Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusofilové se vztekají, protože Putinstan se propadá čím dál víc do s....k.
    • Jsem rad, ze jsem rusofil. Usa a eu at jde do pr..le. Jsou to fasisti. Banda kretenu, zlodeju a lharu.
    • Hmm, já rusofil nejsem, ale vím, že ty jsi č u r á k. *2*
      • Sprosťáku, podívej se nejdřív na svůj genitál a pak do zrcadla. A budeš zděšen tou podobou. *1*
        • Tak ty už ses do zrcadla díval sám b u z í k u? *1*
  • přece Bělobrádek dostal školení v Americe, kvůli němu nemohl ani sestavovat vládu
  • Už to začíná.Pokud nevyhraje Amerika, tak nebudete hrát fotbal a ani jiné sporty.
  • Sobotka, Sobotka vidíte jaké hajz.y jste přizval do vlády.Ten hypochondr K.ndobrádek je stejný darebák jako Duka, Kalousek, Fiala, Podle idejee čím hůř lidem ve státě, tím lépe zlodějům z většiny církví. Církvi katolické připomínám autodafé, jen dřevo bych nahradil Ruským plynem.
    Katolická církev se nikdy nechovala v souladu s biblí. Desatero je pro ni párem šutráků. Hlavní je LOVE.
  • EU a USA už nevědí jak dál, proto tato jejich agresivní politika. jsou to ubožáci, když chtějí zakazovat sport ba přímo h o v a d a vymaštěná .
  • Text Vašeho příspěvkuAni se Moskvě nedivím. EU s NATO i USA zcela jasně dalo k tomuto signál a to si myslí, že jsou demokraté. Jsou to hajzlové , kteří podporují fašismus na ukrajině.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit