Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Předpokládám, že podobně spravedlivě by se zachoval každý nejvyšší soud v islámských zemích, kde by se evropská žena v minisukni, kterou nosí z "náboženského přesvědčení" domáhala vstupu do nějaké mešity a to i do míst určených pro muže.
    Doufám, že by spravedlivý muslimský soud uznal její práva!
  • Nevíme přesně, jak celá situace vznikla a děláme ukvapené soudy. Osobně pochybuji o tom, že by nepřijali někoho, jenom proto, že přišel na pohovor v šátku. Možná to byl jenom zástupný důvod proto, že dotyčná u pohovoru prostě neobstála.... kdo ví, jak to bylo. *3* *3* Nicméně vytvořilo to nebezpečný precedens do budoucna.... a nejenom v USA. *16* *16*
  • Tvůj pohrdavý postoj k nám ženám také do moderní civilizované společnosti
    nepatří. Vrať se do jeskyně - pračlověku!
  • Tiradore a já bych zase nechtěla aby člověk nedostal práci jen protože
    nosí šátek nebo má vousy. Ty dnes také nefrčí jako dříve.

    Jinak jako studentka jsem zažila scénu na úřadě: zaměstnanec si stěžoval že v létě
    nemůže nosit kratasy zatímco jeho kolegyně nosí minisukně.
    řada kluků se musela po nástupu do práce ostříhat. Nepomohlo jim že mají
    vlasy v copu a přitom u nás holek se to toleruje.
  • No pochopitelně, ty blbá tečkovitá trollující pizdo! *12* *16* *12*
  • Ta pizda, s šátkem na palici neměla dostat od US nejvyššího soudu za pravdu. Pokud budu coby soukromá firma poptávat "zaměstnance", tak si nepřeji, aby se mi tam motali náboženští fanatici. Přijít například ortodoxní pejzatej Žid, nebo jinak "dle svého náboženství" vymóděnej "Hari Krišnovec", letí stejně. Svou víru si klidně řeš, ve své komunitě, na svých schůzích, dma, ale...do firmy mi nikdo nic zatahovat nebude. Odradil by mi "jinak věřící", či nevěřící zákazníky a svým vyhraněným přístupem by zcela logickynegativně ovlivňoval firmu jako takovou. Náboženství je nemoc mysli-úchylka, slabost, nedokonalost. *12* *16* *12*
  • Zvrácené multikulti vítězí i v USA.
  • Stojím na straně té holky!

    Chápala bych kdyby vadilo že je zahalená ale šátek snad nikomu vadit nemůže.
    Co začne vadit příště? že my holky nosíme copy nebo čelenky?:
  • Domnívám se, že do práva majitele soukromé firmy koho chce a koho nechce zaměstnat by neměl zasahovat žádný soud. Přece ani do práva politiků-ministrů a pod. vybrat si spolupracovníky také soudy nezasahují. Soukromý majitel firmy jistě chce jenom takové spolupracovníky, kteří mu budou loajální a s dobrým pracovním nasazením. U státních firem ať si rozhodují soudy a stát jak se jim zachce.
  • Rozhodnutím soudu by měla uvedená firma uhradit letenku dotyčné dámě do nejbližší muslimské země v nejbližším termínu. Ale v zemi, kde lze vysoudit peníze za vlastní blbost, kupříkladu nesmyslným používání výrobků, výsledek bude jistě pozitivní pro onu dotčenou (a hlavně hodně "přizpůsobivou".
  • To je správné, musí se podřídit zemi ve které chce pracovat a žít. Pokud jí to vadí, může se vrátit zpět domů!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit