Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co tam ještě takový ministr dělá. Rozdávat státní peníze navíc třeba jako odměnu tomu, kdo za svoji práci bere vysoký plat v době, kdy stát vyhlásil všeobecné šetření je něco jako "vlastizrada ". Morálně- výsměch všem lidem této umírající země.
  • To je sprosťárna nejvyššího kalibru. Máme své zkušenosti, jakým fofrem pracují úředníci na ministerstvech. Účedník, jako úředník, mají dostávat základní tabulkový plat, jaký je v celé republice . Jaký je rozdíl mezi úředníkem ministerstva , na magistrátě, nebo MÚ nebo to jsou nadlidé ? A o odměnách nemluvě. Za CO???? Za ty paskvily a hrubé chyby které vyplodili v Zákonech, vyhláškách , že každý z nich ještě než začne platit už má XXX novelizací a oprav? Za to by měli být potrestáni nebo vyhozeni z práce a né dostávat odměny.Nebo to je záměr ?? Já když udělám chybu, tak zaplatím a opravu, reklamaci musím udělat zadarmo a nikdo mi za "zvýšené úsilí " odměnu nedá. Naopak přijdu o prémie.To se pak statistickému úřadu a ministrovi financí počítají průměrné platy ? když se sečtou jejich peníze a naše. tak průměr je k smíchu , nebo k pláči zbytku republiky. Proč se průměrné platy nepočítají na kraje ? To je tak ,pracovník ministerstva si dá ke svačince pečené kuřátko, já na něj nemám . On je přežraný a já hladová ale podle statistiky jsme měli. každý půlku. *15* *16*
  • Za dobrou práci se dostává plat. Měli by pak na těchto stránkách uvést jmenovitě a za co byly premie. Musí se udělat něco navíc a hrozně rychle. Ne prodrbat peníze na MÚS a pak přemýšlet jak z toho. MF si dělá co chce a jak chce, hlavně škrty nesmyslné!!!!!!!!!!! A o Drábkovi ani nemluvím. Místo aby vyjel po krajích se podívat, ta jen kecá v TV že neodstoupí, že vše běží jak má. Asi ano, protože takto blbě to běží všude!!!!!!!!! A nikdo za nic nemůže. Na posrání!!!!
  • A co teprve až takovej Kalousek půjde do důchodu :) to bude tučná doživotní výsluha (o důchodu ani nemluvím)
  • No to si z nás dělaj srandu, člověk nemá už co do huby a oni se pakujou a ktomu ještě řeknou, že za dobrou práci. Vymlátit, nakopat, sebrat majetky těm xindlům. To je už nehorázná drzost tohle, no kde to jsme? Lopatou přes makovici a nakopat Vám řiť ZLODĚJI zasraný.
  • *7* uz ty ku.vy korupčnické vystřílet dokud se dá ještě něco zachránit!!
  • Tohle se muze stat jen ve statnim-je to mafie podle naprosto jinych pravidel nez bezny clovek-zamestnanec..To jeste Svet nevidel aby ve ,firme, ktera ma rocni ztratu 120 mld a dluh 1,5 bil se rozdavaly vanocni premie!naprosto demotivuji pro kohokoliv kdo nedela ve statnim bordelu
  • Rozpočet zas přeseklej o 8 mld. Kč, vyhlídky do budoucnosti s hospodářským růstem O, ještě že aspoň ty dluhy nám rostou. Aspoň něco plníme přes 100 %,
  • Defenestraci! Vyházet z oken!
  • Dejme jim ty peníze ale za tu práci co odvádí, každému za odměnu 2 roky nucených prací na Sibiří

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit