Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcíplej komunista - dobrej terorista!
    • blbečku! Nebo jsi zhulenej?
  • Hlavně při vaší tuposti blbů Měnových fondů neopomente vrátit uzemí Polsku a Rumunsku,neb z toho co dáváte UKrajincům to je tak na výplaty agentů ,kteří se zučastnili demonstrací zkorumpované vlády Ukrajiny stejně jako platy měnového fondu bankéřům.
    Jste darmožrouti v oblecích kravatách a chtělo byto válku aby jste bankéři i měnový fond skončili v koncentráku.
    rozhněvaný lid EU je už připravemn nakopat bankéře měnových fondů a miliardáře do transportu Dachau a udělat znich stínítka na osvětlení cyklostezek,kde se válí opilá zlatá mládež kapitalismu po mnoha tak zvaně kulturních hudebních produkcích.

    Brachtl Antonín
  • Chcíplej Rusák - dobrej terorista!
  • Já jsem musel na VŠ dělat zkoušku z marx-leninismu a při tom učení jsem si uvědomil, co je to za zcestné bláboly založené na primitivním materialismu a evolucionismu 19.století. A praxe mi dává za pravdu. Nikde, kde se ohánějí poučkami z tohoto pseudonáboženství, to nefunguje. A přesto je stále tolik magorů, kteří se tím ohánějí a snad tomu i věří. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Ty jsi tečko mohl absolvovat tak vyšší cikánskou, a prošel jsi s odřenýma ušima, při tvé nízké inteligenci by ses absolutně nemohl na VŚ dostat, blbe, i vyučený zedník tě vědomostmi strčí do kapsy!! *15* *2* *1* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • MMF a Ukrajina mají dohodu o dvouletém úvěru ve výši 14 až 18 miliard dolarů, nejedna se o uver ale o zlocinnou podporu teroristu, jedna se o financovani 3. svetove valky proti lidstvu.
  • 19.století bylo jeste vyspelym stoletim oproti hnupstvi 20. a jeste vice 21. stoleti.
  • Rusko přepíná na krizový režim. Ze země začíná mizet kapitál

    http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/svetova-ekonomika/rusko-prepina-na-krizovy-rezim-po-sankcich-mizi-kapital/r~1b48061ab58c11e3b4c00025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-1
    • Nesmite verit kazdemu podplacenemu goebbelsovskemu blabolu. Ve skutecnosti o zadnou "krymskou krizi" nejde. Lide volili ve slavnostnim obleceni i s detmi zcela svobodne, jak potvrdili i nezavisli mezinarodni pozorovatele (ze Zapadu i z CR), ve mestech hrala hudba, slabou hrivnu nahradil 4x silnejsi rubl atd. Po 60 letech doslo konecne k naprave deformace povalecneho usporadani neopravnene zpusobeneho bolseviky. Vsechno je v poradku a "globalizacni jestrabi" a "banksteri" utreli nos... *1* *1* *1*
      • Prominte laskave, spravne patri "k naprave deformace ... zpusobene bolseviky", samozrejme. *3*
  • Za několik měsíců až se začne hroutit hospodářství Ukrajiny, snad by se dalo mluvit o tureckem hospodarstvi v dobe pred pocatkem jeho feudalni podoby, ktera vsak i dnes je pro nas nedostiznym vzorem.
  • Rusák chcípá na úbytě, tak zoufale terorizuje okolí.
    • Nekraď kozomrde nicky, neb dostaneš takovou přes držku že se pos...eš sežereš protézu a skončíš v nějakém hospici, ty starý blbý prďalo. *15* *2* *1* *12* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit