Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná fotka na úvod - ilustruje kvalitu naší nejvyšší politické scény. Sedmilhář a Pepek vyskoč.... *15* Toto je viditelná špička ODS, můj bože, můj bože....
  • Většina ministrů..."Koho chleba jí, toho píseň zpívá" ...už nás těmi bláboly vládních neumětelů nekrmte. A Hanáková může tak podávat pouze hajzlpapír na WC nádraží ve Vsetíně.
  • Ona jich ale většina je "z jedné etnické menšiny" jak to náš pan premiér kulantně nazval.Jste taky pro abychom nazývali věci pravými jmény??? Docela by mě zajímal percentuelní podíl oné "etnické menšiny" na kriminalitě v ČR.On to u nás ale nikdo zveřejnit nesmí, aby nebyl obratem obviněn z rasismu.Alespoň v něčem jsme tu Ameriku dohnali,možná i předběhli!!!
    • možná podíl na kriminalitě vzhledem k počtu obyvatel a počtu etnických skupin by byl větší než předpokládaný, ovšem pokud se týká výše způsobené škody, pak všechny etnické skupiny beznadějně zaostávají za jednou jedinou - Čechy (Bakala, Tykač, Kellner, Pitr, Krejčíř....)
      • Ma to hacek,je pravdou,ze tito magazlodeji jsou odpadem lidstva. *12*
        Jenze-cikanska kriminalita se tyka kazdeho z obycenych lidi daleko vice!
        Jedna se o prodej drog,kradeze soukromeho a obecneho majetku,niceni jak soukromeho,tak statniho majetku(napr.devastace bytu),loupezna prepadeni atd.
        A jak se rika-blizsi kosile,nez kabat.Ten,kdo na vlastni kuzi nepoznal,jake to je,tak se nepravem zastava cikanskeho etnika.
        • jo? daleko více? mně se tedy dost týká, že zničili a rozprodali naše podniky a stát nemá na řádnou péči o nemocné, o staré a nemohoucí a ti jsou nuceni stále více a více se dožadovat milosrdnosti spoluobčanů, mne se bezprostředně týká, že nejsou peníze na dětské školky, že jsou předražené mimoškolní aktivity dětí, takže na to řada rodičů nemá ( a právě cikánští rodiče by měli mít možnost tyto aktivity pro své děti vyhledávat, aby jim umožnili lepší včlenění do společnosti), protože bylo národní bohatství rozkradeno, mně se týká, že naše kaolinové doly, které mohli přispívat dalším našim generacím jsou zašantročeny, že rodinné stříbro Becherovka je v pytli. Takže lze pouze říci, že s malým zlodějem a lupičem, který mne obere o kabelku se uvidím, tváří v tvář, s velkým zlodějem, který mne a mé děti obere o budoucnost se zpravidla ani nespatřím, na toho, kdo zdevastoval byt v sousedství si udělám názor po shlédnutí bytu, na toho, kdo otráví řeku, postaví si v chráněné krajinné oblasti vilu a parkováním pro sto vozů atd atd, kdo mi dodává špatné potraviny, aby si nahrabal, si udělám názor, až díky jeho přístupu k veřejným statkům budu dříve umírat
          • Az te okrade cikan o penize a doklady,tak se P O S E R E S nano!
            • když člověk nemá argumenty, nemá prostě pravdu, cítí se zahnán do úzkých pak, pokud je to hlupák, nabízí urážky a nadávky, které člověka nad věcí jen ubezpečí v tom, že diskuzi VYHRÁL!!!!
            • Všichni mají pravdu. Jsou zde tuneláři i cikáni.
  • ČT jen uvedla pravdu že drtivou většinu amnestovaných tvoří cigoši, a hned je zle...je to horší jak za komančů...
  • Tak díky těm dvěma gaunerům je přes 5 tisíc cikánských grázlů na svobodě. A tomu ti lumpi říkají "akt milosrdenství". Milosrdenství čili odpuštění lze udělit tomu, kdo lituje svých činů.
    • Kdybyste si přečetl text amnestie, tak byste zjistil, že těch 5000 cigánských grázlů by opustilo brány věznic v následující několika měsících. Když dostali rok, tak si po půlce mohou požádat o podmínečné propuštění. Ale jestli je to nad Vaše chápání, tak se omlouvám, že jsem Vás okradla o drahocenný čas.
  • Pan Nečas chce za každou cenu odvést pozornost od své osoby, protože se spolupodílí s V. Klausem na zcela nesmyslné a zlomyslné amnestii. Proto ten nejapný útok na Českou televizi. Je nejvyšší čas, aby i on zmizel ze scény. Klaus už to má za pár. Bude to ale ještě chvíli trvat, protože v postojích velmi variabilní Peake mu podrží, protože sama se chce u moci udržet.
    Chtějí se tam oba držet, jak se lidové říká: "Jak h*vno košile."
  • Taik to začíná být horší než za eoeáče. Že by vládní kecna ČT málo oslavovala jejich čuna. propána vždyť už teď se na ni nedá dívat ....... Nějak to s tím naším velením frčí z kpnce..... a dost fofrem.....
  • Zakladatel a současný predsedatěl Obecně Destruktivní Sebranky udělali této bandě medvědí službu. Doufám, že si to voliči budou pamatovat až půjdou k volbám.
  • Chce se mi blít
  • Ještě k té zlodějské egoisstické nule z hradu. On nemá potřebu se o amnestii bavit gauner, ale naše prachy to za potřebí má zmrdek *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit