Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdo je sem nezval, takže mohou klidně táhnout do svého středověku.
    • :-)
  • jsem démon *10*
    • no jsi hlavně b l b
  • To je přece jednoduché - ať tam ty hadrnické přivandrovalyně nelezou.
  • už zase práká adresy přispěvovatelů *15*
    • "práká"? *8*
      • tomu se říká překlep, případně chyba, jen mongol nepochopí oč jde *3*
        • jen mongol a křenek neumí psát
  • Když se v Evropě budovaly čistě ženské plovárny, tak účelem bylo, aby si ženy mohli odložit kterýkoliv díl plavek a měli naprosté soukromí od čumendy mužů. Paradoxem potom je, že muslimské ženy, zahaleny od kotníku až po konečky vlasů, si vybírají ženské plovárny. Navíc jejích chápání plovárny je spíše piknikové, než plovací. Proto se domnívám, že jejich žádost by se měla rovnat vytí vlka na měsíc.
  • Vyhlásit jako nudapláž a nepolezou tam.
  • Tak se mazejte koupat odkud jste přišli středověký jezinky.
    • ... hezké, akorát si nedovedu představit, že by se dementním Jírou zabývalo 30 hlasů, blbe :)))
  • přestaň už tady ze sebe dělat jakohos "bijce". Pěkně napiš - jsem rudolf hrebeňár ing. Bydlím v Ostrově na Lidické 1332. Jsem místní otloukánek a vyvrhel. Neléčím se.
    • ... parádně sis ubožáčku jako pokaždé odhlasoval svou neskutečně nadupanou demenci :)))
    • ... mě vůbec neva, že jsi pořád stejný primitiv, už se pořád nepředstavuj, už zde nejsem, blbe :)))
  • ... obdivuji výdrž snad 10% chytrých lidí, kteří zajdou mezi 90% blbů v čele s totální troskou :)))
  • ... už pochop, ty nejdementnější primitive, který doopravdy prasí tuto diskuzi: S*RU NA TEBE :)))
    • ty? Jsi tady závislý na každém štěku. Doma v Ostrově se s tebou nikdo nekamarádí. Mají tě rádi jak hřebík v zadku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit