Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stát naprosto nefunguje a za co si tedy ministerstva rozdávají prachy ? Argument, bylo nám ubráno je moc hezký. *16*
    • Styděl bych se dostat odměnu za něco, co jsem nezvládl. A to mám plat tak minimálně 4x menší než oni. Lordi na ministerstvech mají asi jiný názor. JEnže asi mají málo a s jídlem roste chuť. *11*
  • Praha je přes ministerstva prolezlá korupcí tak že je třeba reálně uvažovat o dvou zemských samosprávách Čech a Moravy.Nech si pak pražáci kradou jen peníze které si v Praze vydělají a neožebračují celý národ.
    • Pak se nejspíš odstěhuji na Moravu. Moraváci jsou na jednu stranu svérázní, ale na druhou stranu jsem od Moraváka nezažil podraz. Jo a Moravané byli velice dobří bojovníci - viz bitva na Bílé hoře, kde se bojovalo o Prahu. Tak nevím, je - li mezi Moravanem a Moravákem skutečně nějaký rozdíl. Kdo víte, povězte a k tomu uvítám i věcné zdůvodnění. Děkuji. *5*
  • No jsou vánoce, přeci si je pro krizi nebudeme kazit. Je to zřejmý signál, že šetřit se sice má, ale né u nás, já to jinak interpretovat neumím. Samozřejmě se dá vysvětlit, že to jinak nešlo, ale podstata je nejspíše jasná, ochota se uskrovnit není, jakkoliv se všeobecně deklaruje, že je nutná. Nedávná zdražení (důchodcům a pod) proběhla nedávno přes ministerstva, jaké budou mít asi pocity šéfové při podpisování statisícových odměn? Nejspíše žádné.
    • Proč by měli nějaké pocity mít ??? Takže máš pravdu. Lidi jsou pro úředníky jenom špinavá zvěř. do které se kope jako do mršin. Tady pořád někdo nadává komunistů,, co u nich jenim byli, protože to jinak nešlo. Ale také jsou tu komunisté poctiví, kteří pomáhali lide, a nepřevlékli kabaát. Tak vám jše chtějí zakázat. Ale fakt je, že komunisté uměli s ouředníčky zatočit, že si k svačině mohli dávat jen láhev mléka a 2 housky. Nu a dneska oni to vrací, jenže nepravým, jenom pracujícím. Úřednictva je 5násobný přebytek, nemají co dělat, tak se flákají a pokud neobírají sekretářce "drůbky", tak v pracovní době si hrají počítačové hry. A ještě za to dostanou miliony a ostatní prdlajs...
  • Co si obyčejný český blb většinově volil,tak to zde dvaadvacet roků vládne.Je třeba nechat tedy obyčejného českého blba pomřít hladem a pak bude mít národ šanci na lepší zítřky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit