Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A došel woeldonline! Rád si hraje na seriozního ale kope čistě jen za Rusko.

    Právo na sebeurčení? Ruská menšina ho má. Buď bude žít na Ukrajině nebo v Rusku
    ale ne že Ukrajině ukradne území a bude se tvářit že je to NovoRusko.

    Jsem mladá takže do šedesátky mám hodně daleko a jako ta nemůžu být ten. *2* *2*

    Co říkáte na to že podle soudruha soldera Napoleon nikdy Moskvu neobsadil.
    Takto lhát a překrucovat fakta. Ti komunisté jsou pořád stejní. *2*
  • Kolovrátek cca 60 let, říkající si soudružka pusinka není zjevně sto, pochopit realitu života. Tento nacista nestojí za reakci. Tento demodemokrat upírá právo občanům na sebeurčení. Tím pádem zpochybňuje listinu základních lidských práv a svobod. Nereagujte prosím na něho. Dokud na něj budete reagovat a dávat mu body, neodtáhne!
  • Ano, KYJEVSKá Rus *1* , ne RUSKÝ Kyjev *1* , jak by to chtěl Putin a Rusové. Naštěsti ne všichni.
  • SS vyslalo své sluhy, njn.
  • Lidi nemám co dodat. Víte co mě napsal soudruh Solder? Napoleon prý Moskvu
    nikdy neobsadil. Je to opravdu drzost lhát o věci kterou si každý může najít.
    Napoleon Moskvu obsadil! Jen vám se nehodí do krámu že Rus v něčem neuspěl.

    A vy co tu voláte po NovoRusku a NovoČesku jste vlastizrádci kteří chtějí znovu
    s pomocí Ruských tanků okupovat sousední státy.

    Naštěstí už není rok 1968 takže za kolaboraci nedostanete odměnu ale tvrdý trest.
  • *1* *1* *5*
  • Teda Stingu, Ty ale kecáš, až se hory červenají. *1* *1*
  • No, ty jsi to vystih. Nic proti, máš jiný názor, ale "modrým" se ukazuješ proto, že si myslíš, že jenom ten Tvůj názor je správný a všichni jsou blbci.
  • Napoleon nikdy Moskvu neobsadil.
  • Soldére, kroť se. Důkaz správného a nesprávného vidíš v kliknutých mínusech. Jde jenom o to, kdo ty mínusy dělá. Já jsem si jistý, že jenom lidi jako Ty. Nic proti, máš jiný názor, ale "rudým" se ukazuješ proto, že si myslíš, že jenom ten Tvůj názor je správný a všichni jsou blbci. Nejsi tolerantní a chceš být jenom mezi "svými". To poznáme z nedávné minulosti, která Ti zřejmě schází. Nejsame ale všichni jenom rudí. A koloběh světa nezastavíš.
  • Ona byla i dohoda USA - Německo. To ty, blbko, máš v hlavě vše nalinkováno a podle toho tu pořád kydáš ty své hlouposti.
  • Skáva budoucímu Novočesku.Ať žije internacionála !!!! Putine nedej se.
  • Naštěstí lidé na Krymu, svým referendem, nedopustili zabrání Krymu USA a postavení zde USA základny.
  • Pokud vám vadí svobodná debata přejděte na stránky milovníci Kremlu.
    Tam vás paní svoboda obtěžovat nebude. Rudý cenzor ji tam nepustí. *2* *2*

    Mínusování? Mám radost. Dokazuje to že soudruhům pravda stále stráááášně moc vadí.
  • Voliči, díváš se na problém Ukrajiny ruskými očima, proto jiný názor, a třeba i ten správný, Ti nevoní. Ukrajinci nezačali válčit s Donbasem, Luhanskem, Krymem, svým to územím. Kdo to začal, je všem jasné, jenom Tobě a Putinovi ne. No, a ještě všem podobným, jako jsi Ty, kteří věci vidí pouze z jedné strany.
  • Hele, ty zamrzlá zpravodajko. O tvoje kecy tady nikdo nestojí. Běž oblažit svými blbostmi mentálně opožděné pravičáky, co ti na ty tvoje kydy skočí a pořád tady neotravuj slušné a myslící lidi. Jsi opravdu trapná. Podívej se, jak se červenají u tebe mínusy. Ale ty to nemůžeš, se svým intelektem, nikdy pochopit, co ty mínusy znamenají.
  • Pokud stále platí heslo: s teroristy se nejedná tak je jasné že soudruh Putin
    pozvánku na jednání dostat nemůže. *2* *2*
  • Německý deník Bild cituje americkou diplomatku Viktorii Nulandovou, která ostře kritizovala zdrženlivost některých evropských zemích v otázce sankcí proti Rusku. "Oni se prostě bojí následků pro své vlastní ekonomiky a firmy a také protiopatření Rusů.." Váhajícím politikům z Německa a dalších evropských zemí je podle ní nutné vysvětlit, že USA chtějí dodat Ukrajincům obrannou techniku, aby se zvrátila dosavadní nerovnováha na frontové linii.

    Nemohl by někdo tuhle FUCK.OFF.EU.PÝČU už poslat do p.dele? Ale jako fakt definitivně!

    Kobylí hlava tam /na UA/ zase honí rodinnej byznys *7* .. Americká administrativa bude prostě tak dlouho blbnout a štvát lidi proti sobě, až jim zbytek světa předvede válku na území USRaeli, a budou mít jasno hned... Néé, že bych si takovou válku přál, ale komu nejni rady, tomu neni pomoci! Znáte to.. *6*
  • To na tom nic nemění. Hranice se překreslila mnohokrát. Proto poukazuji
    na absurdnost těchto pokusů milovníků Ruska. Ruské území by si pak mohl
    nárokovat Němec i Francouz protože už je jednou obsadil. *15*
  • No, když se chceš vracet do historie, tak si uvědom, co bylo dříve: Kyjevská Rus, nebo Ukrajina???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit