Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za Ericka Honeckera to ste byli krotký
    teď maj dupat po Evropě vaše těžký botky
    na to rychle zapoměňte na dubový věnce
    nikdo neni zvědavej na východní němce.
    • ... balíka jako tebe strčí do kapsy každý východní Němec, Erich nebyl Erick, ty ubohá sr*čko :)))
      • Tak to jo! Promluvilo nám moudré prase. A už chodíš na velkou? A nebo to valíš pořád do kalhot?
    • ... nechápu, proč se stále znova a znova ztrapňuješ, tvá tupost je neskutečně zábavná, moulo :)))
  • ... přiznám se, že mám výčitky, že dělám s nemocného retarda naprostou sr*čku, ale co s ním :)))
    • Ty prase děláš tak maximálně pod sebe. Ale maximálně.
  • ... čau, debiiiiiiiiiiiiiiiile :)))
  • ... hlupáček marně doufá, že jej čtu, není důvod, mám nejméně 10-násobný intelekt, ubožáčku :)))
    • cha cha prase s efektem? Se vyvedlo. Zas napiš jak si užíváš nebo o praseti s noblesou.... Ty, prase vyvrhel, jo?
  • ... schopný Schulz udělal "americkou kariéru", ale to zdejší lidský odpad nemá jak pochopit :)))
    • Prasátko, děkujeme ti za moudrá slova. Jak očicháš kalhotky od Simonky, zas něco moudrého napiš!
  • ... teď jsem si právě vzpomněl, že jsem se nechal při dovádění se Simonou schválně poosrat a viděl jsem ten ksicht té sračky, co na mě padala z té zapařené prdeléé Simony, byla to fantazie. Ještě nyní mám husí kůži, když si na ty radovánky se Simonou vzpomenu.
  • ... blbeček nyní bude půl hodiny udělovat své dementní hlasy, ale k ho*nu, já už zde nejsem :)))
    • Lžeš! Ty jsi závislý na prasení stránek. Pokud jsem tady já, dolezeš! O co?
  • ... není důvod, abych se špinil něčím tak ohromně primitivním, rád bych ale uviděl xicht s*ačky :)))
    • vem si veeliké zrcadlo. Tak aby tam vlezla tvoje páchnoucí tlama, rypák tvojí zparchantělé matky - a tam budete všichni primitivové, široko daleko.
  • ... nemohu tomu pořád uvěřit, té trosce z 21.století, hodně mě to vzalo ale to bude tím, že mě špatně vybělili ten řitní otvor. Půjdu to reklamovat a nechám si ho vybělit ještě jednou a pak se uvidí, jestli budu věřit nebo ne. Děkuji :)))
    • ... hmm, tupý sliz se rozpumpoval, tvá demence patří do Guinessovy knihy rekordů, retarde :)))
  • ... nemohu tomu stále uvěřit, že je možné, aby existovala ve 21. století taková lidská troska :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit