Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ......narozdil od jevreju v UV VKSb po r. 1917.
  • Určitě by Vás zaplavil pocit neuvěřitelného štěstí,kdyby jste viděl mrznout ukrajinské děti nedostatkem plynu.Jste mimořádně dobrý člověk.Geroj.
  • A fašisti z KSČ mají zase vztekem pěnu u těch svých rudých prolhaných rypáků...
  • To bych si nedovolil. Mate prednost.Stejne jako u fuhrera: ja az po Vas.*1* *1* *1*
  • Pristi rok? To jste optimista! Jedine kdyz jim Putin pusti "gratis" plyn.Zemni, ne Cyklon B. *15*
  • Tech "par dnu" odhaduji na dnu 6. Nejdele. Ty dve posledni vety podepisuji. Takovy Urban,
    Schwarzenberg,Stetina, ...a sichr Bc.JK, "genius" zdejsi "sceny". *16* *16* *7*
  • Proč se ptáte,chcete předbíhat?
  • Kdyz chces zjistit jak vypada autenticka demokracie zajed si do Svycarska. A kdyz chces vedet jak se v evropske demokracii demokraticky rozdeluje stat zjisti si,jak vzniklo ve 20. stoleti Norsko. *3*
  • jsem rád,že se o mě zajímáte a pečlivě si zde vše zapisujete,strana Vás jistě odmění,přeji Vám mnoho dalších úspěchů ve špiclování
  • Tos tedy dopadl! *7*
  • Kolikaty jste? *1*
  • V Detroitu uz ma bidu i "americkej brouk", Bormanne.jedinej, kdo tam ve Walmarku nakupoval jsi byl ty: koupil jsi od minule druhe n v nicku. *1* *1* *2*
  • a když se přidají Maďaři,Bulhaři a Rumuni tak budeme moct u nás v gay baru hrát mašinku *14*
  • Vážená proletářko,omyl,Lavrov není jeden z nejlepší,on je nejlepší,Ilja Muromec je proti němu břídil.
  • Slováci také uznávají naše volby ? A my jejich ? *14*
  • Nepodporuji Imperialistické brouky kteří ničí práci našeho rolnického lidu!
  • paní Hitlerová,v Detroitském Walmarku měli výprodej mandelinek,že jste se tam hnala??
  • Myslím že se Vám to mladý komunisto nesplní,na flek v mauzoleu je od letošního roku pořadník.
  • Lidi tak jsem se vrátila z USA - jedním slovem hrůza!!!!

    V Detroitu lidi nevědí co je to benzín nebo elektřina. Nemají na ně peníze. Ti
    prérijní nájezdníci neumí ani vybudovat město.
    Vzdělanost tamních lidí je hrozná. Pletou si Čečensko s Českem a když tam nějaký Čečenec
    spáchá teroristický útok jsme v nebezpečí že nás omylem bude strýček Sam bombardovat.

    Mají tam krásný Bílý dům a v něm žije černoch. Po vzoru Hitlera chce Obama táhnout
    na Rusko. Už má zbudovaný podzemní bunkr a připravený banán s jedem.
    Pro případ že by zas přišla porážka u Stalingradu. Jo dějiny se neustále opakují.
  • Pane archeologu,nelezte mi do zelí. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit