Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... netušil jsem, že může existovat ubožák jako ty, ale když už, takové krysy je nutno ničit :)))
  • ... nebudu se vracet ke tvému dementnímu hlasování, ale takovou omezenost neznám :)))
  • jednu v noci je tu zpět, nenechám ho vyspat impotenta Hrebeňára.
    • ... na rozdíl od kripla jako ty něco umím a jsem za to elegantně honorován, asociále :)))
    • ... jsi bezmocný primitiv, kterého si s velkou chutí naposledy patřičně vychutnám, blbečku :)))
  • jednou kliknu a pak už se jen bavím nad bezmocným vztekem impotenta Hrebeňára!
    • ... čau navždy, ty zbabělý dementní kriple, nikdy ses ani trochu neškrtnul, holt primitiv :)))
  • ... zdegenerovaný zakomplexovaný nepoužitelný blb ze sebe udělal dokonalou sračku :)))
  • ... nikdy nezkoumám, jaký primitiv co zde vyblil, inteligent narozdíl od póvlu nesoutěží :)))
  • ... hlasuj, hlasuj, hlasuj, je to k ho*nu, k ho*nu, k ho*nu, ty blbý de*ente, de*ente, de*ente :)))
  • ... jsem NEJLEPŠÍ překladatel, koukněte na hodnocení mé firmy :)))

    http://rejstrik.penize.cz/ares/13874411-ing-rudolf-hrebenar#sr
    • ... jsi naprostý blbeček, který neví, že nikdo nikoho na netu nehodnotí, užívám si sračku :)))
    • ... jsi neskutečně primitivní hlupák, až ti sdělím svůj příjem, strčíš si minu do análu, vole :)))
    • ... snažíš se, primitive, ale zklamu tě, vydělám překládáním víc, než ty máš kriplpříspěvek :)))
      • ... asi jako taxikařením, v tom jsem byl nejlepší - KRACH :)))
        • ... nevadí mi, že jsi d*ment, naopak, moc si to vychutnávám, že jsi nikdy nic nedokázal :)))
  • ... nuda, inteligent nevidí důvod řešit u kvalitní whisky ubožáky u krabičáků, pa, srááči :)))
    • kdo tě řeší krabicovej ubožáku, hi, hi, hi
      • ... nikdy nepochopíš svou dementní bezmoc, o to přesně mi jde, užívám si moc dementy :)))
  • ... BIJEC nechápe, že píše zbytečně, nikdy nepochopí, jakou pííču ze sebe dělá sám :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit