Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten rasistický přídavek jste si mohl odpustit. Ale jasně, jsme v ČR, kde je rasismus denním chlebem. *10*
  • Požadavek muslimek je oprávněný, protože kdyby se muslimka topila a měl ji zachraňovat muž, tak to by asi muslimka "nepřežila" - dotkl se jí muž (!!), a navíc s největší pravděpodobností nevěřící pes!!!!
  • Není nic jednoduššího - ať tam ty zafáčovasné čub..y nelezou.
    Nikdo je sem nezval a není nic jednoduššího než jim to hned u vchodu důrazně vysvětlit - nejste vítány, táhněte do svého středověku.
    Pokud je to snad "politicky" nekorektní, tak je možno použít jako vstupenku např. pergamen z prasečí kůže.
  • Dobrý den jsem Viktor ale klucí v hospodě mi řikájí Tornádo Viky .Scháním kozla pro mojí kozičku Amálku , Je hezká pohledná dobře stavěná má hebkou srst pevné boky a ocásek krásně stočený na levou stranu , hledám pro ní kozla pukla dobře stavěného a zdravého to víte mám obavy aby nechytnula ten prasečí mor co ted je takže požaduji zdravotné průkaz ke kozlu že je fit a zdrám jak mi poradily klucí v naší malé hospůdce u spod kaštanem .Za dobrého samce teda uspěšné připuštění dám pytel lonské kukuřice děkuji za nabítky a prosím jen vážné nabídky jsem každý den na koupališti a dělám tam dozor plavčíkovy takže mě tam najdete každý den mám u sebe Amálku a vepříka Lojzu na obojku . *12* *12* *12* *10* *13*
  • no už vidím jak uplave v tom hábitu aspon 100 metru ji to stáhne pod vodu
  • Tím,že se vycácháte v pyžamu,neznamená že máte umytou pudel *15* Myslím,že hygiena ze středověku i myšlení a to nemá v Evropě co dělat. Ámen.
  • Když se jim nelíbí mužský plavčík, na které je vetšinou radost pohledět, tak ať jedou domů...

    Ostatně - koupou se zahalené do hadrů - co na to hygiena...?!

    Němky by zase měly sepsat petici, že se muslimky musí koupat pouze v "normálních" plavkách...
  • "Každopádně petice požaduje vyloučení mužského personálu nebo alespoň informaci o tom, kdy jsou a kdy nejsou muži na koupališti přítomni."
    .
    Peticí prosazovat diskriminaci na základě pohlaví by mělo být trestné.
    Hloupost sluníčkářů a sluníčkářek zřejmě nemá hranice. Až budou chtít muslimky vyčlenit obchody a ulice, kam nebudou smět muži, tak to zase nějaké hloupé nemuslimky podpoří.
    Člověk fakt žasne, kolik hlouposti se v některých lidech dokáže koncentrovat.
  • ... tiscaláci se přizpůsobili nejdementnějšímu póvlu na českém netu, jsou to ubožáci :)))
  • špínám ani voda nepomůže
    • ... tobě ani kyselina sírová, d*mente :)))
    • jo jo
    • proto imervére lemtáš vodku viď soudruhu ruský humusáku ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit