Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... když si čmuchnu k připosranejm kalhotkám Simony a ohmatám její zapařenou prdel, tak se tak dobiju, že na blba mě stačí i půl minuty, to koukáte co :)))
  • ... hlasování dementa je dokonalým barometrem jeho neskutečné demence, pokračuj, kriple :)))
    • ... ret*rd nezná slovo "barometr", je zase jednou totálně v h*jzlu :)))
  • ... dorazil bezmocný dementek, s úsměvem mohu jít mezi inteligenty, mě na blba stačí minuta :)))
  • Karierista Schulz mi připomíná bývalého "politika" v KSČ Biľaka. Ten také byl jenom vyučen, bez dalšího vzdělání / možná VUML / a jak daleko to dotáhl??!! Domnívám se, že očekávání Němců, že nastanou změny, je dost předčasné. Přece spolu s Merkelovou, Hollandem a spol., coby smečka řídící EU spolu vyli ne jenom na měsíc. Proto si myslím, že Schulz, i když vyhraje, bude druhý "Merkelová" a nic moc se nebude dít. S největším problémem Němců - ilegální migrace si neporadí, pokud tak neudělá celá Evropa za zářného příkladu prezidenta Trumpa. Takže jak Merkelová, tak Schulz jsou jeden za 18 a druhý bez dvou za 20.
    • To připomíná jednu událost z doby komunismu:
      Zemřel bývalý president Ludvík Svoboda. Jeho nástupce president Husák spolu s předsedou vlády Štrougalem sledují pohřební průvod. Husák se ptá:"Proč vezou rakev na lafetě kanonu?" Štrougal odpovídá:"To je proto, že většinu svého života jako voják zacházel s kanony." Husák se začal smát. Štrougal se na něho pohoršeně podíval, Husák vysvětluje:"Jen jsem si představil jak Biľaka jednou povezou na šicím stroji."
      • ... jenom primitiv píše v roce 2017 politické anekdoty o Štrougalovi a spol., jsi totálně v hajzlu :)))
    • ... napiš něco o svých titulech, duševní mrzáku :)))
  • ... blbost, Strašíku, vypadá jako Jean Reno :)))
  • ... trotlík, který miluje můj nick, nepochybně něco vyblil, ale něco tak primitivního nikdo nečte :)))
    • ... ano to se mě už stalo, že jsem se vyblil do smradlavý kuundy Simony :)))
  • já bych zvolil kulku mezi oči pro oba ať je to fér...
    • ... pro kripla jako ty by bylo kulky škoda :)))
  • ... já primitiv nejsem, já jsem požitkář. Mám rád smrad z připochcanejch kalhotek Simony, to mě dělá dobře, to je to pravé pošušňáníčko :)))
  • neomarxista SOCAN či muslimské z CDU-CSU, je to stejná SEBRANKA jenž má dnešní Evropu zničit islámskou a africkou migrací !
    • ... CapsLock používá pouze primitiv :)))
  • zase? malíře pokojů?
    • ... jsi primitiv, akorát to nevíš :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit