Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když se topím v Bagdádu na plovárně, aby mě zachraňovala blonďatá plavčice nahoře bez!
    • Docela bych chtěl vidět co by se dělo třeba u velkého přítele USA v Saudské Arábii kdyby se tam ženy z Evropy dožadovaly opalování nahoře bez.To by hned byl paragraf 5.56 nebo 7.62 dle poskytování okamžité pomoci.
      • koho asi tak zajímá, co ty zdejší plantala chceš vidět?
        • trápí
  • co je nového na rybníku v Novém Veselí?
    • Je tam krásně, určitě tam vyjeď. Pak můžeš zajít na pivo do hospody U Prezidenta!
      • domluvím se s Velebou a Šloufem a vyrazíme
  • pokud tohle nechete mit JIZ pristi leto i u nas je jedina moznost volit Okamurovo SPD !!!
    • Pitomio na Hrad!
      • Já myslím, že máš přehnané sebevědomí. Myslím, že existují lepší týpci. Např. Zeman, nebo Okamura, případně Robejšek!
      • Když on ten soudruh okamčůrá. je sám přistěhovalec a doporučuji přečíst jeho články o České zemi když lez do análu zahraničním turistům-ale co když nás o našem státě může poučovat přivandrovalec ze Slovenska a řídit naše daně do své kapsy tak se neni čemu divit.Ono stačí plácat něco o uprchlíkách a prohnilé demokracii a blížíme se k superprohnilé totalitě.Učit se. Učit se.Učit se.
        • Lepší prohnilá totalita, než prohnilej bordel a chlívek.
  • od kdy se bezcenný mohamedánkský pes může v Evropě něčeho dožadovat? Od kdy věčný prudič potížista a vetřelec má tady nějaké požadavky? Hlupaně se musí především radovat, že jsou v DDR. Tady u nás by jim okolí přistřihlo růžky. Hned z kraje a bez nároku na jakýkoliv štěk. Parazit který se drze vetřel mezi nás, s různými dojemnými bajkami nemá nárok. Mají nárok akorát držet hubu a být někde za drátem. A to do té doby než sami mezi sebou nevyhubí ty kteří ohrožují naše zdraví a životy. Pak lze uvažovat. Třeba o pozvolné humanitární deportaci!
  • Já s nimi souhlasím, když to je dámská pláž, měly by tam být plavčice.
    Ale osobně bych byla raději, když už se topím aby pro mne skočil silný plavčík.
    A vlastně ani nevím proč ony na ty pláže chodí.
  • To je nohorazna drzost, ale treba v nemecku ve Frankfurtu je nemcu mensina, drtiva vetsina jsou pristehovalci, zatim ta vetsina nejsou jen muslimove je tam treba i par polaku a pod. Jenze jak to asi dopadne, az bude vetsina muslimu? A budou volby?
  • koupejte se, muslimky, doma ve vaně a třeba i v kožichu
    • Doma v Arábii!!!
    • Třeba je to jejich nějaká sexuální úchylka.
  • Uprostřed Středozemního moře je místa na koupání dost!!!
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Zajímavé hlasování-na těchto stránkách jsem nebyla snad půl roku,ale hned při prvním souhlasném hlasování se mi objevilo,že jsem už hlasovala dříve-podotýkám,že se mi to stalo ještě asi u třech příspěvků a vždy to bylo při kritice muslimů! Opravdu objektivní a hlavně spravedlivé hlasování!
    • Ano, napíše, ale hlas se přičte!!!! :)
    • To mi hlásí také vždy, že "už bylo hlasováno dříve".i když hlasuji poprvé. Ale já to hlasování moc neberu, někdy mi na můj příspěvek naskáče třicet nesouhlasných bodů během půl minuty. Zvláště když kritizuji naše politiky. Takže někdo může přidávat bodíky neomezeně.
  • dusan.cermak.75
    Kdyby byly muslimky pevně oblečen vždy nebylo by muslimů. Tady to pořádně skřípe_
    !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit