Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otázka může znít i daleko vážněji...Kdo bude další a kolik jich ještě bude mít snahu i odvahu udělat to samé ?..Vina totiž není na Britech, ale na arogantním "Bruselu", co dlouhodobě nerespektoval vůli občanů - voličů, kde velmi mocné "EU komise"..si začaly už myslet, že jim skutečně musí vše a vždy projít i s protektorátní myšlenkou, jak u nás za komančů, tentokrát zas s heslem...s Bruselem na věčné časy a nikdy jinak..či ..kdo není s námi je proti nám..Zhýčkaní, namyšlení, neskutečně přebujelí i předražení, bruselští papaláši., to prostě pojebali..a tohle je počátek toho, co teprve ještě přijde..
  • nic jiného jsme ani nečekali , u EU ústavy - Lisabonské smlouvy se to taky povedlo *15* *15* *15*
  • Koukam že tu o cizí zemi rozhodují mamlasové z czechie:-D
    • ... ještě aby o tom rozhodoval primitivní Apač :)))
      • Blijec pitomec, tebe poseru, kdy budu chtit, ty hovnozroute, protoze si uplne blbej a ta tvoje mama Simona je stara americka filcka. Rodina z redakce Tiscali..hi..hi
        • ... nemáš na to, trapáku, nebudu se zabývat primitivními tupci jako ty :)))
          • vidno,že tě dnes táta řádně protáhl kozomrde
      • Nebo takove hov.o jako ty
        • ... ale já se tím na rozdíl od tebe vůbec nezabývám, ty primitivní nevzdělaný ubožáku :)))
          • tak fotropichu
            • ... a co ještě praktikujete ve svém chlívku, popiš obšírně?
          • matkomrde
            • ... opět problémek se slovní zásobou, ty s odstupem největší primitive na netu?
  • vidím,že si tí fašisti tu demokracii ohýbají jak jim to pasuje,po havlovsku
    • ... nauč se již konečně psát, tupče :)))
    • To víš, juro, tak je to v CCCP zvykem. *15* *15* *15*
  • Pa pa pánové. Simča se jde bavit a dělat něco smysluplného. za měsíc.
    Nemám ani čas ani chuť marnit život žvaněním na tiscali jako zde nonstop připojený
    smrad BTW. *15* *15*

    Mějte se veselé zvíře. já jsem pořádná Bůů. nejsme příbuzní? malý vtípek.
    *15* *15* *15*
    pane Bijče bijte hlupáky dle hesla, , škoda každé výchovné rány která hlupáka mine.
    Ahooooooooook. Simča - toho času na dovolené v Havířově.
    *5*
    • ... budu je bít hlava nehlava dál, jsou neškodní a nevzdělaní :)))
      • matkomrde,psomrde a kozomrde *1*
        • ... co ještě máš, potkane?
          • máš deperese kozomrde,proto tady plodíš ty zvratky
            • ... co to jsou ty tvé deperese, primitive?
          • to je depka,co ovcopichu??v palici poklizeno,v kalhotách jakbysmet,tak aspoň že funguje ten internet,že ty Bijci ocasů *1*
            • ... si se úplně pomátl, depku primitiv jako ty inteligentovi nemá jak přivodit, pako :)))
  • To je rrdel, Angláni se teď diví co si to vlastně odhlasovali. *2*
    Jo, jo, teď budou mít tu svou splended isolation. *15*
    • ... ty o izolaci něco víš, že, blbe :)))
      • Yes, my dear beater of juggins, I know very well what is the meaning of the words "the splended isolation" and what the English people do understand with this. *2* *2* *2*
        • ... leck mich am Arsch, du primitives Arschloch :)))
          • v pastáku nemáte angličtinu kozomrde??jen cikánštinu,jako úřední jazyk?
          • počkej až tě chytím kozomrde,utrhnu ti tu tvoji mastnou palici a naseeru ti do ní *1* .Budeš tam mít namísto současného vzduchoprázdna aspoň nassráno *1* ..a to se počítá ty kozomrdná nulo
          • fotr z tebe už slezl ty šašku?že máš čas psát *1*
            • ... jsem v poho, tvá ubohost nemá chybu, mám z tvé neskutečné tuposti radost :)))
          • Aber mein Dumköpfelschlager, warum so viel Ärger? *2* *2* *2*

            Das primitives Arschloch, das ist wirklich ein merkwürdiger Ausdruck, hast du villeicht so was im Spiegel gesehen? *6* *8* *2*
            • ... jaký Ärger, troskama jako ty se bavím, nikdy mě nemůžeš rozčílit, pitomečku :)))
  • Simona, americka filcka z redakce Tiscali a jeji retardovany syn blijec pitomec, mistni idioot slouzi k obveseleni vsech slusnych diskuteru zde na velevazenem serveru Tiscali, to je si treba uvedomit.
    • ... blij dál a dál, všichni netrpělivě čekají na tvé inteligentní projevy hodiny, pitomečku :)))
    • Nejsem a nikdy jsem nebyla zaměstnaná v Tiscali.
      jsem mladá holka z olomouce. Hlídačka dětí a reklamní návrhářka.

      redakci Tiscali nenadávej ale děkuj ji ruský agente BTw kulihrachu zlej trolle.
      Nechává tě tu podvádět s hlasováním a mluvit sprostě.
      Jiné lidi za méně sprostá slova blokuje.
      • bezregistrace
        Jasně simonoviči .... desetiletej dispraktik by ti natřel v příspěvcích a do Olomouce nevtírej tam by takový hovězí jako ty dávno skončilo v konzervách pro potulný čokly
        • Jasný zlej bez registrace BTw trolle. Umíš jen zkomolit moje jméno Simona.
          Na víc nemáš ubožíku. Nestřídej jména když neměníš slovník.
          Dvacet lidí nemele pořád dokola jednu stejnou větu.

          Jsem Olomoucká holka. Pracovala jsem také v Havířově, ve Frýdku Místku a v českém těšíně. Se slušnýma lidma jsem nikdy problém neměla.
          Gaunery jako jsi ty kteří na jiný názor reagují komolením jména jsem vždy posílala tam kam patří - do zadní části těla. jdu se bavit. Tak si tu žvaň a pukej vzteky chudáku
    • amen
  • bude válka tra la la
    já se z toho pochcalaa...
  • co tady vypisujete za bludy,vy bando teplých tupcůů z diagnostáku...Jste tady jeden větší demennt než druhej,na jedné straně rusofilní ksiindl a na straně druhé,teploušská,rádoby amerikofilní vyprcaná banda bezpáteřních havloidů...Prašt jak uhod,všechno jenom odpad a verbež.
    • O teplouších tu žvaní jenom ruský žalud zlej BTW troll, podvodník s hlasováním. *15*
      • zalez buzno a napřed si vyndej to dientbierovo péro z huby.Špatně artikuluješ,není ti rozumět
        • Jediný teplouš na tiscali je ruský hadr zlej BTW Rybanna jura trolll, podvodník s hlasováním.

          Já jsem holka a tobě to vadí. Takže mezi teplouše patříš jen ty sám. chi chi *2* *2*
  • 59 procent Skotů podporuje referendum o nezávislosti Skotska a následný vstup do EU.
    Skotům to přinese velkou prosperitu protože veškeré EU firmy a investice se z anglie jednoduše přemístí do sousedního Skotska, Anglie na to těžce doplatí

    Rozumní angličané to chápou a snaží se Breixit zvrátit.
    Ti hloupější to brzy také poznají ale to už bude pozdě. anglii bez EU čeká hospodářský propad a propad z řad světových mocností. To že sousední skotsko na tom vydělá je další ranou pro anglickou samolibost.

    řešením EU reformovat. ne ji rozbít jak si přejí hlupáci a ruští agenti.
    • cos hulil kašpare???
      • já jsem TA holka.
        vadí ti to? Tak se jdi léčit nebo se nech zplynovat Putinovský teploušku. ju *5*
        • ta p i č a a ještě k tomu vymaštěná *1*
          • A ty zuříš protože jsem tě do kalhotek nepustila.
            To by jsi se musel jináč chovat neandrtálče. chi chi *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit