Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokladováno je že bylo procentuélně propuštěno 74% cikánů a zbytek ostatní, češi, vietnamci atd. Ale jestli má nějaký degenerát z vládnoucí garnitury pocit, tak ať si je vezme domů. Doufám že mu viojedou tu krávu co s nimi je, a udělají tucet cikánských harantů, Platy na to aby je uživili mají, Kalousek říkal, že v etiopii jim stačí 200 dolarů na rok, tak můžou debužírovat prasata.
  • To je nádherná fotka, svazáček a trol, zase je mi zle
  • pak prý KDO vyvolává třenice. Když už nemůže jinak tak takhle.... je to hnus tohle velení... fujtajxl
    Uvidíte že zase vlítnou v maskáčích do ČT......
  • HEHE, totalitníci přiznávaj barvu! Už by jsme je měli smést s povrchu země, už jsou ostudně nesnesitelní. Co si vůbec o sobě myslej? Pověřili jsme je touto službou a oni z toho titulu s námi jednají jako s poddanými? To je rasismus!!! Tohle si nemohou dovolit!!!
    • Tak jak vidíš můžou. Totalita je proti nim procházka růžovým sadem *16* *16* *16* a švejk čumí.
  • Současná garnitura tedy tímto chce naznačovat, zastrašovat a zavádět jakousi cenzuru v tom, že mimo jiné...očividně cikáni jsou jako většinou ti co porušili a stále nejvíce porušují zákony ČR a díky tomu jsou právem ve vězení, ve faktu, že jsou zcela provokativně vůči slušným lidem opět propouštěni, aby mohli znovu drze parazitovat a ještě se sprostě ohánět nějakým právem ? Není to spíše jejich politická zásluha a plná odpovědnost, že to tu dnes vypadá tak jak to vypadá v plné síle a marastu hodnot, bez možnosti slušného člověka se dovolat práva a odškodnění vůči kdejakému gaunerovi a vyčuránkovi ?
  • O no tu nejde koho kdo točil.
    Většina národa stejně ví, že vzhledem k rozmnožovacím schopnostem romské "menšiny", a vzhledem k tomu, že většina této "menšiny" neví, co to je chodit do práce a pracovat, je většina propuštěných z řad této "menšiny".
    Řešte podstatné:
    Většina této země nechce amnestii, většina této země chce, aby viníci trestných činů byli řádně potrestáni, aby skončili za mřížemi a tam také zůstali, aby zaplatili odškodné těm, které podvedli, okradli, znásilnili a pod. To že toto není jasné Klausovi, Nečasovi, už víme, co mě překvapuje, že teď blbnou i ministři a další.
    NECHÁPU PROČ VINÍCI MAJÍ PRÁVA, PREZIDENT MÁ PRÁVO VYHLÁSIT NESMYSLNOU AMNESTII (Kde je Vaše svědomí, pan KLausi?) A CO NAŠE PRÁVA, pane Klausi, Nečasi a Vy další.
  • Klaus to zase podojil,porušil lidská práva svých občanů.Občané za to nemohou,že byli sprostě okradeni,za to může zlodějská mafie,Klausem počínaje a dalšími zločinci konče.
  • Dříve dle statistických ročenek platilo, že v ČSSR je asi 5% jisté menšiny, která tvoří asi 50% osazenstva věznic. Na takových údajích není nic rasistického nebo xenofobního.
    • Já myslim, že vláda má pravdu a jestliže celý váš národ tlačí cikány do kouta tak není divu, že jsou ve vězení. Kdyby sme němce nechali vyhrát válku, tak už by jste společně s cikány pekli buřty na maragaskaru pod německým dohledem a vaši směšní skinhedi by skončili na pokusech v laboratořích v Chelmu. Ale mi to uděláme ještě jinak, až bude ten konec světa, tak si přijdeme pro cikány a tebe a mirku tu necháme. Na tom není nic rasistického, protože na počet obyvatel je nejvíce věřících právě cikánů. *5*
      • Oceňuji poslední větu tvé repliky, dala jí správný šmrnc. 1* Salónní humanisty a bromofily nemám moc rád, občas dokáží být zábavní, ale většinou jsou zcela mimo realitu.
        1. Opak je pravdou, cikáni (dosud menšina) zatlačuje do kouta většinu. Pročti si někdy nesmyslné požadavky cikánských aktivistů a jejich "bílých" přisluhovačů. Zjisti si, jakým způsobem cikáni většinou žijí a co dokáří udělat s novým domem/bytem.
        2. Kdyby Německo vyhrálo válku, rozhodně bychom s cikány nic nepekli, dávno by byli rozemleti na hnojivo, kterým bychom při troše štěstí my, další porobený národ, hnojili pole německých pánů a o buřtech by se nám ani nesnilo.
        3. Dík, že mě tu necháš s Mirkou, doufám, že i ona by byla ráda.
        4. Čemu věří cikáni? Pokud jsou to křesťané, tak špatní, neboť porušují 5. až 10. přikázání.
    • Sakra, vždyt tam bylo černo jak v pekle když vylezli z brány, tak to není objektivita,?
  • Zpravodajství ČT o propouštění amnestovaných jsem sledoval a domnívám se, že bylo objektivní, kdo čekal na příbuzné, toho natočili (samozřejmě za kačky), tedˇsi budou stěžovat. ČTnezodpovídá za to, že bylo přítomno více etnických vězňů, než jiných. Prostě, rodinné vazby jsou u těchto silnější! Tak tam čekali! V tom nespatřuji žádný rasismus, jsou to silné rodinné vazby.
  • Klaus NENÍ můj president.Nemá právo se jím nazývat.
    Odmítám ho respektovat,lže.
    Od zítřka nosím placku s první větou.
    • Takový konec svého presidentování tedy nečekal,podcenil nás.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit