Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bakaláře Žáka kdysi odvolal ministr Bendl, tak se teď všude mstí a odvolává kdekoho. Dělá všude čistky jakoby měl ministerstvo dopravy propachtované až do svého důchodu, přitom se s největší pravděpodobností po volbách zpátky do této pozice nedostane - viz ten slaboučký počet procent příznivců SPOZu. Je to jen figurka a loutka SPOZu v rukou Zemana.
    • Bendl hasič, co seděl na kdejakém ministerstvu od dopravy až po zemědělství . Odborník na slovo vzatý 5 milionů z eu-dotací dal kámošovi herci Vydrovi na jeho koně bez podkov, protože u něho má svoje koně. Potraviny závadné i s jedovatými ingrediencemi z Polska za něho k nám lifrovali doslova pod tlakem a Bendl na to koukal jak vyvoraná myš. Nedokázal s tím udělat téměř nic, Poláci ho měli akorát jako toaletní papír a nás díky tomu též. Tak pokud z ministerstva dopravy vyhodil ty jeho rádoby odborníky, tak to rozhodně žádná škoda pro stát nebude.
  • Už je na čase aby těm zlodějnám udělal někdo přítrž.Jak bychom se všichni mohli mít,kdyby se od začátku nekradlo.První největší zlodějna byla privatizace,další předražené státní zakázky,zlaté padáky,odírání dětí a bezmocných invalidů.Spousta nezaměstnaných a berou peníze za nic ani nemusí odpracovat veřejně prospěšné práce.V zimě se můžete na chodnících zabít.Nečerpají se finance z E.unie které bychom mohli čerpat,protože někdo zaspal nebo neuměl vyplnit formuláře.Kdo to nahradí?????????Ještě nebylo slyšet,že by bývalé vládě byl zabaven majetek za to co poničili.Strašně se nadřeli proto měli takové odměny.Měli by se zpovídat z každé vydané koruny.Při kontrolách se ztratí doklady a spostu výdajů je nedoložených.Jak to je možné.Co dělá státní kontrola????????(nic té je to jedno)Nějaké spravedlnosti se nedočkáme s tou naši justicí.
  • A čeká snad někdo od kreatury ze "smečky práskačů ožralého zemana" něco jiného než podbný žvást. Vždyť musí být poplatný svému guru - prolhanci, pleticháři, křiváckému ožralovi s chrcghlem na vlastní klopě NIC zemanovi. A ten poskok za ním - tipický zemanovský podrazák, křivácký z m r d, který pro vlastní kariru bude lízat tomu ožraleskému h o v a d u zemanovi i říť. Spolek takových kreatur tady nebyl snad ani za válečného a po té komunistického protektorátu .
    • když čtu váš příspěvek, vyvolává to u mě představu, že nosíte červené číro na hlavě
    • Ještě že všichni co píšou o Zemanovi jako o ožralovy jsou abstinenti.To se mi fakt líbí. *4*
    • Klaus a jeho kamarádi prognostici z Jakešovy věštírny, Topolánkova vláda a trojkolka byli a jsou kreatury nevídné, těm tito z SPOZ sahají s bídou tak po kolena a to SPOZ volit nebudu ani Zemana jsem na Hrad neposlal. Nevšiml jsem si, že byste někde proti prognostickým kreaturám v devadesátých letech tvrdě vystupoval. Kdybychom to tehdy dokázali a tyto kreatury tam nevolili a netrpěli, , nemuseli bychom dnes být v septiku až po uši s dluhem 2 biliony a s 45%HDP. jako polokolonie a pologubernie.
    • Ta kreatura z Brna hlavně dělá čístky kde to jen lze a dosazuje tam přisluhovače ze Smečky Poskoků Ožralého Zemana, co kdyby náhodou byl příjat zákon o úřednících, tak aby fýrer měl "své lidi".
      • Čistky dělá, ale ti co tam seděli určitě nebyli žádní odborníci, ale dosazení kamarádi, co od trojkolky dostali trafiky. To se tu úspěšně praktikuje dvacet let.
  • Větší bere vše. O tom to celé je.
  • Kecá o nedostatku osobností a jeho SPOZ vč. jeho samého jsou toho zářným příkladem. Nebo snad osobnost má zapotřebí dělat kampaň za prachy z našich daní? Jak může stíhat práci ministra (je to přece práce na 12 - 16 hodin denně vč. víkendů) a kampaň - to je taky práce na celý dny. Formáti (u nás, na západ od nás každý bez rozdílu) z vysoké státní funkce odstoupí.
    Pro toho míšence Gottwalda se Šloufem, co stojí za ním, to platí v bleděmodrém. Kancléř a ministr, co oba kandidujou, se v předvolební kampaní nechaj fotit pod názvem svý strany pojmenovaný po úřadujícím prezidentovi.
    Já snad budu volit komanče, než aby tyhle s..wi. ne se dostaly do parlamentu.
    • SPOZ volit nebudu,ale kdopak z ministrů vlád předchozích za těch 24 let odstoupil ,aby se věnoval předvolební kampani. Jmenujte jediného, já se rád poučím. Já žádného neznám a to kampaň netrvali dva měsíce ale v podstatě půl roku až rok. A za jaké peníze to tito ministři vlád dělali? Nebyli to náhodou také státní? Kdyby to tak bylo, byli bychom vždy před volbami bez vlády. A to jsem nevolil ani Zemana na Hrad., ale ani Kchárla, protože nejsem ochoten dělat ze sebe hlupáka. Kníže prospí minimálně polovinu prac. doby za nemalé peníze daňových poplatníků Kdo z vás to má a může? Navíc kope za Německo, rozhodně ne za nás, akorát se najde hodně hlupáků, kterým to stále nedochází. Hrajme fér vůči všem jinak se nikam nedostaneme a tento marasmus se bude akorát prohlubovat. .
    • Já bych zase tak uvědomělý nebyl. Ale na druhou stranu, proč ne ???
    • Každý hraje jen to co mu soupeř dovolí. A to ukáží volby do PS. Národ se začíná probouzet ze sna.
  • Z toho článku nestrannost přímo čiší¨ *3*
  • Žák má v mnohém pravdu ale také se předvedl jako pohádkář když před volbama
    balamutí lidi tím že zařídí bezplatnou vlakovou dopravu ( kromě rána a odpoledne) *1* .
    Největším nebezpečím je nyní Babišova ANO mafie která chce snížit daně
    podnikatelům kteří však v porovnání s USA i Západem platí nízké daně už nyní.
    Sám Kalousek ( kterého nikdo nemůže podezřívat z toho že je komunista)
    přiznává že rozdíl v platbách zaměstnanců a zaměstnavatelů je nadále
    neudržitelný. To se samé tvrdí i EU:
    Po VV tu máme další Babišův spolek který chce soukromou společnost
    napojit na státní pokladnu. Je znát že na průzkumech nešetří a letí raketově
    nahoru. *1* *1*
    • Koukam ,ze Kalousek prozrel a objevil Ameriku.Copak za toto dobrozdani bude chtit?
      On totiz zadarmo nic nedelal ani v 90 letech,kdy zazracne stavel vilu.Jake korytko si vybere?
      • Kalousek zastropoval soc. a zdravot. pojištění pro bohaté a zavedl rovnou daň už v Topolánkově vládě a tím způsobil přímo kráter ve stát. rozpočtu a pak to začal látat zvyšoválním daní všeho druhu. Přitom v Německu pod vedením pravicové vlády Merklové je celá leta progresivní daň a nikomu to nevadí. Dokud budeme volit Kalouska a spol. TOP nic rozumného od nich neočekávejme. Je na čase s tím skončit. .
  • Má pravdu, ale kdo z těch blbů má patent na rozum ?
    • ... tvůj tupý názor zajímá někoho jako větry velblouda v ZOO, když si dá zelí :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit