Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Šloufe teprve až se ocitneš na barikádě a rudou vlajkou zapíchnutou do análního otvoru, tak potom, pro mě budeš ten pravý.
 • Prosím vás,Ti kteří píšete tyto duchaplné příspěvky,kolik vám je let????Protože soudný člověk by takové stupidnosti nemohl napsat.Zřejmě budete hodně mladí a hloupí,nebo ste najatí agenti neznalí poměrů této země.Já jsem totiž za komunistů vychovala dvě děti a to jsem byla samoživitelka.Tak si tyto stupidní kecy odpuťte,přála bych dnešní mládeži,aby žili v této době,kdy jsme byli družnější více jsme si pomáhali a také se radovali.Mněli jsme sice zlatou klec.Ale stát mě chránil i mé děti.Jedli jsme nezávadné potraviny protože komunisti mněli nejpřísnější normy na potraviny.Tady z toho nic nevymažete,vy jedná zaprodaná chásko!!!!!!!!!!!!!!A doufám,že boží mlýny melou a dojde i na vás.
  PS:prosím vás pokud v tomto článku budu mít nějaké chyby,omlouvám se za ně.Děkuji.
  • Máte krátkou paměť, Katko.
  • soudružko ten antikomunismus tady rozehráli převlečení komunisti z ODS co vám tady zavedli Kalouskovy reformy i s církevními restitucemi , tak jak se s tím vyrovnáte a ten Šlouf byl taky normalizační komunistický funkcionář.
 • Slusne noviny nemohou doprat sluchu takovym darebakum, jako je pan Dimun. Nejen, ze jiz na pohled vypada jako slizsky mafian, dokonce o jeho mafianskem pusobeni na ministerstvu vysla cela kniha.. Neuveritelne cteni... *16*
  • Nečas se jmenuje Dimun, tak to jo.
 • soudruh Šlouf společně s panoptikem zr.d Melčákem, Wolfem, Klausem, Nečasem, Bobošíkovou, Babišem a dalšími, pošlou tuto zemi na východ.
 • Ted je jiz jen otazkou casu,kdy se tito vlastizradci z tzv.levice zacnou konecne vyvrazdovat.
  Doufam,ze se vyvrazdi tez s ratolestmi,a k tomu jim dopomahej Buh.
  AMEN
  • Klausi, vždyť ti pomohl na Hrad, ten se jenom schovává za levici jako ty za pravici
   • ?
 • Soudě podle úrovně příspěvků, je tady tak 95% bl bů A ať už z leva nebo z prava, to je jedno. Čech je prostě blb a plně si zaslouží mít i nadále howno.
  • ... nemusel jsi na sebe vykecat všechno, blbe :)))
  • Jdeš nám příkladem!
 • Jsem Šlouf - kdo je víc?!
  • hov.o je víc než tenhle Klausovec a normalizační Husákovec
  • Bakalův horník, Lukáši "šloufe" *1*
 • Kdo koho vlastně řídí a ovládá ??? Zeman Šloufa - nebo naopak ? V podstatě je to úplně jedno.

  Po listopadu se jednotná, všudypřítomná, tradičně husitsky loupeživě založená, na feudálním, dědičném, třídně zakomplexovaném kádrovém principu konsolidovaná a „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické kolaborantské s-ině založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní a zamindrákované partaje. Ani „levicová“ křídla v šovinistické, izolacionistické a kleptokratické nabídce nezůstávají pozadu a občas si s „pravičáky“ navzájem prohodí klíčové členy (Rath) a papouškované fráze. Takto je totalitně nevolnicky vychovaný, závistivý, zápecnický, bezradný a stádovitý volič fackován z více stran jako kibic v mariáši a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep a koho bude „vlastenecky“ živit a na koho naopak v pracovní době žlučovitě prskat na bezplatném internetu pod taktovkou ruského agenta sjednotitele Vjačeslava Pružinského a jeho věrného soudruha Miloše Žvanila - až do návratu zdegenerovaných „árijských“ čechů do ruských stepí - či dokonce až za Ural - a jejich náhradou Novými Rusy.
  Tak jako původní bolševici prošustrovali poválečný lup, tak ti nynější stihli vyplýtvat výnosy z privatizace zkomunizovaného majetku do pochybných spřátelených tunelářských rukou. V nové nesametové revoluci už nebude z čeho rozdávat a bude se začínat od nuly.

  Nejzkorumpovanější jsou čeští kolektivističtí, ba stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
  „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
  • Receno zkratka a jednoduse, demokracie bez politickych stran nefunguje. Staci se zajet podivat do zemi, kde takovy system pouzivaji. *1*
  • Souhlas.
   • ... magor bez názoru jako ty, který čte romány plné píčovin, souhlasí se vším :)))
    • Zmiz odtad ty odpornej fetackej hajzle!
 • Přece nemůže být prezident s OQ-Tykve bez vzdělání který neumí česky a koktá, to si snad ten blb který tady preferuje Trautenberga dělá kozy!! *15*
  • Je vůbec obdivuhodné, že kníže Schwarzenberg stále umí česky, když ho komunisti jako malého kluka vyhnali z domova do ciziny. V té souvislosti bych se zeptal kolik jazyků ovládáš ty? Jaké máš vzdělání? A co víš o jeho vzdělání, že si ho dovoluješ hodnotit?
   President je podle Ústavy především symbolem země vůči jiným zemím a v tomto směru je kníže Schwarzenberg jako bývalý ministr zahraničí v cizině vysoce hodnocen. Oni totiž lidé v civilizovaných zemích hodnotí výš člověka důvěryhodného, s noblesním chováním daným jeho šlechtickým původem.
   Prolhaného, křivého a namyšleného alkoholika z hospody na Vysočině sice ze slušnosti tolerují, ale ve skutečnosti jím pohrdají.
   A podle symbolu země také hodnotí celou zemi. Vzpoomínám si, jak v době kdy byl ve funkci V. Havel i prostí lidé v USA i jinde v cizině s hrdostí sdělovali, že znají jméno našeho presidenta a že si ho váží.

   a nekomol jeho jméno. Baron von Trautenberg byla také historická osobnost, má hrobku v Praze na smíchovském hřbitově. Nemůže za to, že nějaký primitiv z něho udělal směšnou figurku do dětské pohádky. To se také ve slušné společnosti nedělá, protože k mrtvým se chová úcta.
  • Můžete v krátkosti vysvětli PROČ by měl být president Zeman ? Věčně ožralé individum . které řekne pravdu jen když se splete , důsledně protěžující partičku svých kamarádů a nazývajicí každého kdo mu nepochlebuje a dovolí si mít odlišný názor idiotem ? Tož povídejte .
   • ... něco tak naivně telecího jako ty zde moc scházelo, blbe, dnes poprvé na netu, že :)))
    • ...a ty doufam naposled :)))
  • Jaké vzdělání máš ty, hov-do ? VÚML ?
   ,
   • VÚML má tvůj Přemysl Sobotka, modrý hovado, toho spícího ču...a si strč do pr.ele.
 • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!, *14* *14*
  • 80 % ??? Dovolte abych se zasmál a položil vám dotěrnou otázku . " Jste opravdu hlupák a nebo to jen předstíráte " ?
   • .... jenom hlupáčci reagují na Roberta, jen tak dál, přihlouplé telátko :)))
    • Představte si , že reaguji i vás i když je to opravdu zbytečné a kontraproduktivní .
     • Asi fakt nevíš jak to tady chodí. No brzy na to přijdeš.
  • Vážený Roberte, co jste měl z matematiky? 2 717 405 hlasů odevzdaných pro Zemana znamená, že ho volilo 80 procent občanů??? Víte vůbec kolik má tato republika obyvatel?
   Obávám se, že nejste jaksi kompetentní abyste to - podle Vás "nevzdělané brebtající nic" jakkoli hodnotil.
   • On totiž ten Robert je jprovokatér, s největší rvděpodobnsotí je to Zemanův kancléř Mynář. Nechápe ovšem, že těmi kecy dělá Zemanovi medvědí službu.
  • Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je tento lůzovitý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější.
   • modrý hova.a se chovají jako náckové a moc rádi druhé označují náckama, holt se řídí heslem ,, zloděj křičí chy´tte zloděje."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit