Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomu se říká demokratický přístup. proč by jen jedni měli právo se vyjádřit?
  • tečko minule jsem tě potkal tady v plzni jsi byl podělanej když jsem tě mlátil tak odsud zmiz tohle je náš chat
  • přibalím tedy bičík,uf,uf ty můj švédský medvídku *14*
  • ty jsi taky Plzeňák,super..budeme se kamarádit,ukážu ti ho *14*
  • Ty blbe vyndej si zadku matrjošku a neskuhrej tady jak malý děcko,tak pro ty čechy něco udělej místo toho podkuřávání ruskejm zmetkům.Jedinou smůlu má naše republika kvůli takovejm přizdisráčům jako jsi ty.Ty rudá předkožko.
  • Pozor tečka nebo Alina atd. je z Plzně a je to starý magor, má už 78 let, nenávist ke všemu získal už po válce kdy jeho rodiče kšeftovali s klobouky, pak jim byla živnost sebrána a předána firmě Tonak, pak se Péťa pomátl, byl ale dlouho kovaný komunista, pak ho vyhodili a dneska je špiní kde se dá.Je to ale neškodný blázen, jediná jeho radost je sedět u starého kompu a smolit nesmysly.
  • á bude švédská trojka,miluji blondaté švédy *14* jen já ty a Divokej bíleček
  • čím jsem tě tak rozčílil?? mrzí mě to BLILÍKU ..pojď se mnou pomuckat,můžeš zavřít očí a myslet na Putinka, budu mluvit rusky,charašo???
  • Takovou ti tečko ubalím že sežereš protézu pos...š se a vyhledáš hospic kam už dávno patříš.!
  • Já má figuru jak lusk,platí ještě to strkání.?? *14*
  • Putin je skutečný rozumný státník.Takže mají Rusové štěstí.V Česku naopak slušní lidé mají s čtyřiadvacetiletou vládou blbů a lumpů pořádnou smůlu.
  • jednoduchý recept, na lidskou špínu a povl, jako jste i vy.....prostě nereagovat *1*
    proto znovu chci apelovat na slušné a iteligentní čtenáře, nereagujte na umouněné špíny jako jsou bytosti pod nicky třeba- jiřík, Alina,apod. *3*
  • Cyklon B má docela příjemnou vůni a dá se,pro zručeného chemika vyrobit snadno.Po revoluci v radiu i jeden chemik uváděl jeho vzorec.
  • Pokud bys měla pěknou figuru,tak bych byl ochoten za tebou dojet a nastrkat do tebe nějaký rozum spodem.Platí obecně uznávaný názor,že na hloupé nádobě se chlap nejlépe udělá.
  • Divoký bílku vy jste taky gay? Někdy se mi zdá jak ho žužlám tomu nadčlověku Putinovi,ale jak vás vidím psát tak si myslim že cítíte to samé,chtěl bych vás objímat. *14*
  • Rusko volby na Ukrajině uzná snadno,ale to že by mělo ,za nepřátelství vůči Rusku,ukrajinskou státní pokladnu ze svého dotovat,tak to určitě bude nad chápání Rusů.Proto uvedené budou muset Ukrajinci zkusit s přitroublým vedením EU.Ani tam není velká šance na úspěch a to,že EU bude celou Ukrajinu živit a bezhlavě Ukrajině půjčovat.
  • Pane,Vy se obávat nemusíte,Arabové vepřové nejí.
  • V Česku není žádná demokracie,ale pravý nefalšovaný kapitalistický svinčík.Ve skutečné demokracii musí mít justice páky na co nejtvrdší trestání lumpů.Právě to stávající kapitalistický svinčík nemá.Proto je Česko rozprodané rozkradené a astronomicky zadlužené,takže úspěšně sviští do státního bankrotu.A Češi aby už se připravovali na odsun,v dobytčích vagonech,do Izraele,k odporažení Arabům.V Česku by novým osadníkům jenom překáželi.
  • Opravdu jste úmyslně napsal : demokracie a la Svycarsko nebo secese a la Norsko..??
    Secese jako politický systém,tak to je opravdu pro mě nové,zajímavé.Doporučuji zainvestovat do knihy : Slovník cizích slov.
  • Zdravím Vás Bobo,omlouvám se předem za vykání,neboť rétorika místních soudruhů má přísnou etiketu buranů z Horní Dolní,tak snad nebudeme zasypáni salvou normalizačních nadávek.Jinak přeji zábavný večer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit