min.2/3 národa. ODS,ČSSD,VV,KDU, jsou tak odtržení od běžného občana! Pořád žijí někde v iluzích!!! Myslí si, že lid je HLOUPÝ. Když dnes posloucháte názory : - zedníka,obkladače,koláře prostě řemeslníků, tak mám dojem ( kolikrát jsem o tom přesvědčen),že jejich názory jsou daleko fundovanější (pravdivé),než tak zvané dnešní INTELIGENCE.
    • Az neuveritelne hloupy nazor. Remeslnici o narodnim hospodarstvi vedi tak nanejvys to, ze stat vydava penize a vybira dane (ktere remeslnici podvodne neplati). *1* *1* *1*
      • a co víš ty ? podle tvých příspěvků ..moc světu nerozumíš
        • Myslím,že dost. Dělám ve vedoucí funkci u jedné soukromé společnosti. Hrůza, co se děje. Pracovníci se nesmí dovědět pravdu o jejich manipulaci. Příčí se to mému svědomí!!! Vůbec ale nevím,kam mám odejít!!! Tíží mě svědomí,jak se s pracovníky zachází a nechci takhle pokračovat. Mám 35 roků . Snažím se pochopit tuto dobu. Čtu literaturu z historie i současnosti. Jsem čím dál tím přesvědčen,že kapitalismus není tá správná cesta! *16*
          • Nevím proč máte problém v 35letech odejít jinam (i když je samozřejmě bordel všude), ale někde je menší. Neměl jsem problém odejít několikrát i po padesátce, až jsem konečně našel firmu, kde mi to vyhovovalo více.
          • potřebujeme třeba zahradníky , ošetřovatele dobytka ..práce by se našla , užitečná , jen chtít a že by si málo vydělal ? nevadí stejně ty kapitalisticá pozlátka nepotřebuješ
      • No, to je právě ono! O tom tady pišu. Další (možná), studovaný HŃUP, který neví jaká bije!!!
  • Vůdce smečky se prý vybírá. Ale podle přírody je vůdcem smečky vždycky ten, kdo ho má největšího !!! Viz film Knoflíková válka. Nechápu jak může p. Macek vymyslet takový nesmysl a přirovnávat prezidenta k vůdci smečky. A to přitom má VŠ vzdělání, byť stomatologii, ale tohle by jako MUDr. měl vědět také.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit